Články k tématu: Bílá, Lucie

Lucie Bílá se distancuje od Babiše: Odmítla kvůli němu vystoupit na akci Hospodářské komory

18.11. 13:04

Hospodářská komora ve čtvrtek večer ocenila Řádem Vavřínů hned 14 podnikatelů, špičkových odborníků a další celospolečensky významných osobností. Večer se ovšem neobešel bez komplikací. O rozruch se postarala zpěvačka Lucie Bílá.

Teď má zpívat na výročí roku 1968? Spisovatelka se pustila do Lucie Bílé kvůli Alexandrovcům

Aktualizovali jsme 17.8.2018, 22:23, 16.08. 08:03

Praha – Už za pár dní si Česká republika připomene 50. výročí událostí roku 1968. 21. srpna se bude konat velký koncert, na kterém by měla vystoupit i mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá. Jenže to se nelíbí jak části veřejnosti, tak ani spisovatelce Anně Vodrážkové. Podle ní je dramaturgie akce…

Český slavík: Prvenství obhájil Gott, Kabát i Lucie Bílá, která získala i Absolutního slavíka

25.11. 22:36

Praha – Dnes večer budou v Hudebním divadle Karlín v Praze slavnostně vyhlášeny výsledky ankety popularity Český slavík Mattoni 2017. Pořádající agentura Musica Bohemica v pátek zveřejnila jména šesti nominovaných ve třech hlavních kategoriích.  Obhájí prvenství Karel Gott Lucie Bílá a skupina…

reklama

České celebrity jsou v sobě: Bílá je napůl Romka, zuří Banga. Pak přišlo něco horšího

Aktualizovali jsme 4.12.2016, 22:24, 01.12. 09:33

Praha – Do sporu mezi zpěvákem Radkem Bangou a skupinou Ortel poměrně výrazně zasáhla také zlatá slavice Lucie Bílá. Svými slovy se nejprve zastala podle mnohých xenofobní a rasistické kapely, a když se na ni snesla vlna kritiky, přidala další slova o tom, že se nehodlá měnit.

Kauza Ortel pokračuje. Naštvaly se Bílá, Farná, Vondráčková a další

Aktualizovali jsme 30.11.2016, 22:08, 29.11. 10:49

Praha – Ani po několika dnech neutichají debaty kolem letošních Zlatých slavíků. Poté, co zpěvák Radek Banga tvrdě kritizoval stříbrný Ortel, se k věci vyjádřila i celá řada oceněných hudebníků a dalších umělců. Někteří z nich ale rozhodně postoj frontmana skupiny Gipsy.cz nesdílejí.

Bílá to za kritiku Bangy pěkně schytala. Teď se jí dostalo zastání z nečekané strany

30.11. 17:14

Praha – Do sporu o skupinu Ortel, výroky zpěváka skupiny Gipsy.cz Radka Bangy a reakce dalších umělců, se dnes zapojila také první místopředsedkyně ODS a pražská radní Alexandra Udženija. Ta mluví o zarážející agresivitě těch, kteří mají plnou pusu svobody a demokracie.

Lucie Bílá chystá přehlídku svých největších hitů na koncertním recitálu

29.11. 17:11

Šumperk - Populární česká zpěvačka a čerstvá Zlatá slavice Lucie Bílá se po sedmi letech vrací do Šumperka. Na nezapomenutelném koncertním recitálu se můžete těšit na její největší hity.

O skupině Ortel promluvil také Jan Kraus, Lucie Bílá dostala hodně ostrý vzkaz

29.11. 15:02

Praha – Ke „kauze“ Ortelu a předávání cen Český slavík se i nadále vyjadřují osobnosti nejen kulturního života. O údajně xenofobní a rasistické skupině promluvil třeba moderátor Jan Kraus. A filmař Vít Klusák poslal tvrdý vzkaz Lucii Bílé, která se Ortelu zastala.

Zdravotní problémy zlaté slavice: Nezazpívala jsem ani 'hoří', ale už je to dobré, říká Bílá

27.11. 10:54

Praha - Zpěvačka Lucie Bílá, která po nedávném zánětu průdušek musela přeložit dva koncerty v O2 areně v Praze, se už vrátila na pódia.

Českého slavíka získal Gott, Bílá a Kabát

Aktualizovali jsme 26.11.2016, 22:53, 26.11. 21:55

Praha - V Hudebním divadle Karlín v Praze probíhá 51. ročník ankety Český slavík. V kategorii zpěvaček již podevatenácté zvítězila Lucie Bílá. Na druhém místě skončila Lucie Vondráčková a třetí byla Ewa Farna. Nejoblíbenější kapelou se pojedenácté stala skupina Kabát, která zvítězila i loni.…

Lucie Bílá odložila koncerty v O2 areně kvůli nemoci

05.11. 18:35

Praha - Koncerty Lucie Bílé, jež se měly dnes a v neděli konat v pražské O2 areně, pořadatelé kvůli zdravotní indispozici zpěvačky přesunuli na 8. ledna 2017.

Lucie Bílá se objevila na premiéře nové pohádky Zdeňka Trošky Strašidla. Jak zpěvačka film hodnotí?

19.08. 22:00

Praha - Nová česká komedie Zdeňka Trošky Strašidla vstoupila do kin. Slavnostní premiéru si samozřejmě nenechal ujít sám režisér a hlavní protagonisté, ale taky populární zpěvačka Lucie Bílá, která se prostřednictvím videa podělila o svůj zážitek z nové pohádky.

Pohádka Anděl Páně se dočkala svého pokračování

09.05. 11:18

Praha - Během tohoto víkendu padla poslední klapka volného pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. Sešla se řada českých hereckých osobností, opět v čele s Jiřím Bartoškou v úloze Pána Boha. Ve svých „svatých“ rolích se…

reklama
Fotogalerie