Články k tématu: Babiš, Andrej

Babiš představil vizi Česka do roku 2035. Chce omezit počet poslanců i ministerstev

22.06. 16:46

Praha - Předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes pokřtil svou knihu O čem sním, když náhodou spím. Zároveň představil vizi Česka do roku 2035, při jejímž sestavování se podle svých slov inspiroval Janem Antonínem Baťou.

Babiš se pořádně naštval kvůli otázce na dluhopisy. Máte vymyté mozky magory z ČT

21.06. 09:25

Praha - Šéf hnutí ANO Andrej Babiš nerad odpovídá na otázky spojené s kauzami korunových dluhopisů a Čapím hnízdem. Naposledy to dokázal na předvolební debatě v Chomutově, kde se ho na tyto otázky zeptal jeden z tazatelů. Podle Babiše je to vymyšlená kauza a mimo jiné i kampaň ze strany České…

Pilný na podzim v politice končí, už nebude kandidovat do Sněmovny

21.06. 09:23

Praha - Podle informací deníku Právo nebude ministr financí a poslanec ANO Ivan Pilný už kandidovat v podzimních sněmovních volbách. Hlavním důvodem jsou osobní problémy.

reklama

Babiš je imigrant, který nechápe rozdíl mezi azylantem a ekonomickým migrantem, spustil Kalousek

Aktualizovali jsme 16.6.2017, 22:02, 16.06. 12:18

Praha - Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se vyjádřil k výrokům šéfa hnutí ANO Andreje Babiše na adresu unijních kvót na přerozdělování migrantů. Podle Kalouska Andrej Babiš nechápe rozdíl mezi ekonomickým migrantem a azylantem.

Klipy s Babišem zaplavily internet. Chci trenéra pro všechny děti, volá do světa

15.06. 17:08

Praha - Série předvolebních spotů hnutí ANO a Andreje Babiše se rozšiřuje. Tentokrát si Andrej Babiš vysnil, že každé nadané dítě bude mít možnost stát se vrcholným olympionikem. Prvním krokem k cíli je, aby každé takové "děcko" mělo svého trenéra.

Babišovy šílené plány? Praha-Brno za 40 minut, zelenina na Marsu

11.06. 12:20

Praha - Babiš ve své vizi roku 2035 píše o profesionální armádě s nadzvukovými letouny a supermoderními vrtulníky. Knihu O čem sním, když náhodou spím by měl pokřtít a představit během příštího týdne. Zmodernizoval by školství, kdy by studenti byli připravováni na možnost, že dojde ke kolonizaci…

Kdo stojí za úspěchem Andreje Babiše? Objevilo se další jméno, které manipuluje ze zákulisí

Aktualizovali jsme 9.6.2017, 22:21, 08.06. 11:28

Praha - Twitterový účet skupiny Julius Šuman zveřejnil v rámci seriálu Andrejovi kluci jméno druhého člověka, který stojí za osobou předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Je jím šéfredaktor Lidových novin Ištván Léko.

Babiš se pustil do vládních kolegů. Lidovci a "socani" rozdávají z toho, co není, zuří

09.06. 14:44

Praha - Kampaň před volbami do Poslanecké sněmovny se naplno rozjela. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se pustil do svých vládních kolegů z ČSSD a KDU-ČSL. Ti prý rozdávají, i když není z čeho. Správný recept na hospodaření státu je dle Babiše řídit ho jako firmu.

ODS se pustila do Babiše kvůli jeho knize: Hnutí ANO ve vládě spalo a snilo, zuří Fiala

08.06. 14:49

Praha - Kniha "O čem sním", kterou se chystá vydat šéf hnutí ANO Andrej Babiš, je trnem v oku ODS. Její členové konstatovali, že slíbit bývalý ministr financí dokáže téměř cokoliv, ANO má však podíl na navrhovaném deficitu státního rozpočtu na příští rok či na nízkých výdajích na obranu.

Poslanci zvolili členy komise k únikům ze spisů policie

07.06. 16:45

Praha - V komisi k možnému úniku policejních spisů, jež míří na předsedu hnutí ANO Andreje Babiše, zasedne jeden zástupce každého poslaneckého klubu. Předsedu komise by dolní komora mohla vybrat v pátek. Závěry by komise měla dát plénu do konce srpna.

Poslední dny Zemana na Hradě? Europoslanec Telička už odpočítává

Aktualizovali jsme 6.6.2017, 22:08, 06.06. 12:06

Praha - Český europoslanec za hnutí ANO Pavel Telička pomyslně odpočítává poslední dny prezidenta Miloše Zemana v úřadu prezidenta. Podle jeho slov už mu moc nocí na Hradě nezbývá. Telička je kritikem výkonu funkce prezidenta Zemanem dlouhodobě.

Milan Chovanec útočí na"hochy" z hnutí ANO. Lžou bez mrknutí oka, píše

06.06. 14:14

Praha - Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) pokračuje v otevřeném boji s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem (ANO) a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Chovanec se rozhodl na Facebook zveřejnit výroky Pelikána, v nichž se staví vstřícně k uprchlické otázce.

VIDEO: "Babiš a peníze z Bruselu" v reportáží ARD

04.06. 23:07

Německá veřejnoprávní televize ARD odvysílala v sobotu 27. srpna v ranní zpravodajské relaci Tagesschau pětiminutovou reportáž s názvem „Pan Babiš a peníze z Bruselu“.

Babiš prý okradl stát o 300 milionů, ukazuje nová nahrávka

04.06. 18:43

Praha - Na anonymním twitterovém účtu skupiny Julius Šuman, která v posledních týdnech publikovala nahrávky bývalého ministra financí Andreje Babiše (ANO), se dnes objevila analýza společnosti Imoba.

Babiš útočí na Čechy, kteří odmítají migranty

03.06. 15:51

Praha - Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se po opuštění funkce ministra financí české vlády aktivněji zapojuje do komunikace s občany. Na Facebooku se včera ohradil proti jedné komentující, které se nelíbí, že ANO a Babiš odmítají uprchlíky ze Sýrie.

Zisk Agrofertu loni klesl o 9,6 procenta na 7,8 miliardy

02.06. 16:52

Praha - Konsolidovaný čistý zisk koncernu Agrofert, který je ve svěřenských fondech šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, se loni meziročně snížil o 9,6 procenta na 7,79 miliardy korun. Konsolidované tržby koncernu klesly o 6,4 procenta na 155,3 miliardy korun. Společnost to dnes sdělila ČTK. Předloni…

Zneužívání médií? Europoslance spíš trápí Babišovy dotace, upozorňuje Pospíšil

02.06. 15:35

Praha - Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) doufá, že na dnešním plénu Evropského parlamentu, kde se projednává údajné zneužívání médií v České republice, se Česko nezařadí mezi země jako je Polsko a Maďarsko. V Česku je prý hlavním problémem pouze osoba Andreje Babiše (ANO), nikoliv jednání celé…

Slovenský tisk: Debata o médiích v ČR byla zbytečná. Babiš "znásilňuje" jen svoje noviny

02.06. 11:26

Bratislava - Slovenský tisk komentuje včerejší debatu europoslanců o údajném politickém vlivu na média v Česku. Diskuze podle deníku Sme byla nesmírně plytká, ale především zbytečná.

Firma Agrotec z fondů Babiše stane těsně před volbami před soudem

01.06. 17:04

Praha - Sněmovní volby se uskuteční 20. a 21. října. Jen o pár dní dřív, konkrétně 2. října, začne Městský soud v Praze projednávat kauzu manipulací se zakázkami České pošty, kde figuruje hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.

Dokud Babiš média neprodá, trvá riziko jejich zneužití, varuje Sobotka

01.06. 15:25

Praha - Evropský parlament dnes jednal o situace kolem šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a jeho médií. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) k tomu poznamenal, že dokud exministr financí neprodá média, která vlastní, bude přetrvávat riziko jejich zneužití v politickém boji.

S Kalouskem a komunisty spolupracovat nebudeme, tvrdí Babiš. Pak si kopl do ČSSD

01.06. 12:34

Praha - TOP 09 vyloučila spolupráci s ANO a komunisty během úterního startu předvolební kampaně. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš na to dnes zareagoval slovy, že nehodlá spolupracovat s komunisty ani se stranou Miroslava Kalouska.

Europoslanci v Bruselu diskutovali o stavu médií v ČR

01.06. 11:44

Brusel - V europarlamentu se dnes koná diskuse o riziku politického zneužívání médií v České republice. Eurokomisařka pro obchod Cecilia Malmströmová dnes v úvodu připomněla omezené pravomoci Bruselu v otázce svobody a plurality médií. Problematika se na program schůze dostala v první polovině…

Kampaň hnutí ANO? Babiš prozradil, s jakými tématy půjde do voleb

01.06. 11:33

Praha - Předvolební kampaň hnutí ANO, které dlouhodobě vede v průzkumech, by se měla podobat v základních rysech těm předchozím. Její vrchol přijde od září, do té doby budou náklady spíš při zemi. Hlavním tématem voleb by mohly být daně a investice.

Nechci euro, nic dobrého nám to nepřinese, tvrdí Babiš

01.06. 10:34

Praha - V Česku se opět začalo debatovat o vstupu do eurozóny. Šéf ANO a exministr financí Andrej Babiš euro odmítá. Podle něj by zavedení společné evropské měny znamenalo, že by Česko ručilo za cizí dluhy a přišlo by o jeden z nástrojů, které pomáhají řešit hospodářské krize. Také zkritizoval…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací