Články k tématu: grebeníček, miroslav

Komentář: Schvalování vlády, den první: Z Česka se stává demokracie třetí kategorie

Aktualizovali jsme 11.7.2018, 22:08, 11.07. 21:30

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Absurdita procesu vyslovení důvěry druhému kabinetu Andreje Babiše opřeného o podporu komunistů. Absurdní není pouze to, že se komunisté poprvé od roku 1989 nepřímo podílejí na moci, ani pouze to, že vládu vede trestně stíhaný premiér. Absurdní jsou dalekosáhlé projevy…

Sněmovna ve víru hádek? Němcová se střetla s Grebeníčkem

11.07. 19:06

Praha - Sněmovna rozhoduje o tom, zda druhá vláda Andreje Babiše (ANO) dostane důvěru. Za řečnickým pultem se střídají politici a především opozice nešetří kritikou. Miroslava Němcová (ODS) ironicky ocenila, že Babiš otevřeně podpořil zástupce komunistické strany, která vládla před rokem 1989 a…

Mandát nebudou obhajovat čtyři komunističtí poslanci, cítí se opotřebovaní

15.04. 11:37

Praha - Širší vedení KSČM potvrdilo kandidátky pro říjnohé volby do Sněmovny. Z nynějších třiatřiceti členů klubu se nechystají mandát obhajovat čtyři. Zuzka Bebarová-Rujbrová, Miroslav Opálka a nestraníci zvolení za KSČM Vojtěch Adam a Josef Vondrášek.

reklama

Poslanci se pohádali se Sobotkou: Není na důchody, ale na migranty ano?

09.09. 10:30

Praha - V Poslanecké sněmovně bylo při čtvrtečních interpelacích pořádně rušno. Kvůli migrantům se do premiéra Bohuslava Sobotky nejprve pustil komunistický poslanec Miroslav Grebeníček, poté si přisadil i předseda SPD Tomio Okamura.

Grebeníček žádal po Sobotkovi důvod, proč jel Herman na sjezd sudetských Němců. Odpověď přišla záhy

Aktualizovali jsme 30.7.2016, 22:21, 30.07. 16:24

Praha - Poslanec KSČM Miroslav Grebeníček chce od premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) vědět především, z jakého důvodu vláda vyslala ministra kultury Daniela Hermana na sjezd sudetských Němců a jaké zadání od kabinetu dostal.

reklama
Fotogalerie