Články k tématu: Drahoš, Jiří

Do Senátu kandiduje i pět mužů, kteří bojovali o Hrad

02.08. 20:39

Praha - V podzimních volbách do Senátu bude kandidovat hned pět někdejších kandidátů na prezidenta.

Drahoš bude kandidovat do Senátu. Podporuje ho KDU, TOP, STAN a SZ

01.06. 10:18

Praha - Finalista prezidentské volby Jiří Drahoš se bude na podzim ucházet o post senátora v Praze 4 s podporou TOP 09, lidovců, hnutí STAN a Strany zelených. Na tiskové konferenci ve Sněmovně dnes poděkoval za vznik koalice, která ho podpoří. Na jaře založil spolek Společně pro Česko, s jehož…

Spor Foldyny a Drahošem: Profesor poslal místopředsedovi ČSSD kousavý vzkaz, pak se přidal Kalousek

16.05. 08:53

Praha – Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna si v rozhovoru pro Českou televizi uřízl pořádnou ostudu. Když vysvětloval své chování na akci Nočních vlků, ukázal, že jej fakta příliš netrápí.

reklama

Drahoš 50 miliónů, Hynek přes 700 tisíc. Kolik zaplatili kandidáti za kampaň?

28.04. 10:43

Praha - Prezidentská volební kampaň Mirka Topolánka stála asi 18,1 milionu korun. Sám Topolánek do ní investoval 7,4 milionu korun. Kandidatura finalisty prezidentské volby Jiřího Drahoše na post hlavy státu stála jeho sponzory téměř 50 milionů korun. Vyplývá to ze zpráv o financování volební…

Drahoš kritizuje Ovčáčka: Na to už se nedá ani slušně reagovat

23.04. 14:37

Praha – Kauza tweetů Jiřího Ovčáčka o Sýrii pokračuje. Před několika dny se mluvčí prezidenta Miloše Zemana dostal do sporu s celou řadou diskutujících – včetně válečného veterána. Hradní kancléř Vratislav Mynář sice uvedl, že Ovčáčkova slova prověří, nakonec ale dodal, že se postihu bát nemusí.

Hrad nevyšel, budou z nich senátoři? Neúspěšní prezidentští kandidáti shánějí podporu

14.04. 15:37

Praha - Bývalí uchazeči o Pražský hrad shání podporu pro svou účast v senátních volbách. Jiří Drahoš chce voliče oslovit v Praze 4, Pavel Fischer v Praze 12 a Marek Hilšer v Praze 2.

Topolánek apeluje: Pane profesore, Marku, Pavle. Nebuďte zbabělci, vyprdněte se na to!

23.03. 08:09

Praha – Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš, který neuspěl v prezidentské volbě, oznámil, že se bude ucházet o post senátora v Praze 4. Podobně se rozhodli i další kandidáti na prezidenta. Všichni se ucházejí o podporu demokratických stran, chtějí ale kandidovat jako nezávislí. Podle Mirka…

Jiří Drahoš bude kandidovat do Senátu v Praze 4, zakládá i "apolitický" spolek

20.03. 15:20

Praha - Jiří Drahoš se bude ucházet o post senátora v Praze 4. Se svými spolupracovníky založil spolek Společně pro Česko, s jehož pomocí plánuje nabízet řešení důležitých témat. Spolek má být apolitický a otevřený pro lidi, kteří v něm budou chtít pracovat.

Znepokojený Drahoš: Nevidím se, že tolik lidí vyšlo do ulic demonstrovat proti Zemanovi

16.03. 17:05

Praha - Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš je podle svých slov znepokojen tím, jak se vyvíjí situace v České republice. vůbec se prý nediví, že se do ulic českých měst vydávají demonstranti.

Drahoš chce kandidovat do Senátu v Praze 4, zřejmě vyzve svou bývalou kolegyni

14.03. 17:08

Praha - Jiří Drahoš se rozhodl na podzim kandidovat do Senátu v Praze 4, a to jako nezávislý kandidát. Zřejmě se mu při volebním klání postaví jeho bývalá kolegyně z Akademii věd Eva Syková ( ČSSD), která chce obhajovat svůj dosavadní mandát.

Emigrovat kvůli vítězství Zemana? Jan Hrušínský prozradil, jestli balí kufry

Aktualizovali jsme 22.2.2018, 23:04, 22.02. 13:26

Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netajil tím, že v nedávných prezidentských volbách podporoval exšéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. Vítězstvím Miloše Zemana je sice zklamán, neznamená to prý ale, že se chystá utéct ze země.

Zeman dostal v online hře Prezident 21 nejvíc záporných hlasů, vyhrál Drahoš

21.02. 14:31

Praha - V online hře Prezident 21 vybrali lidé jako svou hlavu státu Jiřího Drahoše. Vítěz skutečných voleb Miloš Zeman naopak vyšel jako nejvíce odmítaný kandidát.

Duchovní kritizují Zemana: Používal jste vůči Drahošovi lži a manipulace, to se nedělá

20.02. 16:10

Praha – Volba prezidenta ukázala stav naší společnosti, píší v komentáři k současné situaci v České republice duchovní husitské církve. Ti ve svém prohlášení poukazují, že volba nebyla jen politickou, ale také etickou a duchovní záležitostí.

Drahoš terčem obří kritiky: Jeblo mu v hlavě? Známí novináři se do něj pořádně navezli

Aktualizovali jsme 19.2.2018, 22:01, 15.02. 09:45

Praha - Novinář a bývalý mluvčí prezidenta Václava Klause Tomáš Klvaňa, který nyní přednáší na New York University v Praze, se poměrně ostře pustil do neúspěšného prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Na sociálních sítích zhodnotil, proč vlastně neuspěl.

Komentář: Odkladiště pro neúspěšné kandidáty? Senát a jeho složení bude hrát klíčovou roli

Aktualizovali jsme 12.2.2018, 08:00, 12.02. 07:08

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Mnohými kritizovaný Senát se zřejmě stane útočištěm pro několik neúspěšných prezidentských kandidátů. Kromě lékaře Marka Hilšera tam možná usedne diplomat Pavel Fischer či akademik Jiří Drahoš. V současné politické konstelaci je přitom zřejmé, že role povětšinou takřka…

Drahoš plánuje kandidaturu do Senátu, pak chce rozjet širší projekt

10.02. 11:05

Praha - Finalista prezidentské volby Jiří Drahoš zvažuje nejen kandidaturu do Senátu, ale i širší projekt, ve kterém by pokračoval v důležitých tématech z prezidentské volby.

Konec demokratické České republiky? Černý scénář se může naplnit, varuje novinář

09.02. 08:09

Praha - Novinář a esejista Karel Hvížďala se domnívá, že další kroky prezidenta Miloše Zemana lze odhadovat pomocí lidí, kterými se během oslavy svého vítězství v prezidentské volbě obklopoval.

Drahoš jako spolupracovník StB a pedofil? Lživé maily proti němu nebyly tak zlé jako letáky proti Zemanovi, tvrdí šéf vnitra

08.02. 16:59

Praha - Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar uvedl, že letáky ve schránkách, které upozorňovaly občany, že nemusí v prvním kole prezidentských voleb hlasovat pro Miloše Zemana kvůli jeho automatickém postupu do kola druhého, byly ještě horší než inzeráty nebo maily vůči Jiřímu Drahošovi.

Jediný snímek Drahoše vyvolal pořádný rozruch. To by Zeman neudělal, ten dovede jen (z)řídit stát, tvrdí Stehlíková

Aktualizovali jsme 7.2.2018, 22:04, 06.02. 15:43

Praha - Hodně bouřlivou odezvu vyvolala na sociálních sítích fotka neúspěšného prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, jak cestuje metrem. Lékařka, politička a bývalá ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny Džamila Stehlíková k ní napsala, že si nedokáže představit, že by takto cestoval…

Zeman je můj prezident, prohlásil Horáček. Pak se pustil do Drahoše a prozradil, co měl udělat jinak

Aktualizovali jsme 7.2.2018, 22:04, 31.01. 10:21

Praha - Textař, producent a neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček před druhým kolem otevřeně podporoval Jiřího Drahoše. Dokonce se spolu s ním účastnil setkání s voliči a nabídl mu svoje billboardy. Jenže po volbách se na jeho chování dívá značně kritickým okem.

Zeman je alkoholický sajrajt. A Drahoš? Horáček bez slitování hodnotí volby

Aktualizovali jsme 6.2.2018, 22:45, 05.02. 16:47

Praha - Textař, producent a jeden z neúspěšných prezidentských kandidátů Michal Horáček pokračuje v analýze výsledků prezidentských voleb. Rozebírá nejen příčiny porážky Jiřího Drahoše, ale také naznačuje, jak Miloše Zemana příště porazit.

Knížák: Babiš leze do správných zadků. Od listopadu 89 je pro zemi největším nebezpečím

04.02. 14:08

Praha - Bývalý ředitel Národní galerie v Praze Milan Knížák je přesvědčený, že profesor Jiří Drahoš byl jen špatně nastrčená loutka, která neměla proti Miloši Zemanovi vůbec žádnou šanci na úspěch.

2,7 milionu voličů Zemana nesnáší. Očkují nás falešným strachem z neexistující migrace, zlobí se bývalý diplomat

Aktualizovali jsme 2.2.2018, 22:24, 02.02. 16:59

Praha - Prezidentské volby poprvé jasně, statisticky v číslech ukázaly jak široký odpor k hradnímu pánovi v Česku panuje, myslí si turkolog, překladatel a bývalý diplomat Tomáš Laně. Poukazuje na to, že jedním z témat voleb byla migrace a strach z ní - a to přesto, že je Česko proti živelné migraci…

Učitel matematiky si všiml nesrovnalosti. Zeman získal o setinu procenta víc.

02.02. 16:18

Praha - Prezident Miloš Zeman ve volbách získal 51,37 procenta hlasů, tedy o setinu procenta více, než kolik uvádí volební web Českého statistického úřadu. Učiteli matematiky Josefu Vlasákovi, který na nesoulad v procentech upozornil, se přístup statistiků nezamlouvá.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie