Články k tématu: Donald Trump

Trump znovu útočil na muslimy, ti chtějí omluvu

Aktualizovali jsme 11.3.2016, 11:55, 11.03. 08:44

Miami - Čtvrteční debata republikánských kandidátů na post prezidenta USA, která se konala na Floridě, se obešla bez ostřejších výpadů. Pouze miliardář Donald Trump se stal terčem kritiky za své protiislámské výroky.

Rubio ukončil prezidentskou kampaň. Trumpa nebo Cruze nepředežene

10.03. 12:17

Washington - Řady republikánských kandidátů na post prezidenta USA zase prořídly. Podle amerických médií cesta floridského senátora Marca Rubia do Bílého domu v podstatě skončila. Jeho odchod by podle komentátorů pomohl zastavit dosavadní triumf Donalda Trumpa.

Úterní primárky ovládl Trump, zvítězil ve dvou státech

09.03. 08:47

Washington - Donald Trump zvítězil v úterních republikánských primárkách ve státě Michigan. Jasné prvenství si odnáší také ze souběžně konaných primárek ve státě Mississippi.

reklama

Trump opět zvýšil náskok. Zvítězil na Havaji

09.03. 08:38

Honolulu - Realitní magnát Donald Trump, který je favoritem v klání o republikánskou nominaci na post prezidenta USA, s náskokem 15 procentních bodů zvítězil ve stranickém volebním shromáždění na Havaji.

Trumpova volební kampaň blbne a kazí naše děti, zlobí se rodiče

08.03. 10:31

Londýn/Washington - Miliardář Donald Trump dělá starosti nejen vedení Republikánské strany, ale též rodičům. Jeho volební kampaň je totiž plná urážek, sprostoty, ale i naprostých blbostí. Jsou politické debaty vůbec pro děti vhodné?

Donald Trump by rázně vylepšil vztahy USA s Ruskem, tvrdí David Rath

08.03. 10:18

Praha - Exministr a bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath se zájmem sleduje americké prezidentské volby a uchvacuje ho zejména nadějný Donald Trump. Považuje ho za zajímavého člověka s kladným vztahem k Rusku, což prý nepotěší zejména ty, co se "masochisticky těšili na válku s Ruskem a baví…

Trump chce stavět zeď na hranicích? My to platit nebudeme, zní z mexické strany

04.03. 03:30

Mexiko – Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump při několika příležitostech prohlásil, že by měla být a americko-mexické hranici vybudován plot a platit by ho mělo Mexiko. To ale tamní ministr financí odmítl.

Trump má v USA vážný problém

03.03. 01:00

New York - Republikánský favorit na prezidenta Spojených států Donald Trump čelí kvůli svému projektu virtuální univerzity několika žalobám z podvodů.

Trump vítězem? Mezi republikány vypukla panika

01.03. 16:42

Washington - Úspěchu miliadáře Donalda Trumpu v jeho úsilí dotáhnout to až na prezidenta USA si všímá server Politico. Podle něj je Republikánská strana rozdělena mezi panikáře a odevzdané fatalisty.

reklama

Fotogalerie