Články k tématu: Forejt, Jindřich

Válka mezi Forejtem a Mynářovou? Arogance, ponižování a psychický nátlak, zní z Hradu

02.11. 08:39

Poprask kolem pondělního předávání státních vyznamenání pokračuje. Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt kritizuje třeba zasedací pořádek ve Vladislavském sále. Konkrétně zmínil podivné usazení manželky hradního kanceléře Vratislava Mynáře Alex. Ta si to ale nenechala jen tak líbit.

Odchod ze sálu při inauguraci? To je velmi silný protest, jde i ojedinělý případ, říká Forejt

08.03. 21:30

Praha - Bývalý hradní protokolista Jindřich Forejt upozornil, že odchod zákonodárců ze sálu během projevu prezidenta se v historii děl pouze velmi výjimečně. Podobný protest si prý z literatury pamatuje jen z roku 1920.

Vydírání někdejšího protokoláře Hradu Jindřicha Forejta se neprokázalo

10.05. 19:01

Praha - Vydírání bývalého šéfa protokolu prezidentské kanceláře Jindřicha Forejta nahrávkou, na níž údajně šňupe bílý prášek, se neprokázalo. Server Seznam Zprávy to dnes uvedl na základě vyjádření Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1, podle kterého Forejt uvedl policistům nepravdivé údaje…

reklama

Bývalý hradní protokolář Forejt už má novou práci. Kam nastoupí?

04.02. 12:47

Praha - Bývalý ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt nastoupí do Institutu Václava Klause. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. Protokol Hradu vedl Forejt již v době, kdy byl prezidentem právě Klaus. Z funkce odešel loni v prosinci poté, co média upozornila na…

Kauza Forejt? Jindra mi chybí, je to můj přítel, přiznal Zeman

08.01. 14:05

Lány - Bývalý šéf protokolu Pražského hradu Jindřich Forejt je ve Vatikánu přátelsky přijímán a bude záležet jen na této zemi, zda mu udělí souhlas, aby se tam stal velvyslancem. V rozhovoru pro Blesk.cz to dnes uvedl prezident Miloš Zeman.

Forejt kromě Hradu skončí i na ministerstvu zahraničí

01.01. 17:06

Praha - Bývalý ředitel protokolu prezidentské kanceláře Jindřich Forejt ukončil služební poměr nejen na Hradě. Končí i na ministerstvu zahraničí. Požádal o to sám písemně.

Exprotokolář Forejt vrátil bezpečnostní prověrku

21.12. 16:23

Praha - Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt (39) vrátil bezpečnostní prověrku na druhý nejvyšší stupeň "Tajné". Uvedl to dnes server Týden.cz s odvoláním na dva na sobě nezávislé zdroje z Hradu.

Knížák se musí omluvit Fajtovi za slova o zruinování galerie

Aktualizovali jsme 20.12.2016, 17:35, 20.12. 15:45

Praha - Pražský vrchní soud dnes rozhodl, že se bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák se musí omluvit svému nástupci Jiřímu Fajtovi za tvrzení, že Fajt instituci v minulosti zruinoval. Rozhodnutí je pravomocné.

Kardinál Vlk otevřeně o kauze Forejt. Pronesl velmi tvrdá slova

13.12. 16:59

Praha – O postavě bývalého ředitele odboru protokolu kanceláře prezidenta republiky Jindřichu Forejtovi už toho bylo v minulých dnech řečeno hodně. O „kauze Forejt“ teď promluvil i kardinál Miroslav Vlk. Toho však nezajímá jeho odchod z Hradu ani kontroverzní video, ale úplně jiná věc.

Policie začala prověřovat podezřelé video s Forejtem

13.12. 09:18

Praha - Kompromitujícím videem, na němž je údajně zachycen bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt, se už zabývají kriminalisté. Informuje o tom deník Právo.

Kraus se opřel do Forejta: Sněží, sněží, a Zeman by měl odejít

Aktualizovali jsme 9.12.2016, 13:57, 08.12. 11:07

Praha – Dění na Hradě neuniklo ani pozornosti baviče a moderátora Jana Krause. Ve své show na televizi Prima se pozastavil u telefonátu prezidenta Miloše Zemana a nově zvoleného amerického prezidenta USA Donalda Trumpa. A několika slovy se pozastavil i u Jindřicha Forejta.

