Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tropy definitivně skončily? Počasí na noc a čtvrtek 1. srpna

Počasí v létě
Počasí v létě
Foto: Pixabay

Za studenou frontou se do střední Evropy rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu od jihozápadu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, na Moravě a ve Slezsku zpočátku oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle i silné. K ránu v Čechách ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 18 až 14 °C, v západní polovině Čech až 12 °C. Slabý západní až severozápadní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, během dne přechodně až oblačno, v severovýchodní polovině území na horách místy, jinde ojediněle přeháňky. Ráno v Čechách ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 24 až 28 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s večer zeslábne. Tlaková tendence: slabý pokles

Témata:  počasí léto EuroZprávy.cz

Související

Aktuálně se děje

27. května 2026 20:35

Agáta Hanychová otevřeně přiznala, že se s Monikou Marešovou nesnesla

Agáta Hanychová otevřeně promluvila o svém dlouholetém napětí ve vztahu s Monikou Marešovou, manželkou moderátora Leoše Mareše. S ním se Hanychová zná již polovinu svého života a v minulosti mezi nimi proběhl i krátký mladický románek. Jak ale sama přiznala, současné moderátorově choti nemohla velmi dlouhou dobu přijít na jméno. Hlavním důvodem tehdejší nevraživosti byla žárlivost, kvůli které měla pocit, že přišla o blízkého kamaráda a do jisté míry i o potenciálního partnera.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy