Články k tématu: Drahoš, Jiří

Je dobře, že se Zeman neúčastnil debat. Na funkci prezidenta už nemá, spustil známý herec

Aktualizovali jsme 18:49, dnes 14:06

Praha – Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netají tím, že s Milošem Zemanem a jeho působením na Hradě spokojený není. V kampani před prezidentskými volbami proto podpořil někdejšího šéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. Jeho preference se nezměnily ani před druhým kolem.

Komentář: Divoká kampaň, netransparentnost a tahání špíny. Zeman vytáhl do boje naplno

dnes 18:42

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Nejméně transparentní kampaň, napojení na čínský byznys, dezinformace a polopravdy. I to jsou synonyma pro kampaň prezidenta Zemana a jeho lidí před druhým kolem prezidentské volby, kde se utká s akademikem Jiřím Drahošem. Podobný přístup stál už za jeho první výhrou,…

Drahoš se naštval a vzkazuje: Je třeba vstát a říct dost! Umím rány přijímat i rozdávat

dnes 14:30

Praha - Jiří Drahoš čelí masivní kampani zaměřené proti jeho osobě. Ta nabrala na síle před druhým kolem prezidentské volby. I kvůli tomu poslal teď Drahoš svým příznivcům vzkaz prostřednictvím sociálních sítí.

reklama

Debaty kandidátů? Zeman je excelentní rétor, Drahoš to bude mít těžké, myslí si experti

dnes 12:02

Praha - Experti na politický marketing se shodují na tom, že debaty Miloše Zemana s Jiřím Drahošem mohou výsledek voleb zvrátit ve prospěch jednoho z kandidátů. Zeman je podle nich favoritem a v duelu si s méně zkušeným rétorem Drahošem věří.

Ewa Farná podpořila Drahoše, pořádně to ale schytala. Komedianti, jsi hloupá, píší jí lidé

dnes 11:32

Praha - Celá řada umělců vystoupila na podporu prezidentských kandidátů. Patří mezi ně i Ewa Farná, která svým fanouškům svůj postoj dala jasně najevo na sociálních sítích. A přestože řada z nich ocenila její slova, objevily se i hodně ostré a kritické příspěvky.

Vlastenec Zeman? Rozprodal co mohl, zahraničí dal i Krtečka

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, včera 16:15

Praha - S blížící se druhým kolem prezidentských voleb se budou s největší pravděpodobností fanouškovské tábory Miloše Zemana a Jiřího Drahoše hašteřit, kdo více hájí národní zájmy. Více slyšet jsou hlasy prezidentových voličů. Je tomu ale skutečně tak? Opravdu Miloš Zeman hájí národní zájmy?

Hilšer varuje: Něco se děje, objevují se tu dobře organizovaní trollové

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, včera 08:18

Praha – V souvislosti s prezidentskými volbami se objevila celá řada falešných nebo přinejmenším zavádějících zpráv. Na jednu takovou upozorňuje i jeden z neúspěšných kandidátů Marek Hilšer.

Absolonová už Zemana za prezidenta nechce. Její slova ale pořádně naštvala některé voliče

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 17.01. 13:50

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová se svěřila, že se kvůli slovům o prezidentské volbě stala terčem slovních útoků. Zpěvačka už v pátek prohlásila, že by si na Hradě přála změnu. Lidé ji prý ale začali psát, že by měla raději jen zpívat a nestarat se o politiku. Právě těmto svým kritikům proto…

Novým předsedou pražské ČSSD byl zvolen Petr Pavlík, buńka vyjádřila podporu Drahošovi

včera 21:59

Praha – Do čela pražské ČSSD byl zvolen Petr Pavlík. Ve funkci tak nahradí někdejšího ministra zdravotnictví a šéfa ředitele motolské nemocnice Miloslava Ludvíka, který dnes rezignoval.

Neúspěšný kandidát Fischer osobně podpoří Drahoše, v Brně se společně setkají s voliči

včera 17:11

Brno - Bývalý diplomat Pavel Fischer osobně podpoří Jiřího Drahoše ve volební kampani, připojí se k němu na nedělním setkání s voliči v Brně. Na stranu Miloše Zemana se naopak postavil Petr Hannig

Evangelíci doporučili věřícím volit JiříhoDrahoše. Chtějí důstojnost a prozápadní Česko

včera 16:04

Praha - Čeští evangelíci doporučují svým stoupencům, aby dali hlas Jiřímu Drahošovi. Vyzývají také všechny občany, aby šli volit. Česká biskupská konference (ČBK), která reprezentuje katolíky, vyzývala k účasti v prezidentské volbě před prvním kolem a činí tak znovu i před kolem druhým.

Ruský demonstrant z roku 1968 podporuje Drahoše

včera 13:47

Praha - Na stranu Jiřího Drahoše se postavil také Pavel Litvinov, jeden z účastníků demonstrace proti okupaci Československa na moskevském Rudém náměstí v srpnu roku 1968. Podporu mu vyjádřil v otevřeném dopise.

Mountfield odmítá spojení s volební kampaní na podporu Zemana, Drahoš vyrukoval se svým inzerátem

včera 13:44

Praha - Mountfield odmítá spojení s volební kampaní na podporu současného prezidenta Miloše Zemana. V médiích se firma objevila kvůli místopředsedovi svého představenstva Miroslavu Schönovi, který je zároveň ředitelem firmy Euro - Agency.

Debatu mezi Zemanem a Drahošem na ČT bude moderovat Světlana Witowská

včera 12:13

Praha - Česká televize dnes oficiálně oznámila, že prezidentskou debatu ve čtvrtek 25. ledna bude moderovat Světlana Witowská. Moderátorka nyní moderuje na veřejnoprávní televizi pořad Interview ČT24.

Zeman? Populistický hulvát na Pražském hradě.. Slovenský tisk kritizuje kampaň proti Drahošovi

včera 11:23

Bratislava/Praha - Inzerátů, které obviňují českého prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše z toho, že nechce bránit příchodu imigrantů do Česka, si všimli i na Slovensku. Tamní tisk dnes píše, že nepochybně nejsou tím nejhorším, co úřadující hlava státu Miloš Zeman a jeho lidé vytáhnou.

Zeman hájil inzeráty spojující Drahoše s migrací, Drahoš mu to tvrdě vrátil

včera 08:07

Praha - Prezidentský kandidát Jiří Drahoš je spojen s migrací a na dnešních inzerátech v tisku tak šlo o pravdivé téma, řekl prezident Miloš Zeman v televizi Barrandov. Sám Drahoš přitom jakoukoliv spojitost s vítáním migrantů několikrát odmítnul.

Drsná kampaň? Drahoš prý chce kvóty na migranty, kradl patenty kolegům a spolupracoval s StB

Aktualizovali jsme 18.1.2018, 22:21, 18.01. 08:51

Praha – Už 26. a 27. ledna Češi ve druhém kole rozhodnou, zda bude na Hradě pokračovat stávající prezident Miloš Zeman, nebo jestli jej nahradí vědec a někdejší šéf Akademie věd ČR Jiří Drahoš. Druhý jmenovaný je přitom v posledních dnech terčem poměrně intenzivní dezinformační kampaně.

Seznam Zemanových lží je odporně dlouhý, nezdráhá se snížit se k těm nejzákeřnějším útokům, tvrdí Brzobohatý

Aktualizovali jsme 18.1.2018, 22:21, 16.01. 11:42

Praha – Zpěvák, herec a skladatel Ondřej Brzobohatý se netají tím, že je s výsledky prvního kola prezidentské volby spokojený – a to i přesto, že v prvním kole podpořil svého kolegu z branže Michala Horáčka. Na sociálních sítích vysvětluje, komu a proč dá svůj hlas.

Drahoš a Zeman absolvují předvolební duely na ČT a Primě

18.01. 19:07

Praha - Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají v České televizi a v televizi Prima. Na twitteru to dnes uvedl Drahoš. Debatu v České televizi bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská.

Předvolební kampaň vstoupila do další fáze. Objevila se agresivita

18.01. 18:51

Praha - Do kampaně prezidenta Miloše Zemana přibyla před druhým kolem voleb agresivita, shodli se odborníci oslovení dnes ČTK. Dokladem je podle nich inzerát, který se dnes objevil v některých denících a útočí na Zemanova protikandidáta Jiřího Drahoše.

Drahoš má podporu většiny stran ve Sněmovně. SPD a KSČM volí Zemana

18.01. 16:33

Praha - Většina stran zastoupených ve Sněmovně preferuje ve druhém kole prezidentských voleb Jiřího Drahoše. SPD a KSČM zopakovaly po prvním kole svá doporučení, aby jejich voliči podpořili stávající hlavu státu Miloše Zemana.

Drahošova manželka navštívila domov pro seniory. Někteří ji ale nepoznali

18.01. 15:16

Přelouč - Manželka prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše Eva se zapojila do kampaně svého chotě před druhým kolem prezidentských voleb. V Přelouči navštívila domov pro seniory a chystá návštěvy v dalších krajích.

Sázkového šílenství vrcholí: Kurz na Drahoše se stále snižuje, věří mu i většina sázkařů

18.01. 13:44

Praha - Šance Jiřího Drahoše na zvolení prezidentem se podle bookmakerů v posledních dnech zvyšuje. Zájem o sázky je vysoký, už v pondělí celkově dosáhly 145 milionů korun a v porovnání s volbami před pěti lety byly téměř trojnásobné.

Drahoš kampaň proti sobě očekával. Dejte na zdravý rozum, žádá občany

18.01. 13:20

Klatovy - Útočné inzeráty, které se objevily v tisku a spojují kandidaturu Jiřího Drahoše s podporou migrace, bere bývalý předseda AV ČR jako součást očekávané kampaně proti sobě před druhým kolem prezidentských voleb.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací