Články k tématu: Bartoš, Ivan

Piráti nechtějí jednat s SPD, KSČM ani ANO

dnes 20:23

Praha - Volební výsledek Pirátské strany podle jejího předsedy Ivana Bartoše ukazuje, že mezi voliči je poptávka po otevřenosti a kontrole provádění politiky. V otázce dalšího postupu strany odkázal na již schválenou povolební strategii.

Předseda Pirátů Bartoš chce získat deset procent

včera 18:41

Praha – Šéf Pirátů Ivan Bartoš letošní volby do Poslanecké sněmovny považuje za zlomové. Dnes zopakoval, že jeho cílem je získat ve volbách aspoň deset procent hlasů. Očekává také vyšší volební účast. 

Experti: Bartoš a Okamura v debatách zabodovali. Unavený Babiš, agresivní Zaorálek

včera 12:47

Praha - Specialisté na politickou komunikaci ocenili po čtvrtečních debatách v České televizi (ČT) a na Nově výkony šéfa Pirátů Ivana Bartoše a SPD Tomia Okamury. Naopak předseda ANo Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek podle nich spíše propadli.

reklama

Kompro na Bartoše? Šéf Pirátů vysvětluje svou účast na kontroverzních demonstracích

18.10. 12:05

Praha – Předvolební kampaň je těsně před volbami často velmi ostrá, Objevují se údajně kompromitující fotografie z různých akcí, stará prohlášení, která mají dokazovat nečestnost toho či onoho politika. Jedním z těch, na kterého se nejvíce zaměřuje pozornost, je předseda Pirátů Ivan Bartoš. Politik…

Politici už spřádají plány na neděli. Co budou dělat po volbách?

18.10. 11:20

Praha - V pátek a sobotu proběhnou v Česku volby do Sněmovny. Neděle sice podle lídrů nejsilnějších stran už bude ve znamení politických jednání, čas na rodinu si ale najdou.

Český miliardář přispěl na kampaň Pirátů. Čechům poslal vzkaz

17.10. 16:33

Praha - Český miliardář a spolumajitel finanční skupiny RSJ Václav Dejčmar přispěl Pirátům 160 tisíci na PR služby. Informoval o tom server Euro. Sám miliardář se rozhodl vysvětlit, proč se tímto krokem politicky angažuje.

Co to Babiš kuje? Jeho slova o možném spojenci vyvolala ostrou reakci, prý jde o mediální hru

Aktualizovali jsme 12.10.2017, 22:03, 12.10. 14:32

Praha – Část politických stran už dala jasně najevo, že po volbách nechce uzavřít případnou vládní koalici s hnutím ANO. Jeho šéf Andrej Babiš naznačil, s kým by si mohl rozumět. Ale tvrdě narazil.

Piráti si stěžují vysílací radě kvůli duelu Zaorálek-Babiš na Nově

09.10. 14:28

Praha - Česká pirátská strana se obrátila na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání kvůli předvolební diskusi mezi lídry ČSSD a ANO Lubomírem Zaorálkem a Andrejem Babišem v televizi Nova. Piráti navrhují buď přidat k předákům dvou nejsilnějších stran další diskutující, nebo poskytnout v hlavním…

Naše kampaň je vedena pozitivně. Když kritizujeme, tak nabízíme řešení, říká šéf pirátů

02.10. 10:17

Praha - Pirátská strana nejde do letošních voleb s úmyslem pouze překročit pětiprocentní hranici pro vstup do Sněmovny, za cíl si dává zisk alespoň desetiny hlasů. Předseda Pirátů Ivan Bartoš v předvolebním rozhovoru ČTK řekl, že vyšší mandát by umožnil prosadit víc z programu.

Piráti představili poslanecký kodex: Chcete na kandidátku? Podepište ho

02.10. 09:24

Praha – Česká pirátská strana představila na svých stránkách Kodex Pirátského poslance sestávající z pěti hlavních bodů. V minulosti si svůj poslanecký kodex sestavily také Věci veřejné, což vyvolalo kontroverzní reakce.

Všichni nekradou, věří Piráti. Představili poslední fázi kampaně

07.09. 13:43

Praha - Piráti dnes vyrazili do poslední části předvolební kampaně, a to se sloganem Všichni nekradou. Vymezili se tak proti známému výroku šéfa ANO Andreje Babiše o tom, že "všeci kradnú". Strana by mimo jiné chtěla zavést jednu rovnou daň ve výši 47 procent, která by nahradila všechny ostatní.

Nečasová si stěžovala na "vězeňský autobus" Pirátů, u soudu ale neuspěla

01.09. 15:58

Praha - Advokáti Jany Nečasové (dříve Nagyové) neuspěli s návrhem předběžného opatření, aby Pirátská strana odstranila její karikaturu ze svého předvolebního "vězeňského autobusu". Informuje o tom irozhlas.cz. Předseda Pirátů Ivan Bartoš rozhodnutí uvítal, přestože straně zatím nedorazilo.…

Za kontrolu moci a mocných:Piráti sbírají podpisy pod petici, kterou spojili se svou kampaní

25.08. 18:48

Praha – Svou volební kampaň spojili piráti se sbíráním podpisů pod petici Za kontrolu moci a mocných. Informovali o tom v dnešním prohlášení.

Piráti ze svého "vězeňského autobusu" janu Nečasovou neodstraní

21.08. 16:47

Praha - Advokát někdejší šéfky kabinetu premiéra Petra Nečase nedávno dopisem vyzval Pirátskou stranu, aby ze svého předvolebního "vězeňského autobusu" odstranila podobu Jany Nečasové (dřívě Nagyové). Strana to nehodlá učinit.

Za Piráty budou kandidovat zástupci Pěti procent pro vzdělávání

04.08. 12:48

Praha - Na kandidátkách České pirátské strany pro podzimní sněmovní volby se ve třech krajích objeví zástupci strany Pět procent pro vzdělávání.

Zákony od lidí? Piráti chtějí víc přímé demokracie

19.07. 16:14

Brno - Česká pirátská strana chce po volbách prosadit přímou volbu primátorů, starostů a hejtmanů. Piráti také chtějí dát lidem možnost zákonodárné iniciativy. Zde se inspirovali ve Velké Británie

O STAN je velký zájem. Lidovci vás zradili? Pojďte na naše kandidátky, nabízí piráti

14.07. 11:27

Praha – Koalice KDU-ČSL a Starostů a nezávislých si v předvolebních průzkumech příliš dobře nevede. Objevili se dokonce zprávy, že by celá dohoda o společné kandidatuře mohla jen několik týdnů po uzavření zkrachovat. Starostové se ale bát nemusí, zájem o spolupráci už projevila další strana.

Jak si vede vláda? Piráti jí dali čtyřku. Tři ministři propadli

30.06. 16:50

Praha - Vysvědčení dnes nedostaly pouze děti, ale také vláda. Podle Pirátů si za svůj výkon celkově zaslouží čtyřku. Ministrům obrany Martinu Stropnickému a dopravy Danovi Ťokovi (oba ANO) ovšem vystavili nedostatečnou, propadnout nechali i exministra průmyslu Jana Mládka (ČSSD).

Šéf pirátů Bartoš: ČR nemíří k liberální společnosti, chceme to změnit

18.03. 18:29

Praha - V České republice se podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše nežije lidem lépe a země nesměřuje k liberální společnosti. Na dnešním celostátním sněmu mluvil také o cíli dosáhnout v podzimních sněmovních volbách deset procent hlasů.

Piráti si fandí: Ve volbách chtějí získat 10 procent hlasů

18.03. 13:47

Praha - Volební kampaň pro letošní parlamentní volby chce Česká pirátská strana spustit na počátku května a vloží do ní 4,5 až pět milionů korun. Strana by ráda získala deset procent hlasů. Podle nedávného průzkumu by překonala pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Sněmovny.

Jak konkrétně chce MF blokovat hazard? Ochránci webu nejsou spokojeni s výrokem ÚS

22.02. 15:24

Praha - Odpůrci blokování internetu nejsou spokojeni s dnešním rozhodnutí Ústavního soudu, podle kterého může ministerstvo financí přikázat poskytovatelům připojení blokovat nepovolené hazardní hry. Předseda Pirátů Ivan Bartoš uvedl, že stále není jasné, jak si ministerstvo blokaci konkrétně…

Chystá se manipulace českých voleb? ČSSD něco chystá, varuje předseda pirátů Bartoš

Aktualizovali jsme 5.2.2017, 13:40, 04.02. 10:34

Praha – Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš se na sociálních sítích zamyslel nad kauzou hackerských útoků na české ministerstvo zahraničí i nad novým centrem ministerstva vnitra, které má bojovat proti dezinformacím. Podle něj mají sociální demokraté tajný plán.

Piráti podle Bartoše čekali větší úspěch

08.10. 21:25

Praha - Pirátská strana očekávala ve volbách větší úspěch, řekl ČTK předseda Ivan Bartoš. Uspěla ve třech krajích, kde působí aktivně.

Skandální obvinění: Chovanec podváděl při psaní bakalářky? Přišla reakce

Aktualizovali jsme 4.10.2016, 22:06, 04.10. 09:41

Praha – Piráti obvinili ministra vnitra Milana Chovance, že že část své bakalářské práce z roku 2009. Podle strany je úvod práce okopírován ze studentské seminární práce publikované o šest let dříve na internetu. "Další pikantností jeho bakalářské práce na Plzeňských právech je, že podle dat…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací