Články k tématu: de Niro, Robert

Herec De Niro se Kanadě omluvil za "idiotské" chování Trumpa

11.06. 22:03

Toronto - Americký oscarový herec Robert De Niro se omluvil Kanaďanům za "idiotské" chování amerického prezidenta Donalda Trumpa. Dodal, že jeho slova byla ostudná.

Chci říct jediné. Fuck Trump, spustil Robert de Niro. Televize jeho slova cenzurovala

11.06. 11:34

New York - Hvězdou nedělního udílení divadelních cen Tony se stal oscarový herec Robert De Niro. Opakovaně kritizoval amerického prezidenta Donalda Trumpa, přičemž nešel pro vulgární slova daleko.

De Niro zesměšnil Trumpa: Zaostalost, duševní porucha...

11.02. 20:31

Dubaj - Herec Robert De Niro dnes před účastníky vládní konference v Dubaji řekl, že přichází ze "zaostalé" země, postižené "duševní chorobou". Podle agentury AP narážel na amerického prezidenta Donalda Trumpa.

reklama

Kritici Trumpa demonstrovali v New Yorku, přišli i De Niro nebo Baldwin

20.01. 12:41

New York - Před jedním z hotelů budoucího prezidenta Donalda Trumpa v New Yorku se ve čtvrtek konala demonstrace, které se zúčastnily také herecké hvězdy Robert De Niro, Sally Fieldová a Alec Baldwin. Potyčky vypukly ve Washingtonu, napětí je cítit v Londýně.

Robert De Niro chtěl před volbami zmlátit Trumpa. Je to prase, tvrdil. A teď?

10.11. 18:40

New York - Známý hollywoodský herec Robert De Niro se netají svým odporem k nově zvolenému prezidentovi Spojených států Donaldu Trumpovi. Prohlašoval o něm, že je prase, a že by ho nejraději praštil. To už by ale prý nyní neudělal.

VIDEO: Robert De Niro zaútočil na Trumpa. Nazval jej idiotem

10.10. 14:40

New York - Příznivci amerického kandidáta na prezidenta Spojených států Donalda Trumpa jsou na nohou. Jejich favorit totiž čelí tvrdé kritice z úst známého hollywoodského herce Roberta De Nira, který jej nazval prasetem a idiotem.

reklama
Fotogalerie