Články k tématu: Dortmund, Německo

Nové informace o útoku v Berlíně, při kterém zemřela Češka: Vyšetřování přineslo šokující závěry

Aktualizovali jsme 9.12.2017, 22:16, 30.11. 15:49

Berlín - Téměř přesně před jedním rokem se to stalo. Terorista Anis Amri najel na berlínském náměstí kamionem do lidí, kteří se přišli podívat vánoční trhy. Zabil při tom 11 lidí, další desítky byly zraněny. A právě v tomto období, kdy se bude připomínat výročí tragédie, přišli vyšetřovatelé na…

Do evakuovaného bytového domu v Dortmundu se lidé vrátí asi až za dva roky

17.10. 09:31

Dortmund - Zřejmě až za dva roky se budou moci lidé nastěhovat zpět do bytového domu v západoněmeckém Dortmundu. Ten nechaly úřady preventivně vyklidit v reakci na tragický požár domu Grenfell Tower v Londýně.

Bombový útok v Dortmundu: Nikomu bych to nepřál, bylo to hrozné, popisuje zraněný fotbalista

16.04. 09:48

Dortmund – Fotbalista týmu Borussia Dortmund Marc Bartra, které byl zraněn přu úterním bombovém útoku na autobus jeho mužstva, poprvé promluvil o celém incidentu. Uvedl, že nikomu na světě nepřeje, aby zažil to, co on.

reklama

Útok v Dortmundu: Zřejmě šlo o teroristický čin, policie zatkla podezřelého islamistu

12.04. 16:48

Dortmund - Německé nejvyšší státní zastupitelství se domnívá, že úterní útok na fotbalisty Dortmundu byl teroristickým činem. V hledáčku policie jsou dva podezřelí islamisté.

Povyk v Německu: "Muslimský" obchod stáhl z prodeje vánoční předměty

Aktualizovali jsme 23.11.2016, 14:26, 23.11. 09:58

DDortmund - Lokální pobočka řetězce Woolworth stáhla z prodeje vánoční dekorace. Oficiálním důvodem byly jejich nízké prodeje. Povyk se strhl ohledně prohlášení jednoho ze zaměstnanců, že je nyní muslimským obchodem a že nebudou tento rok prodávat žádné předměty s vánoční tématikou. Zprávu přinesl…

reklama
Fotogalerie