Články k tématu: Bém, Pavel

Pražský exprimátor Pavel Bém se nakazil koronavirem

03.04. 11:05

Psychiatr a bývalý pražský primátor Pavel Bém byl minulý týden pozitivně testovaný na nový koronavirus. Žádné příznaky nemoci COVID-19 nepociťuje a je v domácí karanténě, do které muselo i několik zdravotníků, se kterými přišel do styku. Bém, který působí na Klinice adiktologie Všeobecné fakultní…

Kolibříku, Mazánku... Žalobce žene k soudu odposlechy Béma a Janouška

14.11. 13:19

Státní zástupce dnes podal obžalobu v kauze vynesení odposlechů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. ČTK to potvrdil mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala. Na posun v případu upozornila Česká televize. V kauze čelí od roku 2013 stíhání někdejší…

Únik odposlechů Janouška a Béma? Obviněný policista se brání proti odvolání z postu šéfa

06.01. 14:42

Praha - Policista Jan Petržílek, který čelí obvinění z vynesení odposlechů lobbisty Romana Janouška a pražského exprimátora Pavla Béma, se brání proti odvolání z postu šéfa analytického odboru protikorupční policie.

reklama

Starostové chtějí projednat posudek k žalobě na exprimátora Béma

18.08. 15:29

Praha - Pražský STAN chce na dalším zasedání rady města projednat posudek případné žaloby na exprimátora Pavla Béma (ODS) kvůli kartě opencard. ČTK to sdělil mluvčí STAN Karel Kreml.

Lháři a podvodníci v politice Čechy táhnou. A jejich trpělivost roste

24.04. 07:59

KOMENTÁŘ - Koho mají čeští voliči nejradši? Odsuzované, vyšetřované a nečestné politiky. Ano, podle dat neziskové organizace Stem, která se zabývá empirickými výzkumy lze vysledovat jasný trend. Obdivovali jsme Béma, Haška a Nečase. Teď obdivujeme Babiše.

Praha kvůli opencard podá žalobu na exprimátora Béma

22.11. 19:03

Praha - Rada hlavního města se dnes rozhodla podat žalobu v kauze opencard. Jejím cílem je vymáhat škodu po někdejších pražských radních včetně bývalého primátora Pavla Béma (ODS).

Duševní onemocnění, ztráta soudnosti. Bém zuří kvůli žalobě na opencard

22.11. 18:37

Praha - Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) považuje dnešní rozhodnutí rady hlavního města podat na něj a někdejší radní žalobu kvůli kartě opencard za projev duševního onemocnění a ztráty soudnosti.

Bém se brání: Soud neřešil podstatu Opencard, projekt pokazili až po mně

08.09. 19:59

Praha - Podle pražského exprimátora Pavla Béma (ODS) soud neřešil podstatu a smysl Opencard, ale jedno konkrétní politické rozhodnutí. Přiznává, že se v projektu určitě staly chyby a je ochoten přijmout díl politické odpovědnosti.

Olympiáda v Praze? Bém předkládá závažné důvody

16.08. 08:49

Praha - Někdejší primátor hlavního města Prahy Pavel Bém tvrdí, že by se olympiáda v Praze vyplatila. Tvrdí, že by se navíc konečně dokončily tunely a obchvaty.

Nečasovi mají zničený život, řekl Bém. Plánuje návrat do politiky?

Aktualizovali jsme 27.6.2016, 22:09, 27.06. 17:53

Praha - Bývalý primátor Prahy a exposlanec za ODS Pavel Bém tvrdí, že někdejší předseda vlády Petr Nečas a bývalá vrchní ředitelka Sekce kabinetu předsedy vlády Jana Nagyová mají zničený život. Prozradil také, jestli se chystá vrátit zpět do politiky.

reklama
Fotogalerie