Články k tématu: Hašek, Dominik

Po Jágrovi se ozval i Hašek: Lidi, kteří mají moc, ji často zneužívají ve svůj vlastní prospěch

Aktualizovali jsme 4.11.2019, 22:21, 04.11. 09:51

Po Jaromíru Jágrovi se k politice vyjádřil i Dominik Hašek. Hokejová legenda podpořila otevřený dopis, který žádá propuštění ruských politických vězňů. List před několika dny zveřejnila TOP 09 a prozatím jej podepsalo asi 1300 Čechů.

Dominátor na Hrad? Hokejová legenda má velké politické ambice

Aktualizovali jsme 26.7.2019, 22:55, 26.07. 14:09

Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek před nedávnem promluvil na protivládní demonstraci na Václavském náměstí, kterou pořádal spolek Milion chvilek pro demokracii. Tím ale jeho politická angažovanost nekončí. Jasně totiž naznačil, že by mohl kandidovat na prezidenta.

Hašek na Hrad? "Dominátor" nevyloučil vstup do politiky. Zeman šikanuje část Čechů a Babiš mi taky vadí, tvrdí

23.05. 15:24

O bývalém hokejovém brankáři Dominiku Haškovi se v posledních dnech mluví především v souvislosti s úterní demonstrací na Václavském náměstí. Na protivládním protestu vystoupil před asi padesáti tisíci demonstranty s krátkým projevem. Tím ale jeho politické angažmá končit nemusí!

reklama

Topolánek jásal nad Dominikem Haškem a smál se Jágrovi. Jenže pak se objevila zásadní fotka

22.05. 15:19

Do politiky mluví nejen umělci, ale i sportovci. Někteří po skončení kariéry vstoupili do politiky, jiní ji zdálky podporují nebo kritizují. Mirek Topolánek si vzal na paškál tři velmi známé české hokejisty - a dva z nich pořádně sepsul. Dobře z toho vyšel jen Dominik Hašek.

Legendární brankář Dominik Hašek se rozpálil kvůli volbě prezidenta.

Aktualizovali jsme 26.1.2018, 22:32, 26.01. 11:48

Praha - Už jen hodiny mají kandidáti na prezidenta možnost získat na svou stranu dosud nerozhodnuté voliče. Tým Jiřího Drahoše dál vsází na známé osobnosti a na poslední chvíli zveřejňuje videa, na kterých nejen umělci, ale i třeba sportovci vyjadřují exšéfovi Akademie věd ČR svou podporu.

reklama
Fotogalerie