Články k tématu: Hilšer, Marek

Kubera je v Kellnerově žoldu? Hilšerovi došla trpělivost, tak sepsal ostrý dopis

30.05. 10:35

Bývalý kandidát na prezidenta senátor Marek Hilšer publikoval otevřený dopis předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi (ODS) v němž se vymezil vůči schůzce podnikatele Petra Kellnera a předsedy senátu Jaroslava Kubery.

Jiří Drahoš exkluzivně pro Globe24.cz: Pozor na "pseudokauzy," budu hájit Senát ze všech sil!

Aktualizovali jsme 19.2.2019, 15:01, 12.02. 09:31

Senátor a soupeř Miloše Zemana z posledních prezidentských voleb Jiří Drahoš se pro server Globe24.cz důrazně vymezil proti článku o náhradách senátorů, který cílil na jeho osobu. Článek, který publikovala MF DNES a lidovky.cz ve vlastnictví svěřeneckého fondu premiéra Babiše, považuje za účelově…

Piráti spojili síly s Hilšerem. Připravují zákon, který má zamezit kupčení s lidskými orgány

14.01. 14:56

Místopředseda Pirátů Mikuláš Peksa a senátor Marek Hilšer se dohodli na společném postupu v přípravě zákona, který by měl omezit možnosti nákupu orgánů odebraných politickým vězňům v Číně i kdekoliv jinde ve světě.

reklama

Hilšer a Drahoš už mají jasno. Oba vstoupí do klubu STAN, může to ovlivnit volbu šéfa Senátu

18.10. 14:16

Bývalí prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Marek Hilšer posílí v Senátu klub Starostové a nezávislí. Oba noví senátoři oznámili svá rozhodnutí na dnešní společné tiskové konferenci. Frakce Starostové a nezávislí tak má šanci stát se nejsilnější v horní komoře.

Ostrý boj o křeslo v Senátu: Michálek navrhl Hilšerovi, aby se vzdal kandidatury

11.10. 11:03

K výměně názorů došlo mezi dvěma senátními kandidáty za Prahu 2 Liborem Michálkem a Markem Hilšerem. Michálkovi se nelíbí vyjádření bývalého kandidáta na prezidenta Marka Hilšera ohledně jeho podpory Hilšerovi při sběru podpisů na kandidátní listinu v prezidentské volbě.

Do Senátu kandiduje i pět mužů, kteří bojovali o Hrad

02.08. 20:39

Praha - V podzimních volbách do Senátu bude kandidovat hned pět někdejších kandidátů na prezidenta.

Marek Hilšer od lidí vybral čtvrt milionu, peníze půjdou na jeho kandidaturu do Senátu

13.07. 14:58

Praha - Bývalý prezidentský kandidát Marek Hilšer oznámil, že mu lidé přispěli požadovaným čtvrtmilionem korun na kandidaturu do Senátu.

Hilšer bude kandidovat do Senátu za vlastní hnutí

19.06. 15:39

Praha - Neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer zkusí zabodovat v podezimních volbách do Senátu. Kandidovat bude v Praze 2 za své hnutí, jehož je předsedou. Jako senátor by chtěl omezit vliv populistů a extremistů.

Hrad nevyšel, budou z nich senátoři? Neúspěšní prezidentští kandidáti shánějí podporu

14.04. 15:37

Praha - Bývalí uchazeči o Pražský hrad shání podporu pro svou účast v senátních volbách. Jiří Drahoš chce voliče oslovit v Praze 4, Pavel Fischer v Praze 12 a Marek Hilšer v Praze 2.

Hilšer ukázal nateklý ret. Kdo ho takhle zřídil?

28.03. 16:06

Praha – Lékař, aktivista a někdejší prezidentský kandidát Marek Hilšer se na sociálních sítích „pochlubil“ napuchlým rtem. Nejde o následek žádné rvačky, ale o „pracovní“úraz. Hilšer totiž dostal žihadlo, když kontroloval svoje včely.

Topolánek apeluje: Pane profesore, Marku, Pavle. Nebuďte zbabělci, vyprdněte se na to!

23.03. 08:09

Praha – Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš, který neuspěl v prezidentské volbě, oznámil, že se bude ucházet o post senátora v Praze 4. Podobně se rozhodli i další kandidáti na prezidenta. Všichni se ucházejí o podporu demokratických stran, chtějí ale kandidovat jako nezávislí. Podle Mirka…

Komentář: Odkladiště pro neúspěšné kandidáty? Senát a jeho složení bude hrát klíčovou roli

Aktualizovali jsme 12.2.2018, 08:00, 12.02. 07:08

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Mnohými kritizovaný Senát se zřejmě stane útočištěm pro několik neúspěšných prezidentských kandidátů. Kromě lékaře Marka Hilšera tam možná usedne diplomat Pavel Fischer či akademik Jiří Drahoš. V současné politické konstelaci je přitom zřejmé, že role povětšinou takřka…

