Články k tématu: Bělobrádek, Pavel

Ostrá bitva na sociální síti. Poslanci v čele s Babišem a Kalouskem se do sebe tvrdě pustili

26.05. 11:17

Praha - Neschválený protikuřácký zákon, o kterém se včera jednalo ve Sněmovně, má ostrou dohru. Na twitteru se do sebe pustili ministr financí Andrej Babiš, šéf TOP 09 Miroslav Kalousek a řada dalších.

Bělobrádek byl v Silicon Valley. Podívá se i do továrny Elona Muska

Aktualizovali jsme 19.5.2016, 11:11, 19.05. 10:45

San Francisco - Bělobrádek se byl podívat do Silicon Valley. Po návštěvě označil podporu inovací za investici do budoucího bohatství. Podívá se také do továrny Elona Muska.

Služební cesta? Bělobrádek po čtvrté v USA a nikdo neví proč

Aktualizovali jsme 18.5.2016, 20:14, 18.05. 08:30

Praha - Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek je již počtvrté v současném funkčním období na pracovní cestě ve Spojených státech. To je sice naprosto v pořádku, otázkou ale zůstává, co tam vlastně dělá.

reklama

Bělobrádek mluvil v německém tisku. Zmínil se, proč nepřijímáme migranty a jak je to s odchodem z EU

06.05. 16:11

Praha/Berlín - Lidovecký předseda Pavel Bělobrádek poskytl rozhovor německému deníku Die Welt. Otázky se týkaly především postoje Česka k problematice přijímání migrantů, na ty však Bělobrádek odpovídal rázně.

Jurečka navrhuje na kandidáta na prezidenta svého šéfa Bělobrádka

27.04. 15:36

Praha - O kandidátech na prezidenta republiky, kteří by mohli v blížících se volbách vystřídat Miloše Zemana, se hovoří čím dál tím více. Vody spekulací zčeřil i ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL), který tvrdí, že vhodným kandidátem by byl šéf lidovců Pavel Bělobrádek.

Žádné superministerstvo nebude, oznámil Bělobrádek. Ministerstvo vědy se nelíbí Drahošovi

21.04. 14:57

Praha - Budoucí ministerstvo pro vědu by podle předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše nemělo být jediné, kdo bude řídit českou vědu a výzkum. Šéf největší tuzemské výzkumné instituce vznik ministerstva sice neodmítá, obává se však absolutního centrálního řízení. Těžko si lze představit, že…

Bělobrádek je ve Vatikánu, potkal se s arcibiskupem a kardinálem

13.04. 17:30

Vatikán - Předseda lidovců Pavel Bělobrádek dnes zahájil pracovní návštěvu Vatikánu. Setkal se mimo jiné s arcibiskupem Paulem Gallagherem a kardinálem Pietrem Parolinem.

Česko se vydá do vesmíru? Bělobrádek by chtěl zřídit národní kosmickou agenturu

24.03. 11:29

Miami/Praha - Český vicepremiér a předseda lidovců Pavel Bělobrádek by rád v Česku zřídil národní kosmickou agenturu. Měla by spolupracovat s americkou NASA a Evropskou kosmickou agenturu (ESA).

Bělobrádek se postavil za letkyni Savčenkovou, bude psát Putinovi

08.03. 13:43

Praha - Předseda vládní KDU-ČSL Pavel Bělobrádek napíše dopis ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi kvůli ukrajinské letkyni Nadiji Savčenkové, která je v Rusku vězněna. Chce jej zaslat prostřednictvím velvyslanectví a vymezit se v něm proti porušování lidských práv a mezinárodního práva v její…

Slovensko se probudilo v šoku. Pat, prohra všech, ústavní krize. Nové volby?

07.03. 00:29

Bratislava - Sobotní parlamentní volby na Slovensku skončily patem, zemi hrozí ústavní krize a vypsání předčasných voleb, napsala slovenská média v reakci na dílčí výsledky hlasování, podle kterých by se do sněmovny dostalo až osm stran a hnutí včetně krajní pravice.

reklama
Fotogalerie