Lidé, kteří natočili video s Forejtem, jsou špíny, řekl ostře Zeman

Aktualizovali jsme 9.12.2016, 12:58, 08.12. 17:18

Praha - Česká média spekulují, že za odchodem šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta stály intriky kancléře prezidenta Vratislava Mynáře a hlavního Zemanova poradce Martina Nejedlého. Prezident Miloš Zeman to odmítl.

Forejta ve vedení hradního protokolu nahradil Sklenář

08.12. 15:56

Praha - Dlouholetý šéf hradního protokolu Miroslav Sklenář (46) se vrátil na Pražský hrad. Byl dnes pověřen vedením odboru protokolu, ze kterého v úterý odešel Jindřich Forejt. ČTK to sdělil mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček. O nástupu Sklenáře na Hrad se v posledních dnech spekulovalo. Naposledy…

Klaus považuje odchod Forejta za vynucený

07.12. 17:09

Praha - Exprezident Václav Klaus dnes rezolutně odsoudil odchod Jindřicha Forejta z funkce šéfa protokolu Pražského hradu. Považuje ho za vynucený.

Přijde Forejt o bezpečnostní prověrku? Chovanec chce nechat prověřit video

07.12. 15:15

Praha - V Česku dalším dnem pokračuje kauza kolem Končícího šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta. Ten má bezpečnostní prověrku na stupeň tajné, která bude platná ještě několik let. Novinářům to řekl poslanec Martin Lank (Úsvit) ze sněmovní komise pro kontrolu činnosti Národního bezpečnostního…

Zeman pochválil Forejta. Věří, že bude novým velvyslancem ve Vatikánu

07.12. 11:55

Praha - Prezident Miloš Zeman věří, že se končící šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu. Uvedl to dnes po návštěvě Sněmovny.

Drsné poměry na Hradě? Tisk píše o Forejtovi, a nebral si servítky

07.12. 09:37

Praha - Odchod ředitele protokolu Pražského hradu Jindřicha Forejta je drsnou a varující zprávou o poměrech na Hradě. Píše to dnešní tisk.

Ředitel protokolu Pražského hradu Forejt skončil ve funkci

Aktualizovali jsme 6.12.2016, 18:10, 06.12. 11:40

Praha – Hrad dnes potvrdil to, o čem média spekulovala už několik dní. Mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček dnes informoval, že ředitel protokolu Pražského hradu Jindřich Forejt se vzdal z osobních a zdravotních důvodů k dnešnímu dni svého místa. Ke konci roku skončí také na Hradě jeho pracovní…

Češi žertují na Forejtův účet: Bílé Vánoce. Sex, drogy a politika...

06.12. 15:23

Praha – Už je to oficiální, hradní protokolář Jindřich Forejt na Hradě k poslednímu prosinci končí. Oficiálně odchází z „osobních a zdravotních důvodů“, média ale spekulují o celé řadě chyb. Navíc se také objevily informace o velmi kompromitujícím videu, ve kterém hraje Forejt hlavní roli. A jak je…

Politici se k Forejtovi nemají, útočí spíše na Mynáře

06.12. 15:20

Praha - Politici napříč všemi stranami se ke dnes oznámenému odchodu ředitele protokolu Pražského hradu Jindřicha Forejta stavějí zdrženlivě. Jeho konec buď odmítají komentovat, případně kritizují jiná bezpečnostní rizika, která podle nich na Hradě existují, konkrétně chybějící bezpečnostní…

Mynář hledá nástupce Forejta. Vrátí se Sklenář?

06.12. 13:28

Praha - Dlouholetý hradní protokolář Jindřich Forejt dnes oznámil svou rezignaci, jako důvod uvedl zdravotní problémy. Kancléř prezidenta Vratislav Mynář už jedná s někdejším hradním protokolářem Miroslavem Sklenářem o možné "částečné spolupráci". Forejt je nadále zaměstnancem ministerstva…

reklama
Fotogalerie