Články k tématu: auto, moto

Pyl nedělá problémy jen alergikům Jak škodí vašim plechovým miláčkům?

14.05. 12:09

Pylová kalamita, která zaplavila Česko, nedělá problémy pouze alergikům, ale má negativní vliv i na automobily. Asi nejvíce trpí jejich filtry a pracovníci autoservisů doporučují měnit v tomto období pylový vzduchový filtr častěji než je předepsáno. Kromě filtru jsou ale pylem zasaženy i karoserie.…

Průmysl v březnu zrychlil růst na 10,9 procent

10.05. 11:58

Praha - Průmyslová produkce v březnu po očištění o vliv počtu pracovních dnů reálně meziročně vzrostla o 4,4 %, bez očištění byla vyšší o 10,9 %. Oznámil to dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Po vyloučení sezónních vlivů byla meziměsíčně nižší o 0,4 %. Hodnota nových zakázek se meziročně zvýšila o…

Držíte při řízení správně volant? Některé polohy vás mohou stát život

16.08. 12:39

Praha - Správná poloha za volantem může při nehodě zachránit život, proto je důležité udělat si v autě pohodlí, ale dodržovat některé základní bezpečnostní principy. Jak správně sedět, abyste neohrozili sebe ani ostatní spolucestující?

reklama

Prodej nových osobních aut poprvé od konce loňského roku klesl

03.08. 12:57

Praha - Prodej nových osobních aut od ledna do července vzrostl meziročně o 12,5 procenta na 151.517 vozů. Samotný červencový prodej ale poprvé od konce loňského roku klesl.

Tipy, jak se v autě v létě neuvařit a cítit se pohodlně

30.06. 09:18

Praha - Vysoké letní teploty umí jízdu autem značně znepříjemnit. Zde je pár tipů, jak s velkým horkem bojovat a v autě se za jízdy doslova neuvařit ve vlastní kůži.

Pirát, který vytlačil dodávku na svodidla splnil, co slíbil. Upil se k smrti

18.04. 08:39

Brno - Silniční pirát z jaguáru, který v Brně vytlačil dodávku na svodidla a málem zabil sedm lidí, je po smrti. Splnil, co slíbil - než aby nastoupil do vězení odpykat si trest, upil se k smrti. O Velikonocích zemřel v nemocnici. Informuje o tom Blesk.

reklama
Fotogalerie