Články k tématu: Doubrava, Jaroslav

Návštěva českých politiků na Krymu? Ukrajina protestuje, poslala jim ostrý vzkaz

30.07. 15:26

Kyjev - Europoslanec za KSČM Jaromír Kohlíček a senátor za hnutí Severočeši.cz Jaroslav Doubrava se v neděli v krymském Sevastopolu zúčastnili přehlídky ruské černomořské flotily a setkali se s místními poslanci. Kyjev ostře protestuje.

Ukrajina protestuje proti nezákonnému vstupu českých politiků na Krym

20.04. 20:42

Praha - Ukrajinské velvyslanectví dnes protestovalo proti návštěvě dvou českých politiků na okupovaném Krymu. V tiskové zprávě ambasáda upozornila, že poslanec Evropského parlamentu Jaromír Kohlíček (KSČM) a senátor za hnutí Severočeši.cz Jaroslav Doubrava porušili ukrajinské zákony účastí na…

Do Česka jsou tajně převáženi migranti z Německa? Senátor se postaral o poprask, zareagovat muselo i vnitro

Aktualizovali jsme 17.1.2018, 22:26, 17.01. 08:11

Praha - Senátor a člen politického sdružení Severočeši.cz Jaroslav Doubrava se domnívá, že k nám z Německa dovážejí v autobusech uprchlíky, kteří se tu rozptýlí. Ministerstvo vnitra však tuto zprávu popírá a tvrdí, že jde o dezinformaci.

reklama

Nemůžeme chtít, aby politici dělali zkoušky, jestli jsou kvalifikovaní, protože bychom možná byli bez politiků, udeřil Kraus

24.03. 08:10

Praha – Technologie jsou sice užitečné, ale zároveň způsobují celou řadu problémů. Moderátor a bavič Jan Kraus se na úvod své show tento týden pozastavil nad tím, jak někteří lidé, hlavně politici, nedokáží poznat falešné zprávy, i když jsou do očí bijící.

reklama
Fotogalerie