Články k tématu: Bartoška, Jiří

Tak tohle Vary ještě nezažily! Schillerovou vypískali!

28.06. 18:51

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začíná. Stovky fanoušků už před hotelem Thermal přivítaly hlavní hvězdu letošního ročníku, americkou oscarovou herečku Julianne Mooreovou i jejího manžela, režiséra Barta Freundlicha. Moooreová oblečená v žlutých šatech s tenkými ramínky a nápadnými volány…

Horký adept na Oscara míří do českých kin. Kritici jej milují

19.02. 09:52

Praha - Tento týden se do českých kin dostane snímek The Florida Project. Hraje v něm Willem Dafoe, držitel Křišťálového glóbu z karlovarského festivalu z roku 2016, který za svůj herecký výkon ve vedlejší roli získal nominaci na Oscara.

Legendární brankář Dominik Hašek se rozpálil kvůli volbě prezidenta.

Aktualizovali jsme 26.1.2018, 22:32, 26.01. 11:48

Praha - Už jen hodiny mají kandidáti na prezidenta možnost získat na svou stranu dosud nerozhodnuté voliče. Tým Jiřího Drahoše dál vsází na známé osobnosti a na poslední chvíli zveřejňuje videa, na kterých nejen umělci, ale i třeba sportovci vyjadřují exšéfovi Akademie věd ČR svou podporu.

reklama

52. ročník MFF v Karlových Varech začal oceněním hostů

30.06. 22:13

Karlovy Cary - Oceněním hostů začal dnes 52. ročník MFF v Karlových Varech. Na pěti stech projekcích 52. ročník uvede do 8. července kolem 170 snímků. Loni na něj zavítalo přes 135.000 diváků. Zahajovací večer ve Velkém sále hotelu Thermalu už podvaadvacáté moderoval Marek Eben.

Na karlovarský festival přijede herečka Uma Thurmanová

20.06. 17:28

Praha/Karlovy Vary - Nově ohlášeným hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je americká herečka a producentka Uma Thurmanová. Podle dříve zveřejněných informací bude hostem festivalu i letošní držitel Oscara, Zlatého glóbu a dalších ocenění za hlavní roli ve filmu Místo u moře…

Masaryk ovládl s 12 cenami České lvy. Sošku má i Bartoška

05.03. 07:09

Praha - V pražském Rudolfinu se dnes koná 24. ročník předávání filmových cen Český lev. Nejvíce nominací, celkem 14, získalo životopisné drama režiséra Julia Ševčíka Masaryk věnované osudu diplomata a politika Jana Masaryka. Už pět z nich proměnilo v ocenění.

Týdny občanského neklidu? Bartoška, Dyk a další založili petiční výbor

07.11. 09:29

Praha – Čeští umělci v den oslav vzniku samostatného československého státu založili Petiční výbor na obranu demokracie. Jeho členem může být podle jeho zakladatelů každý, kdo má pocit, že je demokracie v ohrožení. Ne všichni ale toto hnutí podporují.

Bartoška a Dyk vyzvali kvůli Zemanovi k občanskému neklidu

28.10. 18:25

Praha - Desítky umělců vyzvaly českou veřejnost ke shromážděním na podporu demokracie. Kritizovali kroky vlády a prezidenta, hlavně ve vztahu k Číně.

VIDEO: První trailer k pohádce Anděl páně 2

07.07. 22:08

Praha - Úspěšná česká pohádka Anděl páně se v zimě dočká svého pokračování. Opět se můžeme těšit na Ivana Trojana v roli pomateného anděla Petronela, Jiřího Dvořáka jako čerta Uriáše nebo Jiřího Bartošku jako Pána Boha. Kromě notoricky známých postav se v pohádce objeví například Lucie Bílá.…

Pohádka Anděl Páně se dočkala svého pokračování

09.05. 11:18

Praha - Během tohoto víkendu padla poslední klapka volného pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. Sešla se řada českých hereckých osobností, opět v čele s Jiřím Bartoškou v úloze Pána Boha. Ve svých „svatých“ rolích se…

reklama
Fotogalerie