Články k tématu: Foldyna, Jaroslav

Obnovit jednání o vládě? ČSSD si chce nejprve vyslechnout nové podmínky ANO

12.04. 22:06

Praha - Výbor hnutí ANO dnes večer uložil vyjednávacímu týmu obnovit jednání s ČSSD. Pokud hnutí ANO stojí o obnovení jednání s ČSSD, strana si představu ráda vyslechne uvedl předseda ČSSD Jan Hamáček. Zvažovanou vládu ANO a ČSSD měla ve Sněmovně podle dřívějších plánů tolerovat KSČM

ČSSD se odklonila voličům? Foldyna jí chce navrátit slávu

07.04. 16:33

Hradec Králové - Nový místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna věří tomu, že sociální demokracie bude po sjezdu v Hradci Králové pestřejší. Unifikovanost v posledních letech podle něj dovedla stranu k volebnímu propadu, chce aby se ve volebních ziscích vrátila k 20 procentům.

Místopředsedy ČSSD se stali Netolický, Foldyna a Fialová

07.04. 16:00

Praha - Řadovými místopředsedy ČSSD se stali pardubický hejtman Martin Netolický, poslanec Jaroslav Foldyna a krajská radní z Vysočiny Jana Fialová.

reklama

Foldyna chce snížit danění příjmů za práci v cizině

18.02. 12:16

Praha - Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna předložil ve Sněmovně novelu zákona o daních. Některé podmínky zdaňování příjmů českých zaměstnanců ze zahraničí by se podle ní mohly zmírnit. Nemusely by se zdaňovat jako superhrubá mzda, ale jen jako hrubá mzda.

To je k zbltí. Foldyna si pustil Moravce a pak to začalo

Aktualizovali jsme 13.2.2018, 22:00, 13.02. 15:43

Praha - Známý sociálně demokratický poslanec Jaroslav Foldyna si zřejmě k nedělnímu obědu pustil Otázky Václava Moravce. A to, co v nich viděl, ho pořádně zvedlo ze židle.

Chcete volit Drahoše? Zvolíte si Sorose, varuje Foldyna. A Dienstbier ho pěkně setřel

Aktualizovali jsme 13.1.2018, 22:46, 12.01. 14:06

Praha - Sociální demokraté se oficiálně rozhodli nepodpořit žádného z prezidentských kandidátů, Řada straníků se ale postavila na stranu svého někdejšího předsedy ČSSD Miloše Zemana. Poslanec Jaroslav Foldyna navíc varuje před volbou Zemanova největšího soupeře Jiřího Drahoše.

Známé postavy z ČSSD varují: Strana pokračuje v sebevražedném tažení, hrozí jí konec

Aktualizovali jsme 13.12.2017, 23:29, 13.12. 14:33

Praha - Je všeobecně známo, že vedení ČSSD, především bývalý předseda Bohuslav Sobotka, s prezidentem Milošem Zeman příliš dobře nevycházelo. Přesto chování strany ve spojení s prezidentskou volbou překvapila celou řadu známých tváří sociální demokracie.

Další spory v ČSSD? Foldyna vzkazuje: Podporujeme Zemana na Hrad. A vyzýváme vedení strany...

29.11. 08:53

Praha - Úřadující předseda ČSSD Milan Chovanec před několika dny oznámil, že jeho strana před prezidentskými volbami nepodpoří konkrétního kandidáta. Strana původně plánovala, že uspořádá vnitrostranické referendum, které by o věci rozhodlo, to se ale nakonec nestalo. A někteří straníci se netají…

Zelení chtějí v Senátu změnit stavební zákon, předloha může skončit u Ústavního soudu

06.04. 14:59

Praha - Sněmovna ve středu schválila novelu stavebního zákona, a norma tak nyní míří do Senátu. Zelení dnes avizovali, že ji tam chtějí změnit. Nelíbí se jim pozměňovací návrh poslance Jaroslava Foldyny (ČSSD). Ve hře je i stížnost k Ústavnímu soudu.

Hermanovi nevěřím, rozjel se Foldyna. Pak se pustil do umělců

01.11. 08:41

Praha – Oslavy letošního 28. října byly poměrně bouřlivé a veřejností i médii hojně sledované. Zatímco se na Hradě předávala vyznamenání, na Staroměstském náměstí probíhala jakási protiakce za účasti řady známých osobností a tisíců občanů. Podle poslance ČSSD Jaroslava Foldyny (ČSSD) šlo o pouze o…

Dcera poslance Foldyny měla vážnou dopravní nehodu

Aktualizovali jsme 12.6.2016, 16:30, 12.06. 13:29

Praha - Pořádně rušnou neděli zažívá sociálnědemokratický poslanec Jaroslav Foldyna. Jeho dcera Klára totiž měla vážnou dopravní nehodu, po které skončila v děčínské nemocnici.

Europoslanec se zastal České televize. Žádnou hysterii nešíří

12.05. 15:56

Praha - V souvislosti s motorkářskou kolonou Nočních vlků, kteří před několika dny projeli Českou republikou, se opět rozvířila debata o vlivu českých médií a televize na hysterii ve společnosti. Europoslanec Jiří Pospíšil se ale domnívá, že za ni média nemohou.

ČT a Nova pod palbou kritiky: Foldyna se naštval a prozradil, o čem se už nepíše

Aktualizovali jsme 10.5.2016, 23:29, 09.05. 11:47

Praha – Minulý týden se stal terčem kritiky jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD), který na sociálních sítích zveřejnil fotky s Nočními vlky. Teď to stejné udělal jeho stranický kolega Jaroslav Foldyna. A v mailech mu prý díky tomu chodí celá řada poděkování.

Foldyna opět v ráži: Uprchlíci nám nevadí, Noční vlci ano?

Aktualizovali jsme 10.5.2016, 15:20, 10.05. 10:19

Praha - Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna uspořádal v Děčíně setkání s ruskými motorkáři známými jako Noční vlci. Podivuje se nad tím, že Čechům a Evropanům jejich průjezd vadí, zatímco migranti nechávají všechny chladnými.

Noční vlci jsou v Děčíně, zastávku jim domluvil poslanec ČSSD

08.05. 15:32

Děčín - Noční vlci dnes uctili konec druhé světové války v Děčíně, kde jim zastávku domluvil poslanec a děčínský zastupitel Jaroslav Foldyna (ČSSD).

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací