Články k tématu: Ďuričko, Bohumír

Ďuričko je po 9 letech na svobodě, u advokáta si vyzvedne neprůstřelnou vestu

30.10. 16:59

Karviná - Bohumír Ďuričko požádal o propuštění, když si odpykal dvě třetiny trestu, který činil 12,5 roku vězení. Soud mu dnes stanovil zkušební dobu na sedm let. Za pokřiku spoluvězňů "Beny drž se" a "Inženýr Ďuričko na hrad" dnes krátce po 15:00 opustil věznici v Karviné.

Propuštění Ďurička? Může být nebezpečný, pokud bude pít alkohol, varuje znalkyně

30.10. 12:40

Karviná - Karvinský soud opět projednává žádost Bohumíra Ďuričky o propuštění na svobodu. Psycholožka Michaela Mrowetz Bartáková dnes řekla, že muž odsouzený k 12,5 roku vězení za vraždu Václava Kočky mladšího může být na svobodě nebezpečný, pokud bude pít alkohol a vlastnit zbraň.

Kočkův vrah Ďuričko zůstává zatím ve vězení, soud chce vyslechnout psychology

21.09. 13:32

Karviná - Bohumír Ďuričko, který byl odsouzen k 12,5 roku vězení za vraždu Václava Kočky mladšího, prozatím zůstává ve vězení. Důvodem, proč soud i obě strany požadují výslech dalších znalců, jsou rozpory v jejich posudcích. Hlavní líčení bude pokračovat 30. října.

reklama

Bude vrah Kočky mladšího propuštěn? Soud jedná o soudu Bohumíra Ďurička

13.04. 11:19

Karviná - Okresní soud v Karviné dnes pokračuje v rozhodování o případném propuštění hoteliéra Bohumíra Ďurička z vězení. Soudkyně čte listinné důkazy. Hoteliér Ďuričko byl v roce 2008 odsouzen za vraždu podnikatele Václava Kočky mladšího k 12,5 roku ztráty svobody. O propuštění požádal po uplynutí…

Soud řeší propuštění Kočkova vraha Ďurička z vězení

03.04. 14:15

Karviná - Okresní soud v Karviné začal ráno rozhodovat o propuštění Bohumíra Ďurička z vězení. Za vraždu Václava Kočky mladšího z roku 2008 si hoteliér odpykává trest 12,5 roku. Žádost o podmínečné propuštění z výkonu trestu podal po uplynutí dvou třetin trestu. Tvrdí, že činu lituje a víc něž…

Ďuričko neuspěl s žádostí o nový proces v kauze vraždy podnikatele Kočky

14.06. 11:19

Brno - Bohumír Ďuričko, který marně usiloval o nový proces v kauze vraždy podnikatele Václava Kočky, neuspěl ani se stížností k Ústavnímu soudu.

reklama
Fotogalerie