Články k tématu: Hrušínský, Jan

Tvrdá opatření proti koronaviru: Zavírají se kina a divadla. Hrušínský tepe Babiše

Aktualizovali jsme 10.3.2020, 17:27, 10.03. 16:26

Představení okamžitě až do odvolání zrušila některá pražské divadla s kapacitou sálu přes 100 diváků. Reagují na dnešní rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která zakázala pořádaní akcí, jichž by se mohlo zúčastnit právě více než 100 lidí. Ruší se některé premiéry filmů a na ně navazující distribuce…

Spor o Koněva nebere konce. Hrušínský šije do Ovčáčka i sovětského generála

02.09. 14:57

Socha maršála Ivana Koněva dál budí emoce. Lidé opakovaně strhávali plachtu, do které byla na konci minulého týdne zahalena. Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský připomíná, že údajný osvoboditel má na kontě i řadu dalšíck závažných událostí.

Hrušínský se zasnil: Euro v ČR? Pak se probral a zhrozil

26.05. 13:10

Herec a principál Divadla na Jizerce sdílel pro server Neovlivni.cz svůj komentář o tom, jaké by to bylo, kdyby ČR přijala euro. Svůj text uvedl v parafrázi na knihu Andreje Babiše „ O čem sním, když náhodou spím.“

reklama

Hrušínský v ráži: Babiš a Zeman? Jsou to nejvysmívanější lidé. Člověk jimi pohrdá a žasne

06.05. 14:58

Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se opět naváží do některých českých politiků. A zatímco pro Andreje Babiše či Miloš Zemana má jen slova pohrdání, podpořil skupinu "Spojenci pro Evropu", Dokonce si zahgrál v předvolebním klipu.

Hitler a Pitomio, ruský vlk... SPD dostala pořádně přes prsty, tohle si za rámeček nedá

03.05. 21:47

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský ostře nedávnou čtvrteční akci hnutí Svoboda a přímá demokracie na Václavském náměstí. Objevili se na ní i známí představitelé evropských nacionalistických stran, kteří podpořili kampaň SPD pro evropské volby. Podle Hrušínského to ovšem vypadalo,…

Zeman schytal pár facek. Jan Hrušínský si ho pořádně vychutnal

Aktualizovali jsme 30.4.2019, 22:04, 30.04. 20:50

Cesta prezidenta Miloše Zemana do Číny se neobešla bez kritiky. O tu se postaral Ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský, který je spokojen s ústavní žalobou na hlavu státu.

Být Hejmou, tak se stydím! Jan Hrušínský se pustil do "nedávno vyznamenaného estébáka"

14.11. 16:49

Divadelní a filmový herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se tvrdě ohradil vůči kampani, které proti němu vedou média podporující prezidenta Miloše Zemana. zkritizoval také zpěváka Ondřeje Hejmu, který před několika dny dostal státní vyznamenání.

Schwarzenberg bojuje s těžkou nemocí. Svým odpůrcům poslal drsný vzkaz

03.11. 11:14

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg má opět vážné zdravotní problémy. Po měsíci se mu vrátil zápal plic – a sám politik prozradil, že antibiotika příliš nezabírají.

Umělci kritizují prezidenta: Je to nula. Známý zpěvák pak ukázal, že umí zpívat jako Zeman

Aktualizovali jsme 18.6.2018, 22:26, 18.06. 07:54

Praha - Pálení rudých trenýrek na Pražském hradě okomentovaly i známé osobnosti českého kulturního života. Zpěvák a frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert například ukázal, jak umí napodobit hlas a výraz obličeje Miloše Zemana.

Jan Hrušínský to spočítal Hradu: Jsou to hochštapleři, jen lžou a dělají ostudu. Jak jim můžete věřit?

29.05. 07:57

Praha - Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (62) se opět tvrdě pustil do prezidenta Miloše Zemana a jeho nejbližších spolupracovníků. Podle něj jde o hochštaplery, kteří jen lžou a dělají ostudu.

Emigrovat kvůli vítězství Zemana? Jan Hrušínský prozradil, jestli balí kufry

Aktualizovali jsme 22.2.2018, 23:04, 22.02. 13:26

Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netajil tím, že v nedávných prezidentských volbách podporoval exšéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. Vítězstvím Miloše Zemana je sice zklamán, neznamená to prý ale, že se chystá utéct ze země.

Hrušínský: Na Hradě prý budou měnit vlajku. Zmizí pravda a místo ní přijde strach

30.01. 15:46

Praha - Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský před volbami patřil k těm, kteří otevřeně podporovali někdejšího šéfa Akademie věd ČR. Teď se netají tím, že ze znovuzvolení Miloše Zemana ani politické situace v Česku obecně příliš nadšený není.

Je dobře, že se Zeman neúčastnil debat. Na funkci prezidenta už nemá, spustil známý herec

Aktualizovali jsme 24.1.2018, 22:17, 20.01. 14:06

Praha – Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netají tím, že s Milošem Zemanem a jeho působením na Hradě spokojený není. V kampani před prezidentskými volbami proto podpořil někdejšího šéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. Jeho preference se nezměnily ani před druhým kolem.

Hanák, Hrušínský, Morávková či Šteindler. Komu dají v prezidentské volbě hlas čeští herci?

Aktualizovali jsme 10.1.2018, 22:25, 10.01. 08:20

Praha - Své sympatie před prezidentskými volbami vyjadřují jednotlivým kandidátům mimo jiné známé osobnosti - například herci. Celá řada z nich vystoupila na videích podporu někdejšího šéfa Akademie věd CR Jiřího Drahoše. Zdůrazňují především jeden jeho rys - slušnost.

reklama
Fotogalerie