Články k tématu: Jančura, Radim

Složitěji do Jihlavy, Regio Jet omezuje spoje

28.05. 18:27

Brno - Dopravce RegioJet od 10. června výrazně omezí počet spojů na autobusové lince z Prahy do Brna přes Jihlavu. Zatímco nyní je možné si na cestu do Jihlavy vybrat devět spojů, do budoucna v ní zastaví jen čtyři spoje, vyplývá z webu dopravce. Podle mluvčího Aleše Ondrůje souvisí změny s…

RegioJet chce žalovat FlixBus kvůli vydírání,

28.05. 11:58

Brno - Společnost Radima Jančury RegioJet zaslala předžalobní výzvu firmě FlixBus, která je konkurentem na trhu autobusové dopravy jak v Česku, tak v mezinárodní dopravě. Jančura požaduje, aby dopravce ukončil nekalou soutěž a ekonomické vydírání tím, že podle něj dlouhodobě jezdí za podnákladové…

Bombami vydíral Regiojet a hrozby stupňoval, policie ho znovu obvinila

23.05. 12:59

Praha/Brno - Policisté podruhé obvinili muže, který loni v březnu opakovaně šířil poplašné zprávy o bombě uložené v dopravních prostředcích firmy RegioJet. Podle detektivů dopravní společnost a jejího majitele Radima Jančuru zároveň vydíral. Hrozí mu za to až osm let vězení. Obviněný stojí před…

reklama

Jančura kvůli tlaku konkurence zvažuje rozšířit aktivity v Německu

23.08. 12:12

Brno - Konkureční boj mezi německým Flixbusem a RegioJetem nabírá na obrátkách. Pokud žluté autobusy v Česku prohrajou, zkusí Radim Jančura rozšířit své aktivity v Německu. Zostřená konkurence na silnici může pro RegioJet znamenat zpomalení rozvoje na železnici.

Babiš by měl vést zemi, tvrdí podnikatel Radim Jančura

14.05. 15:40

Praha – Přestože se ministr financí a šéf hnutí ANO stal terčem zřejmě největší kritiky od doby jeho vstupu do politiky a reálně mu hrozí konec ve vládě, jeho věrní spojenci jej stále podporují. Dokazují to i slova podnikatele Radima Jančury.

Jančura u soudu neuspěl, musí se omluvit ČVUT

10.11. 13:30

Brno - Krajský soud v Brně dnes vynesl verdikt, podle kterého se podnikatel Radim Jančura musí omluvit Českému vysokému učení technickému (ČVUT) v Praze za výroky v médiích. Rozsudek není pravomocný.

Student Agency loni rostly tržby o 23 procent

17.08. 09:45

Praha - Železniční dopravce RegioJet, který patří do skupiny Student Agency Radima Jančury, poprvé od roku 2011 skončil v zisku. Firmě vzrostly tržby o 37 procent na 718,5 milionu korun.

RegioJet prospruje: Počet cestujících vzrostl o 25 procent, spoje chce dál rozšiřovat

11.07. 09:47

Praha - Regiojet podnikatele Radima Jančury oproti loňsku provozuje více linek a na některých přidal vagóny. Je to znát na nárůstu počtu cestujících v prvním pololetí 2016 v Česku a na Slovensku.

Chovanec se Jančurovou kampaní nenechal zastrašit. Ve videu mu připravil odpověď

19.06. 16:54

Praha - Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) dnes zveřejnil video, jímž reaguje na kampaň podnikatele Radima Jančury. Pokladá za čest, se se objevil ve žlutých autobusech.

reklama
Fotogalerie