Články k tématu: Huml, Stanislav

Rath se vrací? Chce se dostat do Bruselu, je lídrem kandidátky České suverenity

08.03. 18:04

Lídrem kandidátní listiny České suverenity pro volby do Evropského parlamentu je bývalý ministr zdravotnictví, poslanec a hejtman David Rath, který je nepravomocně odsouzen za korupci. Dvojkou je bývalý poslanec za Věci veřejné a ČSSD Stanislav Huml, na třetím místě kandidátky je předsedkyně České…

Foldyna se naštval: Zmetkům nebudu ustupovat, ani když je bude podporovat ČT

Aktualizovali jsme 18.5.2018, 23:06, 17.05. 07:56

Praha - Česká televize se ve svém pořadu 168 hodin zaměřil na místopředsedu ČSSD Jaroslava Foldynu a jeho chování na akci ruského nacionalistického motorkářského klubu Noční vlci. Následně se rozpoutala poměrně drsná debata mezi Foldynou a jeho stranickým kolegou Stanislavem Humlem.

Konspirace nebo provokace? Huml vysvětlil obsah svého facebooku

26.09. 10:36

Praha – Poslanec ČSSD Stanislav Huml je znám tím, že na svém profilu na Facebooku sdílí všemožné články z pochybných serverů – ať už jde o nejrůznější konspirační teorie, nebo dokonce videa zpochybňující holocaust. V rozhovoru pro Týden vysvětloval, proč to dělá. Řeč přišla i na kauzu kolem Petry…

reklama

Huml popírá holokaust, tvrdil server. Přišla reakce

19.08. 16:50

Praha - Poslanec za ČSSD Stanislav Huml čelil nařčení, že popírá holokaust. Může za to video, které sdílel na sociální síti. Nyní vše vysvětlil a popřel, že by neuznával existenci nacistických zločinů.

Zemanovy pijavice mají dohru. Na jeho stranu se přiklonil Huml

21.06. 09:44

Praha - Prezident Miloš Zeman tvrdí, že neziskové organizace jsou pijavice státního rozpočtu. Poslanec za ČSSD Stanislav Huml mu dává za pravdu a tvrdí, že by se něco mělo změnit.

reklama
Fotogalerie