Člověk nemůže jen tak najednou zmizet, říká po volbách Hilšer. Pak prozradil, proč Zeman vyhrál

Aktualizovali jsme 9.2.2018, 22:05, 09.02. 19:08

Praha – Lékař a bývalý kandidát na prezidenta Marek Hilšer získanou podporu ve volbách připisuje své nezávislosti a svobodě, lidé podle něj upřímnost vycítili. Se vstupem do prezidentské volby je spokojen, i když mu přinesla i zodpovědnost. Zda se Hilšer zapojí do případné příští prezidentské volby…

Hilšer o křeslo v Senátu bojovat v Praze, do žádné strany ale nevstoupí

09.02. 18:54

Praha - Marek Hilšer chce na podzim kandidovat do Senátu v obvodu v Praze 2 a 3. Do politické strany vstupovat nehodlá. O voličskou podporu by se proto opět chtěl ucházet jako nezávislý, rád by ale získal podporu některých politických stran.

Marek Hilšer se rozhodl na podzim kandidovat do Senátu

05.02. 16:16

Praha - Marek Hilšer bude na podzim kandidovat do Senátu a jedná s politickými stranami o případné podpoře. Další známou osobností, která chce do horní komory, je bývalý rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Podpořili ho Starostové a nezávislí.

Hilšer varuje: Od Zemana nemůžeme očekávat moc dobrého. V jeho štábu jsme viděli StB, extrémisty i Putinovy spojky

03.02. 17:35

Praha – Lékař, aktivista a neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer se k výsledkům druhého kola prezidentských voleb zatím příliš nevyjadřoval. S odstupem několika dní na sociálních sítích zveřejnil své postřehy a pohled na věc.

Zeman podle Hilšera není dobrá perspektiva

27.01. 17:13

Praha - Miloš Zeman nepředstavuje dobrou perspektivu do budoucnosti. Myslí si to lékař Marek Hilšer, který neuspěl v prvním kole prezidentských voleb a před druhým podpořil Jiřího Drahoše.

Hilšer varuje: Něco se děje, objevují se tu dobře organizovaní trollové

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 08:18

Praha – V souvislosti s prezidentskými volbami se objevila celá řada falešných nebo přinejmenším zavádějících zpráv. Na jednu takovou upozorňuje i jeden z neúspěšných kandidátů Marek Hilšer.

Neúspěšní kandidáti podporují Drahoše. Horáček nabízí bigboardy, Hilšer pomoc na sociální sítích

15.01. 16:18

Praha - Neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček nabízí Jiřímu Drahošovi do boje proti Miloši Zemanovi velké reklamní plochy či kontaktní centrum. Marek Hilšer nabízí Drahošovi pomoc na sociálních sítích, je připraven se zúčastnit i třeba setkání s voliči.

Horáček a Hilšer nabídli Drahošovi pomoc v kampani

13.01. 20:14

Praha - Postupujícího do druhého kola prezidentské volby Jiřího Drahoše přijeli do volebního štábu podpořit dosavadní soupeři Marek Hilšer a Michal Horáček. Nabídli mu pomoc při volební kampani proti Miloši Zemanovi.

Zeman Hilšera překvapil. Za postup Drahoše je rád

13.01. 17:00

Praha - Kandidát Marek Hilšer je rád, že do druhého kola prezidentské volby postoupil bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš. Překvapilo ho, že stávající prezident Miloš Zeman nedostal o něco více hlasů.

Zeman propadl. Drahoš by zvítězil, stříbro má Hilšer, ukazují data hry Prezident 21

09.01. 09:24

Praha - Bývalého ředitele Akademie věd ČR Jiřího Drahoše by podle získaných dat od online hry Prezident 21 volilo přes 44 % občanů. Na druhém místě by se podle internetového průzkumu umístil Marek Hilšer.

Komentář: Nebudete volit Zemana? Dejte si pozor na úskalí taktické volby

Aktualizovali jsme 8.1.2018, 22:17, 08.01. 14:41

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Jste váhaví a volit se vám současnou hlavu státu v prvním kole prezidentské volby nechce? Pak velmi pečlivě zvažujte, kterému jinému kandidátovi hlas nakonec hodíte. Většinová volba v situaci, kdy proti sobě stojí několik velmi podobných kandidátů, skýtá úskalí a pasti.…

Boj o Hrad finišuje: Útoky proti soupeřům zintenzivňují

06.01. 12:56

Praha - Do 1. kola prezidentských voleb už zbývá jen týden a někteří uchazeči o Pražský hrad zesilují útoky na soupeře. Vymezují se hlavně proti současnému současné hlavě státu Miloši Zemanovi.

reklama
Fotogalerie