DISKUZE K ČLÁNKU Česko má průšvih. Brusel chce zpět 1,16 miliardy za chyby v dotacích

Evropská komise chce po Česku vrátit 1,16 miliardy korun vyplacených na zemědělských dotacích. Sankce vychází z auditního šetření, které se konalo před třemi lety. Auditoři tehdy kvůli zavedení institutu takzvaného aktivního zemědělce prověřovali, zda dotace čerpají skutečně zemědělci. Podle EK byla kontrola, komu se evropské peníze přidělují, nedostatečná. Ministerstvo zemědělství s výsledkem prověrky nesouhlasí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Petr Payne

  Petr Payne

  88.101.58.XXX
  Výsledek "práce" Pirátů a podobného protibabišovského ksindlu. Poukazovali na vše možné u Agrofertu a výsledkem je, že to kvůli jejich nechutným snahám sestřelit Babiše za kadou cenu, to odnesou stovky dalších. Samozřejmě, že se úředníci EK a poslanci EP ochotně zaměří na odebrání dotací ČR, protože tím víc zbyde na jejich domovské země. A k tomu jim ještě řada našich europoslanců a úředníků pomáhá .....

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie