DISKUZE K ČLÁNKU Svět po další ekonomické krizi? Profesor přišel s děsivou vizí

Finanční krize v roce 2008 ohromila svět. Současné ekonomické problémy USA, Číny či Německa opakovaně přivolávají její přízrak. Kennetha Rogoff, profesor veřejné politiky a ekonomie na Harvardské Univerzitě a bývalý hlavní ekonom Mezinárodního měnového fondu (IMF), že by tentokráte mohly chybět prostředky, jak dopady krize omezit.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  178.255.168.XXX
  Na to že se blíží krize nemusím být ani profesor ale jen říct lidem pravdu kterou všichni ti učenci obalují a tají do Evropy proniklo přes 6 milionů migrantů z Afriky a Muslimové-kteří ani nemají pracovní návyky či moderně -geny-ty doslova vyžírají Evropu sice zatím žijí na západní straně ale okrádaný východ také řádně na jejich--BLAHO-přispívá jak dlouho domorodí Evropané vydrží být-HLUCHÝ-NĚMÍ--SLEPÍ-jen co se přestane ekonomicky dařit nastanou kruté problémy a kde najdou viníka --migranti a politiky kteří budou marně marně lhát a uklidnovat nic nenaštve lidi než ztráta jejich vydřených ekonomických priorit -k bídě kterou Evropané v historii několikrát prožili SE UŽ DOBROVOLNĚ-nikdo nevrátí to raději Rasovou válkou narovnají a brutálně pročistí od migrace a zrádných politiků Evropu-toto je utajovaný dopad migrace na Evropu--osud přeje připraveným i na Peklo !!!!

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie