Články k tématu: Havlová, Dagmar

Pohřeb Táni Fischerové (†72). Politici i umělci v slzách, dojemná slova pronesl Drahoš

08.01. 14:13

Zaplněná velká obřadní síň strašnického krematoria v Praze se dnes potleskem rozloučila s Táňou Fischerovou, která zemřela loni 25. prosince ve věku 72 let. Své poslední sbohem herečce, která se věnovala také charitě a občanským aktivitám, přišli dát vedle pozůstalých také přátelé z kultury i…

Vandal řádil u Havlovy chalupy, na vrata nastříkal hanlivý nápis

Aktualizovali jsme 10.10.2019, 17:50, 10.10. 17:24

Na vrata chalupy bývalého prezidenta Václava Havla na Hrádečku na Trutnovsku někdo v noci na dnešek nastříkal hanlivé nápisy. Případem se zabývá policie, řekla dnes ČTK mluvčí krajské policie Eva Prachařová. Škoda nebyla zatím vyčíslena.

Rána pro bulvár. Dagmar Havlová vysoudila obří sumu za lživé články o milenci

Aktualizovali jsme 20.8.2019, 22:44, 20.08. 14:35

Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od vydavatelství Bauer Media za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel. Verdikt je pravomocný.

reklama

Dagmar Havlová dojemně vzpomíná: Od svatby s Vaškem uplynulo 21 let. Byla to osudová láska

07.01. 13:08

Praha – Češi si v polovině prosince připomněli šest let od úmrtí prvního českého prezidenta Václava Havla. Asi o měsíc později připomíná Dagmar Havlová, že zároveň uplynulo 21 let od jejich svatby. Na sociálních sítích proto na svého manžela zavzpomínala, přidala i několik fotek.

Dagmar Havlová nechce promluvit na pohřbu Třísky? Herečka se naštvala a vysvětluje, jak to opravdu je

06.10. 10:31

Praha – Když před několika dny zemřel po pádu z Karlova mostu herec Jan Tříska, byla herečka a někdejší první dáma Dagmar Havlová jednou z těch, kteří na něj prostřednictvím médií vzpomínali. Teď ale musí vyvracet některá tvrzení bulváru.

Teorie o Třískově sebevraždě už je vyvrácená odborníky, myslí si Dagmar Havlová

25.09. 17:06

Praha - Jako na skvělého herce a jednoho z nejlepších kamarádů Václava Havla bude na zesnulého Jana Třísku vzpomínat Dagmar Havlová. Přestože po zprávách o Třískově pádu do Vltavy jeho skon čekala, tragická smrt herce ji silně zasáhla. O Třískovi také řekla, že byl perfekcionista.

Havel se před 20 lety tajně oženil s Veškrnovou

03.01. 09:52

Praha - Před 20 lety, 4. ledna 1997, se v Praze na Žižkově konala utajená svatba prezidenta Václava Havla s herečkou Dagmar Veškrnovou. Reakce veřejnosti byla zpočátku rozporuplná, nakonec ale Češi Dagmar Veškrnovou za novou první dámu přijali.

Myslím na něj každý den, přiznává Dáša. Jak si připomene narozeniny Havla?

05.10. 09:15

Praha – Někdejší prezident Václav Havel by dnes oslavil 80. narozeniny. Od jeho smrti brzy uplyne již pět let, Dagmar Havlová však i po té době přiznává, že na manžela každý den myslí a že se obklopuje jeho fotografiemi.

reklama
Fotogalerie