Články k tématu: Jágr, Jaromír

Po Jágrovi se ozval i Hašek: Lidi, kteří mají moc, ji často zneužívají ve svůj vlastní prospěch

Aktualizovali jsme 4.11.2019, 22:21, 04.11. 09:51

Po Jaromíru Jágrovi se k politice vyjádřil i Dominik Hašek. Hokejová legenda podpořila otevřený dopis, který žádá propuštění ruských politických vězňů. List před několika dny zveřejnila TOP 09 a prozatím jej podepsalo asi 1300 Čechů.

Jaromír Jágr: Ostrá slova o zlatokopkách! Kde balí nové holky?

29.08. 17:44

Jaromír Jágr má sice slavnou zahraniční hokejovou kariéru za sebou, přesto nadále plní přední stránky médií. Po jeho nevydařeném vztahu s Veronikou Kopřivovou celé Česko čeká, kdo bude jeho příští partnerkou. Pokud jí chce být zrovna vy, poradíme, kde hokejista "loví".

Topolánek jásal nad Dominikem Haškem a smál se Jágrovi. Jenže pak se objevila zásadní fotka

22.05. 15:19

Do politiky mluví nejen umělci, ale i sportovci. Někteří po skončení kariéry vstoupili do politiky, jiní ji zdálky podporují nebo kritizují. Mirek Topolánek si vzal na paškál tři velmi známé české hokejisty - a dva z nich pořádně sepsul. Dobře z toho vyšel jen Dominik Hašek.

reklama

Jágr v Číně? Česko si trhlo ostudu, svět nechápavě kroutí hlavou

11.05. 11:05

Zatímco v Česku si Jaromír Jágr za návštěvu Číny vyslechl spoustu vyčítavých slov, Američané mají bez znalosti veškerých souvislostí jasno. Legendární „68“ podle nich v Číně předávala životní moudra spoluhráče Maria Lemieuxe a pomáhala s přípravou tamní reprezentace na OH v roce 2022.

Už to bouchlo. Lidem z Hradu došla trpělivost, ostrá slova o Jágrovi a České televizi

Aktualizovali jsme 9.5.2019, 23:12, 08.05. 08:30

Kancelář prezidenta republika se vyjádřila k pořadu České televize 168 hodin. V díle odvysílaném 5. května 2019 byla mimo jiné reportáž s názvem „Na tenkém ledě“, ve které novináři spojili účast Jaromíra Jágra v delegaci prezidenta republiky při státní návštěvě Číny s trestním stíháním firmy…

V ČT se pustili do Jágra a Ovčáček tvrdě udeřil. Ale Fridrichová si to nenechala líbit

Aktualizovali jsme 6.5.2019, 22:55, 06.05. 12:31

Pořad 168 hodin má ostrou dohru. Investigativní pořad se tentokrát zaměřil na rodinu hokejisty Jaromíra Jágra a hned je z toho dusno.

Kauza Jágr: Fridrichová na ČT vytáhla Jágrova otce a jeho kšefty s Mynářem

06.05. 11:14

Účast hokejisty a vlastníká kladenského hokejového klubu v delegaci prezidenta Miloše Zemana na cestě do Číny vyvoala řadu reakcí. Řadě lidí nebylo jasné, proč se odpůrce komunistického režimu v Československu vydal do cestu do země, kde panuje největší komunistická diktatura na světě. Na zajímavé…

Jágr dostane státní vyznamenání? Zeman si ho zapíše na papír v Lánech

05.05. 13:34

Prezident Miloš Zeman by mohl letos 28. října vyznamenat hokejistu Jaromíra Jágra. Připustil to v dnešním rozhovoru pro server Blesk Zprávy. Uvedl to v odpovědi na dotaz, zda neuvažuje o tom, že by Jágrovu dosavadní medaili Za zásluhy II. stupně nevyměnil za lepší vyznamenání. Zeman zároveň…

Jágr už se neudržel a promluvil o Zemanovi a Číně. Drsně sestřelil kritiky

Aktualizovali jsme 3.5.2019, 22:06, 03.05. 09:59

Cesta Jaromíra Jágra do Číny vzbudila velké vášně. A především kritiku, které se ale hokejista vysmívá. Sám totiž tvrdí, že jel do Číny jako hokejista propagovat tento sport. A nevidí na tom nic špatného.

Hřebejk se pustil do Jágra: Zbohatl na svobodném Západě a teď pomáhá podlézat čínské diktatuře

02.05. 14:27

Hokejista Jaromír Jágr se v posledních dnech stal jednou z nejkritizovanějších postav v Česku. Může za to fakt, že jel s prezidentem Milošem Zemanem do Číny propagovat hokej, i to, že se vesele fotil se Zemanovým kancléřem Vratislavem Mynářem.

Takovouhle nálož Jágr nečekal. Útok kvůli Zemanovi i od CNN

01.05. 09:55

Mezinárodně známý český novinář Tomáš Etzler, který působil mimo jiné jako jako válečný zpravodaj CNN na Haiti, v Iráku nebo v Afghánistánu, se pustil do Jaromíra Jágra za jeho návštěvu Číny. Jágr byl součástí delegace prezidenta Miloše Zemana.

Hokejisty Kladna při tréninku vyrušil neznámý muž s nožem

15.03. 20:03

Kladno - Nečekaně dramatický byl dnešní trénink hokejistů prvoligového Kladna, kteří se chystají na domácí odvety semifinále play off o místo v baráži proti Českým Budějovicím. Hokejisty vyrušil pomatenec s nožem.

Jágr a Nedvěd spolu na ledě? Čeští fanoušci vyrazili na výjimečné utkání

03.02. 19:22

Liberec - Na dnešní zápas první hokejové ligy, ve kterém v Liberci nastoupily Benátky nad Jizerou proti Kladnu, vyrazil i Martin Urban. Ze skříně kvůli tomu poprvé vytáhl dva podepsané dresy s jmenovkami Jaromíra Jágra a Petra Nedvěda.

Jágr bude jediným majitelem kladenského hokejového klubu, město mu prodá svůj podíl

24.04. 15:45

Kladno - Kladenský hokejový klub bude zcela patřit hokejistovi Jaromíru Jágrovi, který měl dosud podíl 70 procent. Kladenští zastupitelé dnes schválili prodej podílu města, jemuž patří 30 procent.

Hurikán Matthew zasáhl Floridu. Jaromír Jágr nakupoval zásoby

07.10. 12:31

Miami - Hurikán Matthew, který bičuje americké pobřeží vichřicí a vlnobitím, dosud v americkém státě Florida připravil o dodávky elektrické energie na 240.000 domácností a podniků. Jaromír Jágr se chystal se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou na Floridě na příchod uragánu nákupem zásob.

Jágr má své vlastní pivo. Prodává se ale pouze v Kanadě

13.06. 17:28

Ottawa - O Jaromíru Jágrovi se toho v poslední době napsalo opravdu hodně. Vlastně ani ne tak o něm, ale spíš o jeho přítelkyni Veronice, která plnila stránky snad všech periodik v Česku. Za oceánem proto udělali Jágrovi radost.

reklama
Fotogalerie