Články k tématu: Hejma, Ondřej

Žlutý pes zaštěkal: Zpěvák Hejma účtuje s demonstranty a spolkem Milion chvilek

Aktualizovali jsme 3.6.2019, 22:35, 03.06. 10:33

Zpěvák skupiny Žlutý pes, textař a skladatel okomentoval politické dění v XTV.cz. Pochválil demonstranty, jejichž úsilí nyní kulminuje, i když má jednu výhradu. Samozřejmě také nevynechal proběhlé eurovolby.

Hejma nakládá demonstrantům, ČT i TOPce: U nás nevládne Babiš ani Zeman, ale Brusel

14.05. 10:10

V pořadu Podtrženo, sečteno moderátora Luboše Xavera Veselého vystoupil zpěvák a textař Ondřej Hejma. Ten promluvil nejen o protivládních demonstracích, ale i o předvolebním klipu skupiny Spojenci pro Evropu, který paroduje Pelíšky a ve kterém se objevila řada známých osobností.

Být Hejmou, tak se stydím! Jan Hrušínský se pustil do "nedávno vyznamenaného estébáka"

14.11. 16:49

Divadelní a filmový herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se tvrdě ohradil vůči kampani, které proti němu vedou média podporující prezidenta Miloše Zemana. zkritizoval také zpěváka Ondřeje Hejmu, který před několika dny dostal státní vyznamenání.

reklama

Smutek i radost. Jak hodnotí výsledky voleb celebrity?

27.01. 22:29

Praha - Muzikant a bývalý politik Michael Kocáb je zklamaný a smutný z toho, že prezidenta Miloše Zemana neporazil jeho vyzyvatel Jiří Drahoš. Řekl to ČTK. Ocenil ale úroveň kampaně, která byla podle něj kultivovaná a do společnosti se dostala důležitá témata.

reklama
Fotogalerie