Články k tématu: demonstrace proti Zemanovi a Babišovi (10. května 2017)

Desítky Čechů protestovaly s trenkami proti Zemanovi a Babišovi

17.06. 18:25

Lány - Asi dvě desítky lidí dnes odpoledne přišly před zámek v Lánech protestovat s transparenty a červenými trenýrkami. Vadí jim, kam Česko směřuje pod vedením prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše (ANO).

Češi vyšli do ulic. Demonstrovali proti Babišovi a Zemanovi

17.10. 20:54

Praha - Nesouhlas s politikou prezidenta Miloše Zemana a a předsedy ANO Andreje Babiše byl hlavním tématem demonstrace s názvem "Pánové, končíme!", která se dnes večer konala před Pražským hradem. Její účastníci zpola zaplnili prostranství před arcibiskupským palácem.

Po celé republice se znovu protestovalo proti Babišovi a Zemanovi, Účast byla nižší než minule

17.05. 21:50

Praha – V Praze a dalších sedmi městech České republiky se znovu demonstrovalo proti  ministru financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentu Miloši Zemanovi. K 18:30 bylo na Václavském náměstí podle organizátorů 6000 až 7000 lidí, policie nechtěla počty účastníků odhadovat. 

reklama

Babiš stále nerezignoval, na dnešek se chystá další demonstrace

17.05. 09:18

Praha - Na dnešek je svolána v pořadí už třetí demonstrace proti ministru financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentu Miloši Zemanovi. Tentokrát se zapojí i menší města, jako je Uherské Hradiště nebo Náchod.

Na Hradčanském náměstí se opět demonstrovalo proti Zemanovi a Babišovi

11.05. 21:10

Praha – V Praze se již druhý den v řadě demonstrovalo proti prezidentu Miloši Zemanovi a ministru financí Andreji Babišovi (ANO). Stovky lidí se dnes v podvečer sešly na Hradčanském náměstí v Praze.

Demonstrací proti Zemanovi a Babišovi: Politici oceňují, kolik lidí přišlo projevit svůj názor

10.05. 22:28

Praha – V Praze, Brně a dalších českých městech se sešly tisíce lidí, kteří demonstrovali kvůli nesouhlasu se setrváním Andreje Babiše v čele ministerstva financí a prezidenta Miloše Zemana na Hradě. Tyto akce na sociálních sítích ocenili i někteří politici.

OBRAZEM: V Praze demonstrovaly desítky tisíc lidí proti Zemanovi a Babišovi

10.05. 21:55

Praha - Na Václavském náměstí v centru Prahy se dnes sešlo odhadem zhruba 20.000 lidí na demonstraci proti ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z…

Tisíce Čechů demonstrují proti Zemanovi a Babišovi po celé republice

Aktualizovali jsme 10.5.2017, 19:55, 10.05. 18:39

Praha - V sedmi krajských městech včetně Prahy se dnes večer schází tisíce lidí, kteří odmítají chování ministra financí Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana. Rozzlobené Čechy vyhnal do ulic postoj obou politiků k aktuální vládní krizi, v níž se premiér Bohuslav Sobotka pokouší Babiše odvolat…

reklama
Fotogalerie