DISKUZE K ČLÁNKU OSVČ vs. s.r.o.: Jaký typ podnikání je výhodnější?

PR článek - Podnikání je v našich podmínkách spjaté především s konkrétní formou organizace. Nejčastějšími podnikatelskými subjekty jsou osoby samostatně výdělečně činné a společnosti s ručením omezeným. Pokud aktuálně uvažujete nad podnikatelským startem a nevíte, co zvolit, jste na správné adrese. My se nejprve zaměříme na výhody OSVČ a následně se budeme podrobně věnovat podnikání v rámci s.r.o.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • eliminátor

  eliminátor

  46.33.112.XXX
  Podnikání jako OSVČ jako živnostník je už dávno pryč. Žádná podpora od státu, házení klacků pod nohy. Samé kontroly od hygieny, Živnostenského úřadu, IPB, EET, placení si web stránky atd. Ve většině případů i nízký důchod, protože většinou na velké platby nemáte, Zvláště vás postihne krize a z dluhů se těžko dostáváte. Navíc se celý život zabýváte zakázkami a nemáte čas na sebe. Najednou jste v důchodě. Vždy je lepší zaměstnání se zaměstnaneckými výhodami. O práci se vám stará zaměstnavatel a vy máte víc času na rodinu a pro sebe. Většinou je to i za víc peněz než při podnikání OSVČ.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie