Články k tématu: Depp, Johnny

Kdo bude nový Willy Wonka. Hledá se náhrada Johnnyho Deppa

17.07. 13:02

Kniha Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu patří mezi dětmi k oblíbeným. To samé lze říct o dvou filmových zpracováních této knihy. Studio Warner Bros však plánuje nový film, který se má odehrávat před hlavním příběhem. Kdo bude hrát Willyho Wonku?

Kdy zabil herec prezidenta, zamyslel se Johnny Depp. Sklidil mohutnou kritiku

24.06. 22:34

Na filmovém festivalu v Glastonbury padají zajímavá prohlášení. Herec Johnny Depp tam při prezentaci svého filmu nadhodil otázku „Kdy se naposledy stalo, že by herec zavraždil prezidenta?“a velmi tím pobavil své publikum.

Důvod rozvodu Johnnyho Deppa odhalen: Manželka ho obvinila z domácího násilí

Aktualizovali jsme 27.5.2016, 22:14, 27.05. 21:06

Los Angeles - Manželka Johnnyho Deppa dnes obvinila herce z opakovaného domácího násilí a požádala soud, aby mu nařídil se k ní nepřibližovat.

reklama

VIDEO: Kino premiéra - Alenka se vrací do říše divů, kde podnikne závod s časem

26.05. 12:54

Praha - Alenka Kingsleighová převzala po svém otci řemeslo a strávila několik let na vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se vrací do Říše divů. Opět se shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem…

Žena Johnnyho Deppa podala po 15 měsících manželství žádost o rozvod

26.05. 08:31

Los Angeles - Amber Heardová, manželka herce Johnnyho Deppa, podala žádost o rozvod. Jako důvod uvedla nepřekonatelné rozdíly v manželství, které trvalo 15 měsíců.

VIDEO: Největší chyby oskarových filmů

24.05. 18:45

Hollywood - Filmoví tvůrci se vždy snaží o to, aby jejich snímek byl co nejpreciznější, ale jak je známo, i mistr tesař se někdy utne. Podívejte se na chyby nejslavnějších oskarových filmů jako jsou Jurský park nebo Titanic. A co teprve, když celosvětově známé filmové chyby nejsou chyby...

VIDEO: Tim Burton představuje rozšířenou ukázku z filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem

16.05. 20:27

Los Angeles - Johnny Depp se vrací v roli potrhlého Kloboučníka, který se dostane do velkého nebezpečí. Alenka se po letech strávených plavbou přes oceán vrací, aby podnikla cestu do minulosti a setkala se se samotným pánem času. Během své cesty potkává své přátel i nepřátele v různých dobách…

Soud vynesl rozsudek nad manželkou Deppa, falšování dokumentů přiznala

18.04. 09:03

Brisbane - Amber Heardová (29), manželka Johnnyho Deppa, dnes před soudem v Austrálii přiznala falšování dokumentů, aby mohla do země dovézt dva yorkšírské teriéry. Hrozilo jí až deset let ve vězení, nakonec ale vyvázla jen s velmi mírným trestem.

Manželka Johnnyho Deppa má problém, hrozí již až deset let. Co provedla?

17.04. 13:40

Sydney - Amber Heardová, manželka známého herce Johnyho Deppa čelí před australským soudem obvinění, že do země bez povolení přivezla své dva psy. Provinění se 29letá herečka Heardová dopustila loni v květnu.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace