DISKUZE K ČLÁNKU Zdražování se blíží. Češi si příští rok sáhnou do peněženek

Služby v Česku v příštím roce většinou zdraží, přičemž obyvatelé řady měst si připlatí zejména za vodné a stočné. Od května se však nárůst jeho ceny díky snížení daně z přidané hodnoty (DPH) z 15 na deset procent zmírní a někde jeho cena i klesne.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Mirek S.

  Mirek S.

  94.230.150.XXX
  Taky by se melo napsat ze se zdrazovani netyka vlady ale samostatnych mest.Pirati co vladnou v Praze pred volbama slibovali ze zdrazovat nebudou. A co se deje???? ZDRAZUJI. Vlada zlevnila DPH a mesta toho vlastne zneuzila ve svuj prospech a ne ve prospech vlady a Babise, jak stale vsude vsichni pisi. Obchody a firmy taky nevlastni stat a zdrazuji a taky za to nemuze vlada s Babisem. Ale je na koho to hodit. Tupost mnohych nezna mezi vlastne ani nedohlednou na dno a stale posunuji dno nize a nize v tech lzich. ZA ZDRAZOVANI VE VETSINE PRIPADU MUZOU SAMI MESTA A OBCE, STAT JIM MNOHE ZLEVNIL ale oni pro jistotu zdrazuji a zdrazuji, pak to hodi jen na Babise.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie