Články k tématu: ČSSD

ČSSD chce, aby soudy dávaly za drogové delikty zákaz řízení

včera 16:04

Praha - Soudy by podle ČSSD měly dostat právo ukládat za jakékoli trestné činy spáchané pod vlivem drog zákaz řízení motorových vozidel nebo letadel. Poslanci to navrhli v novele trestního zákoníku.

Sociální demokrati dostali notičky, jak mě napadat a urážet, spustil Babiš

23.03. 12:23

Praha – Přestože jsou hnutí ANO a ČSSD koaliční partneři, až příliš často se dostávají do sporů, které přerůstají v hádky monstrózních rozměrů často vedené přes sociální sítě nebo média. I kvůli tomu dostali sociálnědemokratičtí poslanci „návod“, jak na Facebook či Twitter v souvislosti s Andrejem…

Kalousek končí? Poslední čísla pro něj nevypadají dobře

Aktualizovali jsme 21.3.2017, 21:58, 16.03. 14:47

Praha - Pokud by se volby do Poslanecké sněmovny konaly nyní, uspělo by s velkou pravděpodobností šest politických subjektů. Největší podpoře voličů se sedm měsíců před sněmovními volbami těší hnutí ANO 2011. Ukázal to průzkum společnosti Phoenix online research.

reklama

Jandák už nebude kandidovat na poslance. Uchází se o post člena Rady Českého rozhlasu

20.03. 14:36

Praha - Bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák (ČSSD) už nebude v podzimních sněmovních volbách obhajovat poslanecký mandát. Nyní se uchází o místo člena Rady Českého rozhlasu. Pokud by Jandák uspěl, mandát v dolní komoře by mu zanikl kvůli neslučitelnosti funkcí už dřív. Jeho rozhodnutí na podzim…

Babiš se sešel se Zemanem, mluvili o kauze dluhopisů

16.03. 22:47

Praha - Andrej Babiš (ANO) dnes odpoledne jednal s prezidentem Milošem Zemanem. Hovořili o roztržce kolem korunových dluhopisů a nedávném sněmu ANO. Ministr financí označuje aktuální dění za kampaň. Premiér prý útočí stále víc.

Jan Kraus se naštval. A takhle se pustil do Sobotky

16.03. 16:12

Praha – Moderátor Jan Kraus se ve své show znovu vrátil k cenám mobilních dat. A v té souvislosti se tvrdě pustil do sociální demokracie, která podle něj hraje hry, místo aby se zasadila o snížení cen. Premiérovi Bohuslavu Sobotkovi proto poslal důrazný vzkaz.

Schwarzenberg se rozjel, schytal to Zeman i celá ČSSD

14.03. 08:14

Praha – Sociální demokraté si na konci minulého týdne zvolili nové vedení. Post šéfa strany podle očekávání obhájil Bohuslav Sobotka, který neměl protikandidáta. Větší boj se svedl o post statutárního místopředsedy. Podle čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga vedení strany v Brně nezískalo…

ČSSD v červnu představí volební lídry

12.03. 17:56

Praha - V červnu se uskuteční programová konference sociální demokracie, uvedl dnes premiér a předseda strany Bohuslav Sobotka. ČSSD na ní podle něj představí 14 volebních lídrů.

Nový průzkum: Hnutí ANO by volilo 32 procent lidí, ČSSD 15

12.03. 14:18

Praha - Vítězem voleb do Poslanecké sněmovny by se nyní stalo hnutí ANO, které by získalo 32 procent hlasů. Druhou sociální demokracii by volilo 15 procent lidí.

Zeman chce pokračování koalice ČSSD a ANO

12.03. 13:35

Praha - Prezident Miloš Zeman by si přál, aby po volbách pokračovala koalice hnutí ANO a ČSSD. Poznamenal, že to bude záležet na výsledku voleb a ne na prezidentovi. Zeman to dnes řekl webu Blesk.cz.

ČSSD nebude spolupracovat se stranami, které nechtějí být v NATO

11.03. 19:08

Brno - Sociální demokracie odmítá na vládní úrovni spolupracovat se stranami, které zavrhují členství v Severoatlantické alianci a Evropské unii. Dnes se na tom shodlo podle šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky nové vedení strany.

Kampaň na kritice Babiše nepostavíme, varuje Sobotka

11.03. 19:03

Brno - Kampaň ČSSD před podzimními sněmovními volbami nebude založena na kritice vicepremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. ČSSD ale nepřestane varovat před rizikem jeho vlády. Dnes to řekl znovuzvolený předseda Bohuslav Sobotka.

Dienstbier se pustil do Zemana. Můj hlas nedostane

11.03. 19:02

Praha – Případný prezidentský kandidát ČSSD by měl vzejít z primárek a rozhodně by to něměl být Miloš Zeman, který oznámil svůj úmysl ucházet se o druhé funkční období. Myslí si to bývalý ministr pro lidská práva a legislativu Jiří Dienstbier, který se se Zemanem utkal před čtyřmi roky v prvním…

Sobotka: ČSSD odjíždí z Brna připravená na volební boj

11.03. 18:54

Brno - Premiér Bohuslav Sobotka obhájil před delegáty dvoudenního sjezdu sociální demokracie, který dnes skončil na brněnském výstavišti, svou představu o nejužším vedení ČSSD. Sjezd ČSSD v Brně podle něj ukázal, že strana je sjednocená a připravená na podzimní volby do Sněmovny.

Fico považuje ČSSD za lídry české vlády

11.03. 15:34

Brno - Slovenský premiér a předseda vládní strany Směr-SD Robert Fico vystoupil na dnešním sjezdu ČSSD v Brně. Při této příležitosti poblahopřál českým sociálním demokratům k výsledkům tříletého působení ve vládě.

Příznivci Zemana sbírají na sjezdu ČSSD první podpisy

11.03. 12:49

Brno - Příznivci prezidenta Miloše Zemana před brněnským Výstavištěm, kde dnes končí dvoudenní sjezd ČSSD, sbírají podpisy pro druhou Zemanovu kandidaturu.

ČSSD tváře nemění, volby vyhrát nemůže, píše tisk

11.03. 12:42

Praha - První dva muži ČSSD obhájili své funkce. Podle tisku proto nic nenasvědčuje tomu, že by strana chtěla do voleb nějak výrazněji měnit tvář, což je podle autorů komentářů paradoxní.

Vedení ČSSD je kompletní, místopředsedy doplnili Birke a Dolínek

10.03. 21:16

Brno - Řadovými místopředsedy ČSSD zůstávají ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová i předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček. Nově je doplnili náměstek pražské primátorky Petr Dolínek a poslanec a náchodský starosta Jan Birke.

Chovanec se pustil do Tejce: Brzdí ČSSD a diví se, že to nejede

10.03. 19:30

Brno - Milan Chovanec ve svém dnešním proslovu na sjezdu ČSSD v Brně uvedl, že ve straně jsou i ti, "kteří sypou písek do soukolí a pak říkají: Kluci, vždyť nám to nejede". Narážel tak na chování Jeronýma Tejce, který je pokládán za jednoho z čelních představitelů protisobotkovského křídla ve…

Chovanec zůstane statutárním místopředsedou ČSSD

10.03. 19:05

Brno - Ministr vnitra Milan Chovanec obhájil funkci statutárního místopředsedy ČSSD. Šéf plzeňských sociálních demokratů, kterého si jako svou pravou ruku přál předseda strany Bohuslav Sobotka, vyhrál v prvním kole díky 379 hlasům. Stejně jako před dvěma lety Chovanec porazil poslance Jeronýma…

Hejtman Zimola se bouří. Zkritizoval poměry v ČSSD

10.03. 18:36

Brno - Jihočeský hejtman Jiří Zimola dnes vystoupil v Brně na sjezdu sociálních demokratů a neváhal kritizovat svou stranu. Zamyslel se nad tím, proč se ČSSD diví, že jí lidé nerozumí.

Sledujeme ŽIVĚ: Sjezd ČSSD začíná, kdo je druhým nejsilnějším mužem strany?

Aktualizovali jsme 10.3.2017, 17:21, 10.03. 10:51

Praha - V Brně dnes začal dvoudenní sjezd sociální demokracie, který vybere nové vedení strany. Největší boj se očekává o post místopředsedy strany.

Sobotka obhájil post předsedy, podle politiků volby nevyhraje

10.03. 17:20

Praha - Premiér Bohuslav Sobotka dnes obhájil pozici předsedy ČSSD. Ve volbách delegátů na sjezdu v Brně dostal 67 procent hlasů, hlasovalo pro něj 460 spolustraníků. Podle některých politiků mu to ale nepomůže vyhrát blížící se parlamentní volby.

Na sjezdu ČSSD se tleská Chovancovi, Sobotkův projev nezaujal

10.03. 13:26

Brno - Ministr vnitra a první místopředseda ČSSD Milan Chovanec dnes na sjezdu strany hovořil o mnoha věcech. Zmínil sebevědomí členů strany, chválil vládu a nevyhnul se ani problematice měst. Sál mu několikrát tleskal.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací