Články k tématu: Hollan, Matěj

ODS vyhodila Klause, stane se to i Kuberovi? Kdo by tam pak zbyl, táže se známá novinářka

22.05. 16:41

Výrok předsedy Senátu a dlouholetého primátora Teplic, Jaroslava Kubery (ODS) ku příležitosti tradiční vzpomínky na oběti nacistické perzekuce, vzbudil mnohé negativní ohlasy. Kubera v něm řekl, že za politickou korektností, rovností pohlaví či ekologií se skrývají totalitní myšlenky. Podle…

Kubera se definitivně pomátl? Odporné, horší než Klaus mladší, spustil Hollan

Aktualizovali jsme 20.5.2019, 11:34, 20.05. 08:24

Předseda Senátu ČR Jaroslav Kubera (ODS) během svého projevu v památníku Terezín varoval před totalitou, která se podle něj skrývá na každém rohu. Připomínku největší tragédie v moderních dějinách lidstva chtěl aktualizovat v souladu se svými politickými názory. V hodinách dějepisu na základní…

Do ČT přišel ostrý dopis: Brněnský radní Hollan se naštval, a začal vysvětlovat...

10.08. 07:58

Brno/Praha – Hnutí Žít Brno poslalo dopis generálnímu řediteli České televize Petru Dvořákovi. V něm si stěžuje na jeden z dílů pořadu Události, komentáře, ve kterém poslanec hnutí Svoboda a přímé demokracie (SPD) Jan Hrnčíř komentoval neziskové organizace. Podle brněnského hnutí poslanec v řadě…

reklama

Hollane, toto chceš do Brna? Žít Ceutu. Obohacení v praxi. Hašek a Ovčáček spustili kanonádu kvůli přijímání uprchlíků do Česka

Aktualizovali jsme 2.8.2018, 22:22, 31.07. 11:17

Praha/Brno – V médiích se ve čtvrtek objevila zpráva, že se stovkám migrantů podařilo proniknout z Maroka do severoafrické španělské enklávy Ceuta. Migranti „z ničeho nic, velmi násilně“ překonali plot. Tato zpráva vyvolala i rozruch i u nás. Opět rozvířila debato o tom, zda by Česko mělo přijmout…

Hnutí Žít Brno vyzvalo k přijetí desítek uprchlíků, Brno by se o ně prý dokázalo postarat

19.07. 15:50

Brno - Hnutí Žít Brno navrhuje, aby moravská metropole přijala několik desítek migrantů z Itálie. Chystá se v této záležitosti poslat dopis italskému premiérovi Guiseppemu Contemu i českému premiérovi Andreji Babišovi (ANO).

Hollan má smůlu? Nebude na předních místech kandidátky Pirátů

19.03. 14:29

Brno - Matěj Hollan (Žít Brno) nebude v podzimních komunálních volbách na předních místech kandidátky Pirátů, o což usiloval. V pátek členská základna brněnské pirátské organizace rozhodla, že lídrem bude brněnský radní Tomáš Koláčný.

Rozpad koalice v Brně? Politiky zaskočila výzva Vokřála Hollanovi, ať se vzdá rezortu dopravy

26.02. 15:34

Brno - Koalice v Brně by se mohla rozpadnout kvůli sporům o poloze nádraží. Politiky z KDU-ČSL, TOP 09 i Strany zelených překvapila nedělní facebooková výzva primátora Petra Vokřála (ANO), ať se jeho náměstek Matěj Hollan (Žít Brno) vzdá rezortu dopravy.

Primátor Brna chce dostat Hollana z resortu dopravy

25.02. 22:28

Brno - Brněnský primátor Petr Vokřál (ANO) je nespokojený s řízením a výsledky dopravy ve městě, v pondělí proto vyzve náměstka Matěje Hollana (Žít Brno), aby se řízení resortu vzdal.

Vyprali jsme Feriho, vyperem i Haška. Předvolební klip Hollana a Vituly podle žalobců není rasistický

03.01. 16:56

Brno - Městské státní zastupitelství v Brně rozhodlo, že předvolební klip TOP 09 s Žít Brno v Jihomoravském kraji neměl rasistický podnět.

ODS iniciovala petici za odvolání Hollana

12.12. 16:49

Brno – Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan (Žít Brno) by měl být odvolán. Petici s tímto požadavkem iniciovala brněnská ODS ve spolupráci se spolkem Brno autem. Impulsem pro spuštění byl podle nich požadavek některých občanů města vyjádřit svoji nespokojenost s brněnským náměstkem.

Hollan zůstane náměstkem brněnského primátora, rozhodli zastupitelé

Aktualizovali jsme 15.11.2016, 12:28, 15.11. 11:47

Brno - Matěj Hollan (Žít Brno) zůstane ve funkci primátorova náměstka v Brně. Rozhodli o tom dnes brněnští zastupitelé, kteří ve veřejném hlasování nepodpořili návrh bývalého primátora Romana Onderky (ČSSD) na Hollanovo odvolání. Zastupitelé zařadili na program návrh Hollanova odvolání až napotřetí…

Už to bouchlo. Nové VIDEO českých politiků vás zvedne ze židle

Aktualizovali jsme 3.10.2016, 21:53, 03.10. 16:48

Brno – Do krajských voleb zbývá jen několik málo dní, volební kampaň vrcholí a strany se na poslední chvíli snaží přesvědčit nerozhodnuté voliče, že právě oni si zaslouží jejich hlasy. Velký poprask na sociálních sítích vyvolalo video, ve kterém vystupují brněnští politici za TOP 09 a Žít Brno.

Hollan se pustil do Babiše: Je to šmejd!

15.09. 09:38

Brno – Brněnský zastupitel a náměstek primátora Matěj Hollan se opět tvrdě pustil do ministra financí Andreje Babiše. Toho už delší dobu hlasitě kritizuje kvůli podobě zákona regulujícího nelegální hazard. Právě toto téma nakousl i ve své nejnovějším statusu na sociálních sítích.

Matěj Hollan se rozjel: Tohle je naše země, komu se to nelíbí, ať odejde

13.09. 17:07

Brno – Brněnský zastupitel, náměstek primátora a člen hnutí Žít Brno Matěj Hollan prostřednictvím sociálních sítí opět vyjádřil k uprchlíkům, islámu i svým kritikům. Kultivovaná diskuze je prostě nutná a nelze ji zabraňovat, vysvětluje politik.

Vypadni, nebo ti rozbijeme hubu. Dopiješ to pivo a vypadneš, křičeli lidé na Stropnického a Hollana

Aktualizovali jsme 4.9.2016, 22:51, 02.09. 15:13

Brno - Brněnského zastupitele Matěje Hollana a předsedu Zelených Matěje Stropnického včera v Brně vyhodili z hospody. Podle Hollana jim vyhrožoval násilím známý advokát Richard Špíšek, který například obhajoval Kevina Dahlgrena. Ten to odmítá a všechno svádí na kamaráda, se kterým byl na pivu.

Náckům, kteří nás budou vyhazovat z hospod, se ustupovat nesmí, tvrdí Hollan a chystá "pomstu"

03.09. 11:47

Brno - Už v pátek jsme vás informovali o incidentu, při kterém byli v jedné z brněnských hospod slovně napadeni šéf zelených Matěj Stropnický a brněnský zastupitel a náměstek primátora Matěj Hollan. Právě brněnský politik se ke kauze na sociálních sítích ještě jedno vrátil a navrhl jednu věc.

Brněnský politik se nechal zbičovat. Kritikům teď poslal ostrý vzkaz o moralizování a prudérnosti

13.07. 09:08

Brno – Brněnský zastupitel a náměstek primátora Matěj Hollan vyvolal bouřlivou diskuzi poté, co se na sociálních sítích objevilo video, jak kterém se nechává bičovat. Politik se bez mučení přiznal, že na videu je skutečně on, zároveň se omluvil těm, které to pohoršilo. A další reakci přidal s…

Zvrácená zábava zastupitele Hollana: Ke své "zálibě" se veřejně přiznává +VIDEO

Aktualizovali jsme 11.7.2016, 12:28, 11.07. 09:56

Brno - Internetem od včerejšího dne koluje video, na němž se muž nechává dobrovolně bičovat od neznáme dámy. Spekulace o tom, že oním dotyčným je brněnský zastupitel Matěj Hollan, se potvrdily poté, co se zastupitel sám přiznal.

Babiš bude dělat trenéra nároďáku a zvedne porodnost. Komárek spustil svým výrokem ostrou reakci

23.06. 08:41

Praha/Brno – Národní týmy České republiky, ať už mluvíme o tom fotbalovém nebo hokejovém, letos nemají dobrý rok. Bývalý novinář a poslanec hnutí ANO Martin Komárek, se zamýšlí, čím to je. A situaci českého sportu srovnává se situací celého státu. Reakce přišla obratem.

Žít Brno nepůjde do žádné koalice bez ANO, oznámil Hollan

11.04. 11:10

Brno - Žít Brno nepůjde v Brně do žádné koalice bez hnutí ANO. ČTK to dnes řekl primátorův náměstek Matěj Hollan (Žít Brno). V Brně se v neděli rozpadla koalice ANO, Žít Brno, KDU-ČSL a SZ. Lidovci se dohodli na spolupráci a hledání nových partnerů s opoziční ČSSD. Dohromady mají 18 mandátů z 55,…

reklama
Fotogalerie