Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda u Žatce: Po srážce auta s autobusem jeden mrtvý

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

U Žatce na Lounsku se dnes odpoledne střetl osobní automobil s autobusem. Osmnáctiletá řidička osobního vozu na místě zraněním podlehla, stejně starou spolujezdkyni přepravil vrtulník s těžkým zraněním do nemocnice.

V autobuse byli tři cestující, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Nehoda se stala kolem 14:15 na silnici 27 u Žatce nedaleko benzinové čerpací stanice. Podle prvních informací došlo ke střetu zřejmě při odbočování.

"Okolnosti nehody a její příčiny jsou předmětem vyšetřování," dodala Poláčková.

Témata:  nehody aut nehody autobusů

Související

Aktuálně se děje

17. prosince 2025 10:38

Babišovi dorazila gratulace z Bílého domu. Trump se těší na spolupráci

Nový český premiér Andrej Babiš (ANO) se v uplynulých hodinách dočkal asi nejcennější možné gratulace k tomu, že se opět stal předsedou vlády. Přišla z Bílého domu. Americký prezident Donald Trump, který poblahopřál Babišovi, věří v úspěšné pokračování jejich spolupráce z předchozích let. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy