Články k tématu: Bartoš, Ivan

Je odvoleno. Sněmovní výbory si dnes vybraly předsedy, zvítězil Koten, Bartoš i Benda

29.11. 20:42

Praha - Po úterním obsazení míst v 17 odborných výborech Poslanecké sněmovny se dnes výbory poprvé sešly a volily své předsedy. Největší kontroverze vzbudila zřejmě volba šéfa výboru pro bezpečnost Radka Kotena (SPD), který čelil dotazům na obsah svého facebookového profilu.

Piráti si počátkem v lednu zvolí vedení

27.11. 13:11

Praha - Celostátní fórum Pirátů je svoláno do Brna na první lednový víkend. V čele strany chce pokračovat Ivan Bartoš, který Piráty letos poprvé dovedl do Sněmovny.

Piráti se dohodli s ANO, povedou výbory pro veřejnou správu a životní prostředí

15.11. 15:25

Praha - Piráti zřejmě ve Sněmovně povedou výbor pro veřejnou správu a výbor pro životní prostředí. Už o víkendu do čela výborů nominovali svého předsedu Ivana Bartoše a poslankyni Danu Balcarovou.

reklama

Piráti svolali další schůzi, šanci jim dali i lidovci

15.11. 11:08

Praha - U kulatého stolu Pirátů se dnes ráno sešli poslanci TOP 09, STAN, ODS a nově i lidovců. Předseda Pirátů Ivan Bartoš jim chce navrhnout, komu by mohl připadnout nechtěný mandátový výbor.

Piráti podpoří Vondráčka do čela Sněmovny

12.11. 19:48

Praha - Piráti na víkendovém zasedání poslaneckého klubu rozhodli, že budou dál podporovat kandidaturu místopředsedy hnutí ANO Radka Vondráčka do čela Sněmovny. Piráti se i nadále drží své povolební strategie. Nepodpoří tedy menšinovou vládu ANO a budou působit jako konstruktivní opozice.

Piráti svolali jednání. Dorazili jen zástupci ODS, TOP a STAN

08.11. 09:26

Praha - Na pozvání Pirátů ke kulatému stolu bez hnutí ANO přišli dnes ráno pouze zástupci STAN, ODS a TOP 09. Ivan Bartoš chce probírat uspořádání nové Sněmovny.

Šéd Pirátů hrozí: Vláda Babiše bez důvěry Sněmovny může skončit u Ústavního soudu

05.11. 15:07

Praha - Piráti by se podle předsedy Ivana Bartoše obrátili na Ústavní soud, pokud by prezident Miloš Zeman nechal vládnout ohlášený menšinový kabinet Andreje Babiše (ANO) bez důvěry Sněmovny a vyhlášení předčasných voleb. Bartoš to dnes uvedl v pořadu Partie televize Prima.

Zeman doporučil Pirátům, aby šli do vlády s Babišem

02.11. 16:58

Lány (Kladensko) - Prezident Miloš Zeman dnes během schůzky v Lánech doporučil Pirátům, aby se účastnili na vládě, kterou sestavuje předseda hnutí ANO Andrej Babiš.

Piráti vítají možný vznik výboru pro eGovernment

31.10. 17:36

Praha - V nové Sněmovně by mohl vzniknout výbor pro eGovernment. Předseda Pirátů Ivan Bartoš po odpoledním jednání s představiteli ANO řekl, že nechce být tlačen do pozice, že jeho strana rozumí právě jen této oblasti.

Kalousek chce zablokovat Sněmovnu a zastavit Zemana s Babišem. Divadlo, myslí si Piráti

31.10. 15:12

Praha - Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek přišel s nápadem, jak zamezit šéfovi hnutí ANO sestavit menšinovou vládu. Jenže tento plán mu mohou zmařit Piráti, která Kalousek v minulých dnech kritizoval za to, že hnutí ANO částečně podporují.

Sněmovně má předsedat ANO? Pirátům by Vondráček nevadil

29.10. 18:20

Praha - Piráti podpoří na funkci předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO), šéf ODS Petr Fiala by měl být prvním místopředsedou dolní komory. Pirátským kandidátem na místopředsedu Sněmovny bude Vojtěch Pikal.

Pirát Bartoš dává lekce o správném chování: Přijít na Hrad na předání vyznamenání je slušnost

28.10. 12:55

Praha - Předseda Pirátů Ivan Bartoš dnes přijde s manželkou Lydií na předání státních vyznamenání na Pražský hrad. Předsednictvo Pirátů dnes řeší nabírání členů. Do strany, která má zhruba 500 členů, se nyní hlásí více než dvojnásobek současných straníků.

Pirátská stran má zájem o funkci místopředsedy Sněmovny

25.10. 18:53

Praha - Zástupci Pirátů sdělili na dnešním jednání s hnutím ANO svůj požadavek na funkci místopředsedy Sněmovny a předsedy výboru pro bezpečnost.

Piráti zatím neprozradí, koho podpoří do čela Sněmovny

25.10. 14:33

Praha - Nominace Radka Vondráčka (ANO) a Petra Fialy (ODS) na předsedu funkci předsedy Poslanecké sněmovny jejich stranami ještě musí projednat poslanecký klub Pirátské strany. Piráti stojí o místopředsednickou funkci a mají i představu o svém zastoupení ve výborech.

Piráti ustanovili poslanecký klub a vzkazují: Vydáme Babiše policii!

23.10. 18:40

Praha - Všech dvaadvacet nově zvolených poslanců České pirátské strany se sešlo na prvním společném setkání nově vzniklého klubu. Poslanci si odhlasovali složení vyjednávacího povolebního týmu, jednání povede předseda strany Ivan Bartoš a místopředseda Jakub Michálek, ad hoc je budou doplňovat Dana…

Babiš si stěžuje: Piráti mě ignorují, Bartoš nekomunikuje

22.10. 20:51

Praha - Předseda vítězného hnutí ANO Andrej Babiš bude jednat dnes večer se zástupci ČSSD stejně jako s představiteli dalších stran o složení vedení nové Sněmovny. Postěžoval si také, že s ním nekomunikuje předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Piráti nechtějí jednat s SPD, KSČM ani ANO

Aktualizovali jsme 22.10.2017, 00:23, 21.10. 20:23

Praha - Volební výsledek Pirátské strany podle jejího předsedy Ivana Bartoše ukazuje, že mezi voliči je poptávka po otevřenosti a kontrole provádění politiky. V otázce dalšího postupu strany odkázal na již schválenou povolební strategii.

Předseda Pirátů Bartoš chce získat deset procent

20.10. 18:41

Praha – Šéf Pirátů Ivan Bartoš letošní volby do Poslanecké sněmovny považuje za zlomové. Dnes zopakoval, že jeho cílem je získat ve volbách aspoň deset procent hlasů. Očekává také vyšší volební účast. 

Experti: Bartoš a Okamura v debatách zabodovali. Unavený Babiš, agresivní Zaorálek

20.10. 12:47

Praha - Specialisté na politickou komunikaci ocenili po čtvrtečních debatách v České televizi (ČT) a na Nově výkony šéfa Pirátů Ivana Bartoše a SPD Tomia Okamury. Naopak předseda ANo Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek podle nich spíše propadli.

Kompro na Bartoše? Šéf Pirátů vysvětluje svou účast na kontroverzních demonstracích

18.10. 12:05

Praha – Předvolební kampaň je těsně před volbami často velmi ostrá, Objevují se údajně kompromitující fotografie z různých akcí, stará prohlášení, která mají dokazovat nečestnost toho či onoho politika. Jedním z těch, na kterého se nejvíce zaměřuje pozornost, je předseda Pirátů Ivan Bartoš. Politik…

Politici už spřádají plány na neděli. Co budou dělat po volbách?

18.10. 11:20

Praha - V pátek a sobotu proběhnou v Česku volby do Sněmovny. Neděle sice podle lídrů nejsilnějších stran už bude ve znamení politických jednání, čas na rodinu si ale najdou.

Český miliardář přispěl na kampaň Pirátů. Čechům poslal vzkaz

17.10. 16:33

Praha - Český miliardář a spolumajitel finanční skupiny RSJ Václav Dejčmar přispěl Pirátům 160 tisíci na PR služby. Informoval o tom server Euro. Sám miliardář se rozhodl vysvětlit, proč se tímto krokem politicky angažuje.

Co to Babiš kuje? Jeho slova o možném spojenci vyvolala ostrou reakci, prý jde o mediální hru

Aktualizovali jsme 12.10.2017, 22:03, 12.10. 14:32

Praha – Část politických stran už dala jasně najevo, že po volbách nechce uzavřít případnou vládní koalici s hnutím ANO. Jeho šéf Andrej Babiš naznačil, s kým by si mohl rozumět. Ale tvrdě narazil.

Piráti si stěžují vysílací radě kvůli duelu Zaorálek-Babiš na Nově

09.10. 14:28

Praha - Česká pirátská strana se obrátila na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání kvůli předvolební diskusi mezi lídry ČSSD a ANO Lubomírem Zaorálkem a Andrejem Babišem v televizi Nova. Piráti navrhují buď přidat k předákům dvou nejsilnějších stran další diskutující, nebo poskytnout v hlavním…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací