Články k tématu: Hilšer, Marek

Komentář: Odkladiště pro neúspěšné kandidáty? Senát a jeho složení bude hrát klíčovou roli

Aktualizovali jsme 12.2.2018, 08:00, 12.02. 07:08

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Mnohými kritizovaný Senát se zřejmě stane útočištěm pro několik neúspěšných prezidentských kandidátů. Kromě lékaře Marka Hilšera tam možná usedne diplomat Pavel Fischer či akademik Jiří Drahoš. V současné politické konstelaci je přitom zřejmé, že role povětšinou takřka…

Člověk nemůže jen tak najednou zmizet, říká po volbách Hilšer. Pak prozradil, proč Zeman vyhrál

Aktualizovali jsme 9.2.2018, 22:05, 09.02. 19:08

Praha – Lékař a bývalý kandidát na prezidenta Marek Hilšer získanou podporu ve volbách připisuje své nezávislosti a svobodě, lidé podle něj upřímnost vycítili. Se vstupem do prezidentské volby je spokojen, i když mu přinesla i zodpovědnost. Zda se Hilšer zapojí do případné příští prezidentské volby…

Hilšer o křeslo v Senátu bojovat v Praze, do žádné strany ale nevstoupí

09.02. 18:54

Praha - Marek Hilšer chce na podzim kandidovat do Senátu v obvodu v Praze 2 a 3. Do politické strany vstupovat nehodlá. O voličskou podporu by se proto opět chtěl ucházet jako nezávislý, rád by ale získal podporu některých politických stran.

reklama

Marek Hilšer se rozhodl na podzim kandidovat do Senátu

05.02. 16:16

Praha - Marek Hilšer bude na podzim kandidovat do Senátu a jedná s politickými stranami o případné podpoře. Další známou osobností, která chce do horní komory, je bývalý rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Podpořili ho Starostové a nezávislí.

Hilšer varuje: Od Zemana nemůžeme očekávat moc dobrého. V jeho štábu jsme viděli StB, extrémisty i Putinovy spojky

03.02. 17:35

Praha – Lékař, aktivista a neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer se k výsledkům druhého kola prezidentských voleb zatím příliš nevyjadřoval. S odstupem několika dní na sociálních sítích zveřejnil své postřehy a pohled na věc.

Zeman podle Hilšera není dobrá perspektiva

27.01. 17:13

Praha - Miloš Zeman nepředstavuje dobrou perspektivu do budoucnosti. Myslí si to lékař Marek Hilšer, který neuspěl v prvním kole prezidentských voleb a před druhým podpořil Jiřího Drahoše.

Hilšer varuje: Něco se děje, objevují se tu dobře organizovaní trollové

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 08:18

Praha – V souvislosti s prezidentskými volbami se objevila celá řada falešných nebo přinejmenším zavádějících zpráv. Na jednu takovou upozorňuje i jeden z neúspěšných kandidátů Marek Hilšer.

Neúspěšní kandidáti podporují Drahoše. Horáček nabízí bigboardy, Hilšer pomoc na sociální sítích

15.01. 16:18

Praha - Neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček nabízí Jiřímu Drahošovi do boje proti Miloši Zemanovi velké reklamní plochy či kontaktní centrum. Marek Hilšer nabízí Drahošovi pomoc na sociálních sítích, je připraven se zúčastnit i třeba setkání s voliči.

Horáček a Hilšer nabídli Drahošovi pomoc v kampani

13.01. 20:14

Praha - Postupujícího do druhého kola prezidentské volby Jiřího Drahoše přijeli do volebního štábu podpořit dosavadní soupeři Marek Hilšer a Michal Horáček. Nabídli mu pomoc při volební kampani proti Miloši Zemanovi.

Zeman Hilšera překvapil. Za postup Drahoše je rád

13.01. 17:00

Praha - Kandidát Marek Hilšer je rád, že do druhého kola prezidentské volby postoupil bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš. Překvapilo ho, že stávající prezident Miloš Zeman nedostal o něco více hlasů.

Zeman propadl. Drahoš by zvítězil, stříbro má Hilšer, ukazují data hry Prezident 21

09.01. 09:24

Praha - Bývalého ředitele Akademie věd ČR Jiřího Drahoše by podle získaných dat od online hry Prezident 21 volilo přes 44 % občanů. Na druhém místě by se podle internetového průzkumu umístil Marek Hilšer.

Komentář: Nebudete volit Zemana? Dejte si pozor na úskalí taktické volby

Aktualizovali jsme 8.1.2018, 22:17, 08.01. 14:41

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Jste váhaví a volit se vám současnou hlavu státu v prvním kole prezidentské volby nechce? Pak velmi pečlivě zvažujte, kterému jinému kandidátovi hlas nakonec hodíte. Většinová volba v situaci, kdy proti sobě stojí několik velmi podobných kandidátů, skýtá úskalí a pasti.…

Boj o Hrad finišuje: Útoky proti soupeřům zintenzivňují

06.01. 12:56

Praha - Do 1. kola prezidentských voleb už zbývá jen týden a někteří uchazeči o Pražský hrad zesilují útoky na soupeře. Vymezují se hlavně proti současnému současné hlavě státu Miloši Zemanovi.

Komentář: Jak se jedna televize rozhodla, kdo je dobro a kdo zlo v prezidentské volbě

Aktualizovali jsme 4.1.2018, 10:46, 03.01. 18:49

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Na komerční televizi Barrandov se množí stížnosti, její šéf a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup si však pochvaluje popularitu a na formátech svých pořadů nehodlá nic měnit. Televize nepokrytě hlásá, kdo je v prezidentské volbě dobrý a kdo špatný kandidát.

Češi hodnotí kandidáty: Největší charisma má Horáček. Zeman špatně reprezentuje ČR, ale je inteligentní a čitelný

04.01. 08:04

Praha - Méně než měsíc zbývá do druhé přímé prezidentské volby. Všech devět kandidátů na prezidentský úřad se v dnešních dnech snaží získat hlasy nerozhodnutých voličů. Právě tato fáze předvolební kampaně je pro výsledky voleb stěžejní a osobní sympatie začínají hrát čím dál větší roli. Z tohoto…

Jak komunikují uchazeči o Hrad? Fischer je nejvěcnější, Zeman a Topolánek nejagresivnější

03.01. 10:28

Komunikace prezidentských kandidátů mimo jiné vypovídá o jejich postojích a chování. Podle analýzy vypracované na základě jejich rozhovorů v loňském roce nejracionálněji komunikoval Pavel Fischer. Naopak z pohledu textové analýzy se nejemotivněji vyjadřovali Petr Hannig a Michal Horáček. Miloš…

Kandidáti pro prezidenta nejsou pro zákonnou úpravu postavení manželky

24.12. 14:49

Praha - Prezidentští kandidáti nejsou pro zákonnou úpravu postavení manželky prezidenta. Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš pro nový zákon nevidí důvod, ani textař Michal Horáček se vznikem speciálního zákona nesouhlasí.

Uchazeči o Hrad stráví Vánoce s rodinami. Hilšer bude zpívat sólo v České mši vánoční

23.12. 13:10

Praha - Vánoční svátky budou trávit prezidentští kandidáti společně s rodinou. Doufají, že si alespoň během Vánoc užijí chvíli klidu. Jiří Drahoš, jeden z favoritů hlasování, poznamenal, že s manželkou velmi dbají na tradice a na Vánoce zůstanou doma.

Komentář: Peleton prezidentského závodu se trhá, největší boj bude o druhé a poslední místo

Aktualizovali jsme 20.12.2017, 22:27, 20.12. 17:55

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO - První kolo prezidentské volby se odehraje už druhý týden v lednu. Kvůli vánočním svátkům se dá očekávat, že nejostřejší a rozhodující fáze kampaně přijde až po Novém roce. Už teď je ale jasné, že největší boj svedou kandidáti o druhé místo. Pomyslná řežba se dá očekávat…

Špatné vlastnosti prezidentských kandidátů: Kdo je ješitný a kdo paličatý?

20.12. 20:27

Praha – Kandidáti na českého prezidenta se ke kampani proti sexuálnímu obtěžování #MeToo postavili odtažitě. Vadí jim, že v ní může být obviněn kdokoli nebo že se obvinění týkají především bohatých mužů. 

Kandidáti na prezidenta do daní zasahovat nechtějí

17.12. 14:42

Praha - Do rozhodování o výši daní by většina uchazečů o post prezidenta republiky ze své funkce zasahovat nechtěla. Hlavě státu prosazování změn daní nepřísluší, tvrdí většina kandidátů.

Kandidátům na prezidenta by ke jmenování soudců stačily zákonné požadavky

16.12. 11:50

Praha - Prezidentští kandidáti by při jmenování navržených soudců neměli jiné než zákonem stanovené nároky. Vyplývá to z odpovědí uchazečů o funkci prezidenta na anketu ČTK.

Kandidátům na prezidenta byla přiřazena volební čísla

15.12. 10:14

Praha - Státní volební komise dnes losovala čísla pro všech devět uchazečů Hrad. Slouží ke snazšímu rozlišení kandidátů. Určí jejich pořadí na volebním webu a budou uvedena v záhlaví jejich hlasovacích lístků.

Prezidentští kandidáti uvítali verdikt soudu o registraci

13.12. 20:58

Praha/Brno - Prezidentští kandidáti vesměs očekávali a uvítali rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který dnes odmítl stížnost na jejich registraci k volbám hlavy státu.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací