Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Přepadení v Pařížsské ulici: Lupiči vykradli luxusní hodinářství a jsou na útěku

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Praha - Dnes před polednem bylo v Praze v Pařížské ulici přepadeno luxusní hodinářství. Dvojice lupičů z místa činu utekla, policie po nich pátrá.

Nikdo nebyl zraněn, hodnota uloupených cenností zatím nebyla vyčíslena. Informaci médií ČTK potvrdila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Policie oznámení o přepadení obdržela po 11:30. Šlo o prodejnu hodinek Carollinum, pachatelé si vydání hodinek vyžádali pod výhružkou použití zbraně.

Pařížská ulice v centru Prahy je synonymem luxusu, protože zde jsou obchody nejdražších světových značek.

Témata:  krimi loupež Praha

Související

Aktuálně se děje

24. února 2026 8:33

Počasí na měsíc. Meteorologové prozradili, jaký bude úvod letošního jara

Běží poslední dny meteorologické zimy, která skončí o nadcházejícím víkendu. V neděli pak začne meteorologické jaro. Z nejnovějšího výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) tak vyplývá, jaký bude začátek jara. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy