Články k tématu: Flynn, Michael (šéf DIA)

Trump se kvůli Flynnově kauze cítí špatně, FBI se k němu prý chová nespravedlivě

04.12. 17:04

Washington - Exporadce amerického prezidenta Michael Flynn se minulý týden přiznal, že FBI při výslechu letos v lednu lhal o obsahu svého prosincového rozhovoru s tehdejším ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem. Donald Trump k tomu dnes řekl, že se "cítí špatně".

V kauze Flynna se mohou objevit nová velká jména

03.12. 10:03

Washington - Kauza bývalého poradce Bílého domu Michaela Flynna je časovanou bombou, která podle amerických komentátorů může kdykoli v budoucnu explodovat a poškodit nebo i zničit základy, na nichž stojí mandát hlavy státu.

Trump brání Flynna. Věří, že jako člen jeho štábu se ničeho nedopustil

02.12. 19:41

Washington - Americký prezident Donald Trump ke kauze svého exporadce Michaela Flynna uvedl, že veškeré jeho činy v osudné době byly v souladu se zákonem. Flynn se v pátek přiznal, že lhal vyšetřovatelům FBI o svých kontaktech s ruským velvyslancem.

reklama

ABC News je terčem kritiky kvůli mylné zprávě o Trumpovi

02.12. 17:05

Washington - Kritika ze strany amerických médií se snesla na redaktory televize ABC News. Ta rozšířila zprávu, že bývalého poradce Bílého domu Michaela Flynna pověřil během volební kampaně stykem s ruskými činiteli sám Donald Trump.

Kdo inicioval kontakt Flynna s Rusy? Média ukazují prstem na Trumpa

01.12. 22:05

Washington – Kdo byla ona tajemná osoba, která bývalému bezpečnostnímu poradci Bílého domu Michaelu Flynnovi dala loni pokyn ke kontaktu s ruským velvyslancem? Právě to je otázka, které teď americká média zajímá ze všeho nejvíce.

Senátní výbor chce po přiznání Flynna znovu mluvit s Trumpovým zetěm Kushnerem

01.12. 22:02

Washington – Ke slyšení před výbor amerického Senátu pro zpravodajské služby bude znovu pozván Jared Kushner, zeť prezidenta Donalda Trumpa. Podnětem k žádosti o nové slyšení byl dnešní výslech Michaela Flynna, bývalého bezpečnostního poradce Bílého domu.

Flynn přiznal barvu: O svých stycích s Rusy FBI lhal, pověřil ho prý sám Trump

01.12. 19:18

Washington - Někdejší bezpečnostní poradce prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn se přiznal, že vyšetřovatelům podával lživé informace o svých stycích s bývalým ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem. Na Flynnova prohlášení okamžitě zareagoval Bílý dům .

Ruská kauza: Komise si k výpovědi předvolala Trumpova zetě

30.11. 13:58

Washington - Jared Kushner vypovídal tento měsíc před komisí Roberta Muellera, která vyšetřuje údajný vliv Ruska na prezidentské volby v USA. Zeť amerického prezidenta se vyjadřoval ke kauze bývalého hlavního bezpečnostního poradce Bílého domu Michaela Flynna.

Bývalý Trumpův poradce Flynn prý mohl předat Gülena Turecku

10.11. 20:21

Washington - Bývalý bezpečnostní poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn dostal nabídku, aby za 15 milionů dolarů (329 milionů korun) vydal Turecku islámského duchovního Fethullaha Gülena.

Vyšetřovatel FBI má prý má dost důkazů k obvinění Trumpova bývalého poradce Flynna

05.11. 20:21

Washington- Zvláštní vyšetřovatel FBI Robert Mueller má dost důkazů na to, aby mohl obžalovat bývalého hlavního bezpečnostního poradce Bílého domu Michaela Flynna a jeho syna v souvislosti s případným vlivem Ruska na loňské prezidentské volby v USA.

Schůzky Kisljaka a Flynna se údajně týkaly spolupráce

05.08. 15:08

Moskva - Exvyslanec Ruska v USA Sergej Kisljak dnes v ruské televizi řekl, že jeho rozhovory s bývalým bezpečnostním poradcem Bílého domu Michaelem Flynnem byly "transparentní" a týkaly se americko-ruské spolupráce.

Trump chtěl ukončit vyšetřování Flynna, tvrdí exšéf FBI

07.06. 22:13

Washington - Prezident Spojených států Donald Trump žádal po někdejším řediteli Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Jamesi Comeymu věrnost a také to, aby ukončil vyšetřování nyní již bývalého bezpečnostního poradce Bílého domu Michaela Flynna.

Amerika šetří, co bylo mezi Flynnem a Senátem

18.05. 21:19

Washington - Předseda senátního výboru pro dohled nad tajnými službami Richard Burr dnes novinářům řekl, že bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn nevydá Senátem požadované soukromé dokumenty.

Obama v minulosti varoval Trumpa před Flynnem

09.05. 17:28

Washington - Bývalý americký prezident Barack Obama varoval svého nově zvoleného nástupce v Bílém domě Donalda Trumpa před jmenováním Michaele Flynna poradcem pro národní bezpečnost. Potvrdil to dnes podle stanice BBC Bílý dům. Obamovo varování zaznělo necelých 48 hodin po Trumpově zvolení během…

Trumpova exporadce Flynna prošetřuje inspekce Pentagonu, přijímal prý peníze ze zahraničí

27.04. 21:01

Washington - Michaela Flynna prošetřuje Úřad generálního inspektora při ministerstvu obrany USA. Na někdejšího bezpečnostního poradce prezidenta Donalda Trumpa padá podezření, že bez povolení vlády přijímal ze zahraničí peníze.

Bývalý Trumpův poradce Flynn možná porušil zákony

25.04. 22:08

Washington - Bezpečnostní exporadce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn mohl porušit zákony Spojených států, když přijal desítky tisíc dolarů od organizátorů jeho cesty do Ruska v roce 2015.

Trumpův exporadce Flynn podal dvě daňová přiznání, v prvním zamlčel peníze z Ruska

02.04. 11:07

Washington - Podle dokumentů zveřejněných Bílým domem si bývalý bezpečnostní poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn vydělal přes 1,3 milionu dolarů (asi 33 milionů Kč) za práci pro technologické firmy, jakož i za vystoupením pro ruské společnosti a za lobbování pro firmy…

Trumpův exporadce Flynn prý promluví o Rusech, žádá ale imunitu před stíháním

Aktualizovali jsme 31.3.2017, 21:34, 31.03. 10:03

Washington - Bývalý bezpečnostní poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn je podle médií ochoten vypovídat o vazbách Trumpova blízkého okolí na Rusko výměnou za imunitu před stíháním.

Trumpův exporadce Flynn domlouval vydání Gülena Turecku

26.03. 18:11

New York - Bezpečnostní exporadce amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Flynn jako člen volebního štábu jednal s členy turecké vlády o možnostech, jak předat Turecku islámského duchovního Fethullaha Gülena.

Bývalý Trumpův poradce Flynn byl na výplatní pásce ruské televize RT

17.03. 08:44

Washington - Bývalý hlavní bezpečnostní poradce Bílého domu Michael Flynn dostal v prosinci 2015 od ruské státní televize přes 33.000 dolarů (825.000 korun) za účast v jejím pořadu.

Bezpečnostní poradce Bílého domu Flynn rezignoval, kvůli vazbám na Rusko jej prověřuje FBI

14.02. 08:36

Washington - Hlavní bezpečnostní poradce Bílého domu Michael Flynn, jehož styky s ruským velvyslanectvím prověřuje FBI, odstoupil. Ve funkci nevydržel ani měsíc. Agentura AP poznamenala, že změna v Trumpově týmu je mimořádně brzká.

Kdo vám bude řídit život? Přehled lidí, kteří vás v tomto roce ovlivní

07.01. 17:22

Londýn - Prestižní server Politico sestavil seznam osob a skupin, které v roce 2017 zasáhnou do mezinárodního dění a Evropanům ovlivní či zkazí život. Nachází se mezi nimi například muž z blízkosti Donalda Trumpa nebo Rusové.

Trumpův poradce Flynn byl vyšetřován kvůli úniku informací

14.12. 23:42

Washington - Bývalý generál Michael Flynn, kterého prezident Donald Trump jmenoval svým poradcem, byl v době působení v Afghánistánu vyšetřován za předávání utajovaných informací cizincům.

Výstřel na slepo: Obama jmenoval na vysoké pozice člověka, kterého nezná

13.07. 11:38

Washington – Generálporučík Michael T. Flynn je velmi významnou osobností amerických bezpečnostních služeb. Americký server The Daily CAller ale upozorňuje, že jeho vztahy s americkým prezidentem byly překvapivě vzdálené.

reklama
Fotogalerie