Články k tématu: Dvořák, Petr

Dusno kolem ČT. Ředitel Dvořák se vyjádřil k volbě členů rady

27.05. 18:02

Generálního ředitele České televize (ČT) Petra Dvořáka výsledek dnešní volby do Rady ČT nepřekvapil. Část poslanců se podle něj dlouhodobě netají tím, že jim vyhovuje, když se tlak na ČT a její nezávislost stupňuje. Dvořák to uvedl ve stanovisku zveřejněném na twitteru České televize.

Spermie či nůž v ruce. Česká televize zavádí u pořadů varovné piktogramy

30.12. 13:50

Česká televize bude od ledna označovat malými obrázky, zda pořady, které vysílá, obsahují sex, drogy, alkohol, násilí, strach a vulgární vyjadřování. Označování má podle veřejnoprávní televize pomoci rodičům v jejich rozhodování, zda se na program bude moci koukat dítě, nebo ne. Na přítomnost…

Soukup se naštval: ČT o mně říká, že jsem ostuda médií. Tak já vám něco řeknu!

18.05. 12:58

Moderátor a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup si ve svém pořadu opět vzal na paškál Českou televizi. Tentokrát si posvítil na pořad Newsroom a ředitele ČT Petra Dvořáka.

reklama

Zvýšení koncesionářského poplatku. Ředitel ČR Dvořák prozradil, co nás čeká

04.04. 12:43

Česká televize nebude pro stávající rozsah poskytovaných služeb minimálně do roku 2021 požadovat úpravu výše koncesionářského poplatku. Posledních deset let je v nezměněné výši 135 korun, jeho reálná hodnota je ale vzhledem k růstu cen o 24 Kč nižší. V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel ČT…

Koncesionářské poplatky se zvýší? Šéf ČRo přišel s návrhem, přidal se i ředitel ČT

10.10. 08:01

Ředitel Českého rozhlasu (ČRo) René Zavoral by chtěl, aby se měsíční koncesionářský poplatek zvýšil o pětikorunu z nynějších 45 korun. Ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák se zase vyslovil pro indexaci koncesionářských poplatků. Za televizi nyní lidé platí 135 korun za měsíc. Zavoral a Dvořák…

Šéf ČT Dvořák zkritizoval Soukupa i Babiše. Doba je drsná, měli bychom si na to zvykat, varuje

14.06. 12:27

Praha - Generální ředitel České televize Petr Dvořák přijal pozvání moderátora DVTV Martina Veselovského. Řeč byla nejen o žalobě na generálního ředitele Barrandova Jaromíra Soukupa. Kromě toho Dvořák promluvil i o tlaku, kteří politici na ČT vyvíjejí.

ĆT chce na TV Barrandov poštvat právníky? Soukup se naštval a vzkázal...

Aktualizovali jsme 19.3.2018, 22:01, 19.03. 08:06

Praha – Spor mezi TV Barrandov a Českou televizí jen tak neskončí. Poté, co moderátor Jaromír Soukup ve středu opět tvrdě kritizoval veřejnoprávní stanici, ČT oznámila, že bude vše řešit právní cestou. Soukup ale rozhodl, že to tak nenechá a přešel do protiútoku.

Komentář: Špiní Českou televizi, když ale přijde na lámání chleba, zaleknou se o ní diskutovat

Aktualizovali jsme 14.3.2018, 22:48, 14.03. 13:11

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Česká televize vyzvala své největší kritiky k diskuzi v pořadu přímo s jejím ředitelem Petrem Dvořákem. Plejáda odpůrců veřejnoprávního média od Martina Kolovratníka (ANO) po šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa ale pozvání nepřijala. Oslovení kritici ČT se tak stali…

Komentář: Spravedlivý státník? Ne, Zeman vystoupil jako bořitel a zavelel k útoku. Jeho projev obsahoval zášť a manipulace

Aktualizovali jsme 8.3.2018, 22:09, 08.03. 20:02

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Ten, kdo očekával, že druhý mandát prezidenta Miloše Zemana bude umírněný, se šeredně spletl. Inaugurační projev, který spatra přednesl, nebyl státnický a nebyl důstojný. Největším Zemanovým prohřeškem bylo, že neměřil všem stejně a spravedlnost pro něj není univerzální…

Soukup se navezl do ČT, ale pěkně se ztrapnil

Aktualizovali jsme 1.3.2018, 22:45, 01.03. 14:15

Praha - Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si v pořadu Kauzy Jaromíra Soukup opět vzal na paškál Českou televizi. Už v upoutávce na pořad sliboval, že odhalí velké tajemství financování České televize. Navíc poslal výhružná vzkaz jejímu řediteli Petru Dvořákovi. Samotný pořad byl opravdu…

Šéf ČT Dvořák: Proti Zemanovi zaujatí nejsme. Veřejnoprávní média jsou v ohrožení

Aktualizovali jsme 23.1.2018, 22:38, 23.01. 17:03

Praha - Generálního ředitele České televize Petra Dvořáka odmítnutí Václava Moravce moderovat prezidentskou debatu překvapilo, nicméně chápe, že na moderátory je vyvíjen obrovský tlak. Rovněž se také vyjádřil k výrokům Andreje Babiše a Miloše Zemana, kteří veřejnoprávní televizi neustále kritizují.

Zestátnění ČT? Dvořák, Drahoš i Horáček jsou proti. Hystericky se ozvala "pražská kavárna", tvrdí Okamura

26.10. 08:07

Praha - Návrh šéfa hnutí SPD Tomia Okamury na zestátnění českých veřejnoprávních médií dál vyvolává bouřlivé emoce. Ohradil se proti němu také šéf České televize Petr Dvořák i někteří prezidentští kandidáti.

Šéf ČT Dvořák si polepší, od podzimu jeho plat vzroste na 242.000 Kč měsíčně

28.06. 18:42

Praha - Podle nové manažerské smlouvy bude generální ředitel České televize Petr Dvořák brát vyšší plat. Od letošního října mu vzroste o 12.000 Kč na 242.000 korun. Součástí kontraktu je i roční bonus v maximální výši desetinásobku měsíčního platu.

Petr Dvořák ohájil post generálního ředitele ČT

26.04. 19:04

Praha - Generálním ředitelem České televize bude dalších šest let její současný šéf Petr Dvořák. Ve svém kandidátském projevu uvedl, že hodlá navázat na své dosavadní působení. V druhém kole finálové volby porazil exšéfa TV Prima Martina Konráda.

Kdo se stane šéfem České televize? O křeslo se poperou čtyři finalisté

12.04. 16:49

Praha - O místo generálního ředitele České televize pro příštích šest let se utkají současný šéf Petr Dvořák, bývalý ředitel TV Prima Martin Konrád, bývalý šéfredaktor zpravodajství ČT Karel Novák, bývalý redaktor ČT a generální komisař českého Expa 2015 Jiří František Potužník a ekonom Petr…

O post ředitele ČT se uchází 12 lidí. Zájem má Dvořák i exředitel Primy Konrád

28.03. 15:13

Praha - Do výběrového řízení na funkci generálního ředitele České televize se přihlásilo 12 zájemců. První kolo volby bude 12. dubna, nového ředitele rada zvolí 26. dubna.

ČT bude mít nového generálního ředitele, sběr přihlášek skončil dnes

27.03. 20:10

Praha – Vysokoškolské vzdělání, manažerské předpoklady k řízení veřejnoprávní institucí, předchozí praxe v médiích výhodou. Právě tak by se daly shrnout požadavky kladené na budoucího generálního ředitele České televize. Uzávěrka pro podávání přihlášek byla dnes v 16:00.

Článek v MfD je lživý a účelový, zlobí se ředitel ČT Dvořák. Mafra na něm trvá

15.02. 16:57

Praha - Generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák se dnes ohradil proti článku v Mladé frontě Dnes, podle nějž si veřejnoprávní televize údajně najala tři PR agentury na vylepšení své pověsti za 12 milionů korun.

Rada ČT projedná harmonogram volby nového ředitele i Babišovu stížnost na novináře

15.02. 10:56

Praha - Generálnímu řediteli České televize (ČT) Petru Dvořákovi mandát mu vyprší letos v září. Rada ČT chce volbu uspíšit, aby se nekonala těsně před podzimními parlamentními volbami.

Potřebujeme peníze, volá šéf Česká televize Dvořák

Aktualizovali jsme 27.10.2016, 13:55, 26.10. 12:58

Praha - Česká televize žádá změnu financování jejího provozu. Ačkoliv zvyšování koncesionářských poplatků není politicky příliš oblíbené téma, podle jejího ředitele Petra Dvořáka ale bude potřeba něco udělat. Jinak začnou škrty.

reklama
Fotogalerie