Články k tématu: Bursík, Martin

Zeman se obul do Bursíka. Na Zemi živitelce bylo hned první den dusno

22.08. 13:46

Prezident Miloš Zeman dnes na úvod největšího českého agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích apeloval na zdravý rozum v boji s kůrovcem. Vymezil se proti tvorbě divočiny z hospodářských lesů, například na Šumavě. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) a prezident Agrární komory ČR…

Zeman vrací úder! Tohle vzkázal členovi ODS, který ho chtěl podříznout!

26.05. 11:08

Prezident Miloš Zeman vystoupil na sněmu Hospodářské komory. Ve svém projevu pochválil komoru za organizování podnikatelských misí doprovázejících politiky na zahraničních návštěvách, podnikatele také ocenil jako zdroj zdravého rozumu. K dalším už ale tak vlídný nebyl.

TOP 09 spojila síly u Bursíkem: Na kandidátce bude sedm členů strany LES

13.07. 13:30

Praha - Na kandidátce TOP 09 pro podzimní volby do Sněmovny se objeví i sedm zástupců Liberálně ekologické strany (LES). Předseda LES Martin Bursík uvedl, že jeho strana nechce tříštit demokratické síly ve společnosti, a proto se rozhodla podpořit TOP 09.

reklama

Bursík prohrál u soudu. Nevpuštění demonstrantů k Hradu bylo v pořádku

16.03. 16:15

Praha - Městský soud v Praze dnes pravomocně rozhodl, že policisté ani magistrát hlavního města nepostupovali nezákonně, když loni při návštěvě čínského prezidenta nevpustili demonstranty na Hradčanské náměstí.

Zaorálek srovnal dalajlamu s Henleinem, Bursík požaduje jeho rezignaci

02.11. 08:50

Praha – Šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) se po schůzce ústavních činitelů na Pražském hradě velmi nediplomaticky vyjádřil na účet tibetského duchovního vůdce dalajlámy. Přestože se o něco později omluvil, mnohé svými slovy pobouřil. Objevila se dokonce petice, která požaduje jeho…

reklama
Fotogalerie