Články k tématu: Barták, Jaroslav

Lékař Barták vyfasoval další trest. Po vynesení rozsudku mu ruply nervy

15.10. 14:05

Za plánování tří vražd a vydírání dnes soud v Liberci potrestal lékaře Jaroslava Bartáka osmi lety vězení. Celkem má ve vězení být 20 let. Už dříve dostal dvanáctiletý trest za sexuální obtěžování asistentek. Za trestnou činnost, kterou soud projednával nyní, jednašedesátiletému obžalovanému…

Proč Bartákův spoluvězeň pořídil důkazy? Nahrávka v kauze plánování vražd vyvolává otázky

28.06. 16:36

Liberec - Liberecký soud opět projednává kauzu lékaře Jaroslava Bartáka, který podle obžaloby na podzim roku 2013 ve vazební věznici v Liberci plánoval vraždu tří lidí. Soud dnes řešil motivaci spoluvězně, který měl pořídit usvědčující nahrávky.

Plánoval vraždu nebo z něj mluvila vodka? Lékař Barták tvrdí, že byl opilý

25.04. 12:38

Liberec - Lékař Jaroslav Barták dnes u soudu v Liberci zopakoval, že ve věznici neplánoval žádnou trestnou činnost. Obžalovaný je z plánování tří vražd a vydírání, za což mu hrozí 15 až 20 let, případně výjimečný trest. Krajský soud se kauzou dnes začal zabývat potřetí. Předchozí odsuzující…

reklama

Kauza Barták je znovu u soudu, řešit se bude původ nahrávek i duševní stav

28.02. 15:14

Brno - Nejvyšší soud (NS) má v kauze lékaře Jaroslava Bartáka výhrady k hodnocení důkazů. Musí se znovu prozkoumat okolnosti a motivace vzniku tajných nahrávek z vězení i duševním stavem Bartáka. Ten původně dostal za plánování tří vražd a vydírání z vězení osmiletý nepodmíněný trest. Už dříve mu…

Bartákova kauza bude opět otevřena, zasáhl Nejvyšší soud

15.01. 12:43

Brno - Justice musí na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu (NS) znovu otevřít kauzu lékaře Jaroslava Bartáka, který dostal za plánování tří vražd a vydírání z vězení další osmiletý nepodmíněný trest.

Soud zrušil další stíhání lékaře Bartáka odsouzeného na 20 let

23.08. 13:00

Liberec - V pořadí třetí stíhání lékaře Jaroslava Bartáka, které se týkalo pokusu o podplacení dozorce ve vězení a nedovolených telefonátů z věznice, bylo loni 23. listopadu Okresním soudem v České Lípě zrušeno.

Nejvyšší soud má na stole Bartákovo dovolání v případu plánování vražd

09.03. 11:57

Brno - K Nejvyššímu soudu (NS) dorazilo dovolání lékaře Jaroslava Bartáka, který si má odpykat osm let za plánování tří vražd a vydírání z podzimu 2013. Trestného činu se dopustil ve vazební věznici v Liberci.

Lékař Barták si odsedí 20 let, soud mu snížil trest

01.11. 15:30

Praha - Vrchní soud v Praze dnes snížil lékaři Jaroslavu Bartákovi trest o sedm let. Za plánování tří vražd a vydírání dalších tří lidí si měl původně odsedět 15 let vězení. Uvedl to server idnes.cz.

Barták dostal za plánování vražd 15 let, celkem už 27 let. Na místě se odvolal

15.06. 14:33

Liberec - Jaroslav Barták, přezdívaný doktor Čuně, si ve vězení odsedí celkem 27 let. Liberecký krajský soud ho dnes potrestal 15 roky za plánování vražd a vydírání. Bývalý doktor už si odpykává 12letý trest za znásilňování svých asistentek.

Barták se ve vězení polepšil: Je uctivý a chodí na duchovní službu

14.06. 13:12

Liberec - Chování lékaře Jaroslava Bartáka ve věznici v Jablonci-Rýnovicích, kde si odpykává dvanáctiletý trest za sexuální obtěžování asistentek, se výrazně zlepšilo.

reklama
Fotogalerie