Články k tématu: Babiš, Andrej

Madam, lžete, naštval se Kalousek. Slova o estébáku Babišovi vyvolala pořádnou hádku

Aktualizovali jsme 20.2.2018, 22:01, 20.02. 09:31

Praha - Slovenský soud v obnoveném líčení zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB jako agent. Na sociálních sítích se k věci vyjádřil například i Babišův velký kritik a předseda…

Babiš se chce podpoře od komunistů a SPD vyhnout, poukazuje na názorové rozdíly

20.02. 17:34

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes zopakoval, že zajištění podpory pro vládu od KSČM a SPD není jeho preferovaná varianta při druhém pokusu o sestavení kabinetu. Upozornil také, že se s SPD rozchází v názoru na vypsání referenda o odchodu z Evropské unie.

The Guardian píše o Česku: Českého premiéra straší komunistická minulost, Babiš definitivně prohrál

20.02. 15:36

Londýn – Zprávou o tom, že slovenský soud zamítl stížnost Andreje Babiše na to, že byl neprávem označen za bývalého agenta Státní bezpečnosti (StB). Detaily přináší například britský The Guardian.

reklama

Babiš trvá na jednobarevné vládě. Po ČSSD chce její podporu

20.02. 10:41

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) za nejlepší variantu považuje, kdyby ČSSD umožnila vznik jednobarevné vlády ANO za dohodu na programu.

Pravdu vám nikdo neřekne, protože se jim to hodí. Čunek promluvil o Babišovi, ovlivnění voleb a trestním stíhání

20.02. 08:05

Praha – Někdejší předseda KDU-ČSL a současný senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek si myslí, že by lidovci měli jednat o vstupu do vlády – a to bez ohledu na trestní stíhání Andreje Babiše (ANO). Uvedl to v České televizi. Kromě toho ale také otevřeně řekl, že policejní žádost o Babišovo…

Kalousek veršuje o Babišovi: Kdybych měl milionů, kolikrát Andrej lhal...

19.02. 07:49

Praha - Slovenský soud v obnoveném líčení zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB jako agent. České politiky toto rozhodnutí nepřekvapilo, v některých ale povzbudilo kreativitu. Bývalý…

Babiš povečeřel se Zemanem v luxusní restauraci, šlo prý o společenské setkání

18.02. 21:48

Průhonice - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes povečeřel s prezidentem Milošem Zemanem. Setkali se v luxusní restauraci v centru Průhonic, kterou provozuje společnost Imoba spadající pod firmu SynBiol. Tu Babiš do loňska vlastnil, než ji společně s holdingem Agrofert přesunul do svěřenského…

Babiš se sejde s novým předsedou ČSSD, Na své účasti ve vládě ale trvá

18.02. 21:12

Průhonice - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se chce sejít s nově zvoleným předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a jednat s ním o tom, za jakých podmínek by sociální demokracie mohla vstoupit do vlády. Předem odmítl variantu, že by osobně v kabinetu nebyl.

Komentář: Hlásná trouba Babiše a Zemana Soukup opět našeptává národu. Nechte Babiše vládnout

Aktualizovali jsme 17.2.2018, 17:29, 17.02. 16:33

Komentář Miroslava Horkého – Náklonnost generálního ředitele TV Barrandov vůči současné hlavě státu je už legendární. Stejně tak velmi časté zvaní Tomia Okamury do svých duelů, arén, kauz a tak dále. Jaromír Soukup dává obrovský prostor zástupcům hnutí ANO a jejího šéfa teď bezmezně brání. Coby…

Vašáryová: Slovensko už dlouho nemá Zemana rádo

17.02. 11:41

Praha – Slovenská herečka, diplomatka, státní úřednice a politička Magda Vašáryová se netají svými antipatiemi k českému prezidentovi Miloši Zemanovi. V nedávné volbě prezidenta navíc působila jako poradkyně neúspěšného kandidáta Michala Horáčka. Ani po volbách ve sví kritice nepolevuje.

Bývalý příslušník StB promluvil: Babiš od začátku spolupracoval vědomě. Měl rád peníze

16.02. 17:07

Bratislava/Praha - Bývalý příslušník StB Ján Sarkocy dnes řekl, že český premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) byl od začátku vědomým spolupracovníkem tajné komunistické policie a že jeho archivní svazek nebyl zfalšován.

Knížák se naštval na Zemana: Babiš je lhář a zloděj, nechápu, že ho podporujete!

