Články k tématu: Chaloupka, Otto

Volba prezidenta: Zeman s převahou vyhraje první kolo, hlas mu dají příznivci hnutí ANO

15.09. 09:48

Praha - Z nejnovějšího průzkumu veřejného mínění pro prezidentskou volbu vyplývá, že by v prvním kole zvítězil současný prezident Miloš Zeman s výrazným náskokem. Průzkum, který vypracovala agentura Focus, analyzuje také strukturu voličstva jednotlivých kandidátů.

Štěch vyhlásil první kolo prezidentských voleb, k urnám půjdeme 12. a 13. ledna

23.08. 10:18

Praha - První kolo prezidentské volby se uskuteční 12. a 13. ledna 2018. Zájemci o křeslo hlavy státu se tak budou muset oficiálně přihlásit do 7. listopadu. Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSDD) řekl, že rozhodnutí o termínu konání voleb učinil dříve než před pěti lety.

Nastal čas na vyloučení Turecka z NATO? Český prezidentský kandidát komentuje referendum

18.04. 16:09

Praha – Turci v nedělním referendu rozhodli o posílení pravomocí hlavy tureckého státu. Čeští politici a osoby veřejného života z toho příliš nadšeny nejsou, někteří dokonce soudí, že Evropská unie by měla ukončit přístupové rozhovory s Tureckem.

reklama

Nový kandidát na prezidenta: Exposlanec VV Chaloupka se proslavil výroky proti Romům

10.04. 16:59

Praha - Někdejší poslanec Věcí veřejných Otto Chaloupka (56) chce kandidovat na prezidenta. V minulosti na sebe upozornil ústavní žalobou na církevní restituce nebo výroky na adresu Romů v souvislosti s jejich útokem na manželský pár v Duchcově na Teplicku.

Válka už začala. Ha*zlové vražední. Dienstbiere! Exposlanec to rozjel ve velkém

Aktualizovali jsme 25.7.2016, 20:30, 25.07. 12:23

Praha - Německo zažívá krušné časy. Po páteční střelbě v Mnichově se v neděli potýkalo s útočníkem s mačetou a v noci došlo k sebevražednému útoku na festivalu. I v Česku se ale zabíjelo, konkrétně v obchodním centru Nový Smíchov. Na vše se podíval exposlanec Věcí Veřejných Otto Chaloupka.

reklama
Fotogalerie