Články k tématu: Čáslavská, Věra

Ringo Čech se s tím nepáře. Podal si Béma a promluvil o Mečiarovi i Zemanovi

Aktualizovali jsme 29.9.2016, 22:02, 27.09. 13:28

Praha - Český hudebník a textař František Ringo Čech jednou za čas okomentuje aktuální situaci nejen na kulturní scéně, ale i na té politické. Nejinak je tomu i nyní, kdy se zaměřil na brexit, Miloše Zemana, Věru Čáslavskou a další.

V Národním divadle se dnes Češi naposledy rozloučí s Věrou Čáslavskou (†74)

12.09. 10:42

Praha - Česko se dnes naposledy loučí s olympioničkou Věru Čáslavskou, která v úterý 30. srpna podlehla rakovině slinivky.

Češi vzpomínají na Věru Čáslavskou. K Národnímu divadlu nosí květiny

09.09. 13:48

Praha - Lidé se mohou ode dneška poklonit památce zesnulé gymnastky Věry Čáslavské. U Národního divadla vzniklo pietní místo, kam mohou až do pondělního večera lidé klást květiny a psát vzkazy do kondolenční knihy.

reklama

Rozloučení s Čáslavskou se uskuteční v Národním divadle, pohřeb se státními poctami nebude

02.09. 12:29

Praha - Věra Čáslavská nebude mít pohřeb se státními poctami. Přesto bude poslední rozloučení se známou gymnastkou v Národním divadle, aby se pietního aktu mohla účastnit i široká veřejnost. Státní pohřeb si nepřáli pozůstalí Věry Čáslavské.

Praha postaví novou halu pro gymnastiku, pojmenuje ji po Čáslavské

01.09. 18:18

Praha - Praha chystá výstavbu sportovní haly pro gymnastiku. Náklady by se měly vyšplhat na několik desítek milionů korun.

Čáslavská by podle Sobotky měla mít pohřeb se státními poctami

01.09. 15:18

Praha - Premiér Bohuslav Sobotka se vyjádřil, že by zesnulá Věra Čáslavská měla mít pohřeb se státními poctami. Bude ale záležet především na rodině gymnastky, jak se rozhodne. Přání Čáslavské bylo úplně jiné.

Prezident Zeman kondoloval rodině Věry Čáslavské

31.08. 21:15

Praha – K zástupu těch, kteří vyjadřují soustrast rodině zesnulé Věry Čáslavské, přibyl také prezident Miloš Zeman. Připomněl její sportovní úspěchy. Kondolenci podepsanou prezidentem zveřejnil na twitteru jeho mluvčí Jiří Ovčáček. 

Čáslavská prožila rodinnou tragédii: Její syn v šarvátce zabil svého otce

31.08. 20:13

Praha - Přestože život Věru Čáslavskou nešetřil, pády i bolesti zvládala vždy s úsměvem a nadhledem. Zlomila ji až rodinná tragédie, která, přišla po nevydařeném manželství s olympijským reprezentantem a atletem Josefem Odložilem.

Lékařka: Čáslavská (†74) zvládala rakovinu obdivuhodně

31.08. 15:51

Praha - Podle Jany Prausové, šéfky komplexního onkologického centra ve Fakultní nemocnici Motol, zvládala Věra Čáslavská svoji nemoc obdivuhodně. Olympionička v úterý podlehla rakovině slinivky.

Češi vzpomínají na Čáslavskou: Symbol odvahy, hrdina naší doby

31.08. 13:34

Praha – I když se svém životě vybojovala mnohá významná vítězství, jeden boj vyhrát nedokázala. Československá sportovní legenda ve věku 74 let podlehla rakovině. S úctou na ni politici i sportovci.

Zemřela olympionička Věra Čáslavská (†74)

31.08. 08:33

Praha - Zemřela Věra Čáslavská, významná česká a československá sportovní gymnastka, olympionička trenérka a sportovní funkcionářka. Čáslavská bojovala poslední měsíce s rakovinou slinivky. Bylo jí 74 let.

reklama
Fotogalerie