Články k tématu: Clooney, George

Nejlépe placené filmové celebrity? Nový žebříček, slavný hezoun z něj nečekaně vypadl

24.08. 14:50

Nejlépe placenou herečkou na světě se letos stejně jako minulý rok, stala Američanka Scarlett Johanssonová. Podle žebříčku časopisu Forbes zveřejněného v pátek si vydělala 56 milionů dolarů (téměř 1,3 miliardy korun). List USA Today však upozorňuje, že by Johanssonová byla až osmá mezi nejlépe…

George Clooney skončil v nemocnici. Jel na motorce na natáčení, srazilo ho auto

10.07. 14:14

Řím - Herec George Clooney (57) měl na Sardinii nehodu na motocyklu. Podle informací místního deníku La Nuova Sardegna se srazil s automobilem.

Clooney, Spielberg a další americké celebrity dají půl milionu dolarů na omezení zbraní

21.02. 08:11

Washington - Některé celebrity se rozhodly, že dají velkou část peněz na pochod za zpřísnění amerických zbrojních zákonů. Protestní akce, která se bude konat 24. března ve Washingtonu. Je reakcí na incident ze 14. února na floridské střední škole, kde útočník Nikolas Cruz (19) zastřelil 17 lidí.

reklama

Nadace herce Clooneyho a jeho ženy věnovala milion dolarů na boj proti korupci

26.10. 08:44

New York - Na boj proti válečným zločinům a korupci v Africe půjde milion dolarů. Věnovala je nadace amerického herce George Clooneyho a jeho manželky Amal.

Beyoncé i Amal Clooneyová mají dvojčata. Právě ony změnily mateřství v trhák

07.06. 17:13

Los Angeles - Narození dvojčat amerického herce George Clooneyho a jeho manželky přivedlo média k šílenství. Těhotenství celebrit se stalo velkým byznysem v roce 1991.

Clooney je v Jerevanu, chce aby 101 let starý masakr Arménů byl prohlášen za genocidu

24.04. 09:37

Jerevan - Americký herec George Clooney přijel do Jerevanu. Chce se zasadit o to, aby byl masakr Arménů otomanskými Turky před 101 lety prohlášen za genocidu.

reklama
Fotogalerie