Články k tématu: černý pátek (Black Friday)

Začal Black Friday. Češi utratí na internetu 800 milionů korun

29.11. 08:44

Velká část obchodníků dnes nabídne zboží ve výprodejích v rámci marketingové akce Black Friday. Češi během ní utratí v internetových obchodech 800 milionů Kč, což je o 250 procent více proti běžnému pátku. Oproti loňskému Black Friday se tržby obchodníků zvýší zhruba o čtvrtinu. Vyplývá to z…

Francie chce zakázat Black Friday

28.11. 16:54

Někteří francouzští zákonodárci navrhují zakázat Black Friday. Obří předvánoční slevová akce původem ze Spojených států totiž způsobuje plýtvání surovinami a nadměrnou spotřebu, stojí v dnes podaném návrhu zákona, o němž informuje agentura AP.

Černý pátek trhal v USA rekordy. Posílily hlavně e-shopy

25.11. 12:40

Tržby z internetového prodeje se ve Spojených státech během čtvrtečního Dne díkůvzdání a takzvaného černého pátku vyšplhaly na nový rekord, zatímco tržby kamenných obchodů utrpěly pokles. Vyplývá to z údajů analytických společností Adobe Analytics a RetailNext. Den díkůvzdání a černý pátek jsou…

reklama

Šílenství jménem Černý pátek? Řada obchodníků chystá výprodeje

24.11. 09:27

Praha - Je zde Černý pátek (Black Friday), kdy řada e-shopů i kamenných obchodů spustí výprodeje. Podle obchodníků se tržby v tento den už vyrovnávají povánočním výprodejům.

Černý pátek: Slevy i dopravci, autosalony či operátoři. Nenechejte se ale nachytat

21.11. 13:27

Praha - Do slevových akcí na tzv. Černý pátek se letos zapojí více kamenných obchodů, poprvé také autosalony, mobilní operátoři a autobusoví dopravci. Obchodníci často slibují slevy v desítkách procent, realita ale může být jiná.

Obchodníci si mnou ruce: Češi o Černém pátku utráceli za elektroniku a nábytek

27.11. 17:01

Praha - Black Friday (Černý pátek) si obchodníci v Česku pochvalovali a tržby jim výrazně vzrostly i o tomto víkendu. Návštěvnost e-shopů se zvýšila oproti loňské slevové akci o více než třetinu.

Obchody v Česku si pochvalují Black Friday, tržby vyskočily o desítky procent

25.11. 16:12

Praha - Češi slyší na slevy v obchodech a dnešní Black Friday to jen potvrdil. Tržby obchodníků, kteří se zapojili do akcí na Černý pátek, dnes vyskočily o desítky procent. Ruce si mnou především e-shopy. Další nápor se čeká o nadcházející víkendu.

Prodej přes internet v USA na Den díkůvzdání stoupl o 14 procent

25.11. 09:06

New York - Začátek hlavní předvánoční nákupní sezony v USA se vydařil. Tržby z prodeje přes internet večer na Den díkůvzdání stouply o 14 procent na 1,15 miliardy USD (29,4 miliardy Kč). Naopak zájem o nákup v tradičních kamenných obchodech klesá.

Dnes startuje Black Friday, řada obchodníků nabídne výrazné slevy

25.11. 08:00

Praha - Ke svátku Black Friday (Černý pátek), který zahajuje předvánoční nákupy, se letos v Česku přidá řada obchodů. Vedle e-shopů jsou to také nákupní centra.

reklama
Fotogalerie