16.02. 15:36

Praha – Velice ostrý otevřený dopis dostal Miloš Zeman. Jeho autorem je bývalý šéf Národní galerie Milan Knížák

Babiš je estébák? Exposlanec ANO vyhrožoval oběšením. A Topolánek se jen směje

16.02. 08:09

Praha – Slovenský soud v obnoveném líčení zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB jako agent. ´Tento fakt se stal terčem vtípků celé řady osobností českého politického života.

Zeman hájí Babiše kvůli spolupráci s StB. Voliči o tom věděli už před volbami, připomněl

15.02. 22:10

Praha - Prezident Miloš Zeman se dnes v televizi Barrandov vyjádřil k nedávnému verdiktu slovenského soudu. Kvůli lustračnímu zákonu se honí agenti komunistické StB, zlo ale organizovali vysocí důstojníci StB, uvedl.

Slovensko kvůli Babišovi neplánuje úpravu postup žalob ohledně evidence u StB

15.02. 18:48

Bratislava - Ministerstvo spravedlnosti Slovenské republiky neplánuje upravit postup při žalobách ohledně oprávněnosti evidence osob v archivních dokumentech někdejší komunistické tajné policie StB. ČTK to sdělil mluvčí ministerstva Peter Bubla. "Aktuálně neuvažujeme o změně úpravy v této věci.…

Babiš: Rozpočet EU by se měl zaměřit na investice do bezpečnosti a na posílení konkurenceschopnosti

15.02. 17:10

Praha - První debaty o příštím víceletém finančním rámci EU by měly být součástí jednání na neformálním summitu EU 23. února. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes řekl, že by se měl rozpočet unie více zaměřit na investice do bezpečnosti a na posílení konkurenceschopnosti.

Hádka o žáby? Babiš chce dlouhodobý investiční plán ČR, ale čelí skepticismu

15.02. 14:22

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) hodlá vytvořit dlouhodobý investiční plán České republiky na základě požadavků regionů i obcí, které podle něj představují tisíce miliard korun. Senát je k tomu poněkud skeptický.

Babiš uklidňuje Čechy: Fiskální pakt EU na nás nebude mít žádné dopady

15.02. 12:50

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes ujišťoval senátory, že přistoupení k evropskému fiskálnímu paktu nebude mít na Česko žádné dopady. Zopakoval, že Česko nechce ručit za řecké dluhy a za dluhy evropských bank.

Babiš a Okamura mají nejvíce příznivců i odpůrců

14.02. 18:24

Praha - Z představitelů sněmovních stran věří lidé nejvíc šéfům ANO, SPD a Pirátů Andreji Babišovi, Tomiu Okamurovi a Ivanu Bartošovi. Babiš a Okamura mají spolu s šéfem ČSSD Milanem Chovancem ale i nejvíc odpůrců.

Jsme připraveni čelit žalobě Babiše, říká slovenské ministerstvo vnitra

14.02. 17:14

Bratislava/Praha - Ministerstvo vnitra SR je připraveno čelit případné žalobě českého premiéra Andreje Babiše o oprávněnost jeho evidence v archivních dokumentech StB jako agenta. Potíž je v tom, kdo je nástupnickou organizací komunistické tajné policie.

Babiš nepojede na mnichovské konferenci, účast zrušil kvůli nachlazení

14.02. 16:56

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) zrušil účast na bezpečnostní konferenci v Mnichově. Jako důvod uvedl nachlazení. Českou republiku budou na akci o víkendu reprezentovat ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) a šéf diplomacie Martin Stropnický (ANO).

Komentář: Morální zpustlost národa, pragmatismus politiků. Babiš a StB jen prohloubí příkopy ve společnosti

14.02. 16:07

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – I přes rozhodnutí slovenských soudů o tom, že Andrej Babiš „Bureš“ byl oprávněně evidován jako spolupracovník zlotřilé instituce minulého režimu StB, s politickou situací to nic neudělá. Možná jen prohloubí příkop mezi Babišovými příznivci a odpůrci. Skutečnost ale…

Babiš vyzval alternativní taxi služby, aby dodržovaly zákon a používaly licencované taxikáře

14.02. 15:39

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes vyzval společnosti Uber a Taxify, aby dodržovaly zákony a používaly licencované taxikáře. Po jednání vlády také kritizoval formu protestů. Taxikáři od minulého týdne několikrát pomalou jízdou blokovali pražské ulice.

Jak bude vypadat ČR v roce 2030? Podívejte se na VIDEO ve stylu Návratu do budoucnost

14.02. 14:07

Praha - Michal Orsava a jeho tým, který se proslavil videem s Knight Riderem, který brázdí dálnici D1, pustil na internet další zábavné video, které komentuje politickou situaci v České republice za pomoci slavného filmového díla.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací