Články k tématu: Jared Kushner

Pro Ivanku Trumpovou pravidla neplatí? Její počin vyvolal lavinu kritiky

17.04. 10:24

Údiv i kritické reakce na internetu i v médiích vyvolal výlet Ivanky Trumpové, dcery amerického prezidenta Donalda Trumpa, z Washingtonu do otcova golfového střediska ve státě New Jersey. Trumpová, která působí jako prezidentova poradkyně, se do New Jersey vydala v době pandemie nemoci covid-19,…

Největší koncentrace miliardářů na jednom místě? Opět se sešel záhadný Bilderberg

05.06. 09:20

Ve Švýcarsku se odehrálo pravidelné uzavřené setkání mocných tzv. skupiny Bilderberg. Konalo se od 30. května do 2. června zúčastnila se ho řada špiček světového byznysu a politiky. Mezi nimi například šéf Microsoftu, tajemník NATO nebo pravá ruka amerického prezidenta Trumpa jeho zeď Jarred Kushner

Zrušte Palestincům status uprchlíků, tlačí Američané na Jordánsko

07.08. 13:29

Ammán - Poradce a zeť amerického prezidenta Jared Kushner navrhl Jordánsku, aby zrušilo uprchlický status více než dvěma milionům Palestinců. Podle izraelského tisku jde o součást tažení USA proti Agentuře OSN pro pomoc a práci ve prospěch palestinských uprchlíků na Blízkém východě (UNRWA).

reklama

Kushner neuspěl, schůzka znesvářených prezidentů USA a Mexika hned tak nebude

08.03. 09:36

Washington - Delegace vedená Jaredem Kushnerem nepřinesla zlepšení vztahů mezi USA a Mexikem. Očekávaná schůzka amerického prezidenta Donalda Trumpa s jeho mexickým protějškem Enriquem Peňou Nietem se tak v nejbliší době neuskuteční.

Zahraniční činitelé řešili, jak ovlivňovat Trumpova zetě Kushnera, tvrdí média

28.02. 08:32

Washington - Dle informací listu The Washington Post představitelé Číny, Spojených arabských emirátů, Izraele a Mexika soukromě projednávali možnosti, jak ovlivňovat Jareda Kushnera, který je zetěm a poradcem amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Vyšetřovatel Mueller chce rozšířit vyšetřování Trumpova zetě Kushnera

20.02. 09:28

Washington - Zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller chce rozšířit vyšetřování Jareda Kushnera, zetě amerického prezidenta Donalda Trumpa, i mimo záležitosti týkající se údajného ruského vlivu na prezidentské volby.

O čem jednal Kushner na Blízkém východě? Tillerson o tom nic neví

02.12. 19:42

Washington - Americký ministr zahraničí Rex Tillerson je čím dál více znepokojen tajným jednáním poradce Bílého domu Jareda Kushnera na Blízkém východě, o němž nemá žádné informace.

Senátní výbor chce po přiznání Flynna znovu mluvit s Trumpovým zetěm Kushnerem

01.12. 22:02

Washington – Ke slyšení před výbor amerického Senátu pro zpravodajské služby bude znovu pozván Jared Kushner, zeť prezidenta Donalda Trumpa. Podnětem k žádosti o nové slyšení byl dnešní výslech Michaela Flynna, bývalého bezpečnostního poradce Bílého domu.

Trumpův zeť Jared Kushner je k volbám už osm let registrován jako žena

29.09. 08:08

Washington - Jared Kushned, zeť a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa, je údajně již osm let zaregistrován k volbám jako žena. Informovaly o tom například servery CNN a BBC.

Nový skandál ve Washingtonu: Trumpův zeď Kushner ve funkci poradce používal soukromý e-mail

25.09. 13:05

Washington - Poradce Bílého domu Jared Kushner využíval v desítkách případů ke komunikaci s kolegy soukromý poštovní účet. Jde přitom o citlivý problém, protože Hillary Clintonové byla kvůli stejné kauze během loňské kampaně jedním z hlavních terčů kritiky nynějšího prezidenta Donalda Trumpa.

Netanjahu věří v možnost míru s Palestinci, řekl to zeti Trumpa Kushnerovi

24.08. 17:23

Tel Aviv - Zeť a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner dnes jednal v Tel Avivu s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem o možné obnově mírových rozhovorů. Ještě ho čekají rozhovory v Ramalláhu.

Egyptu se nelíbí zmrazení americké pomoci

23.08. 19:50

Káhira - Egypt během dnešní návštěvy zetě amerického prezidenta Jareda Kushnera kritizoval zmrazení vojenské pomoci, kterou Spojené státy dlouhá léta Káhiře poskytovaly.

Kushner se vydá na Blízký východ, bude jménem Trumpa hledat cestu k míru

11.08. 20:51

Washington - Americký prezident Donald Trump vyšle brzy svého poradce a zetě Jareda Kushnera na Blízký východ. Jeho úkolem bude hledat cestu k přímým mírovým rozhovorům mezi Izraelci a Palestinci.

Trumpův tým byl příliš dysfunkční a neorganizovaný na spolupráci s Ruskem, tvrdí Kushner

02.08. 08:03

Washington - Tým kolem Donalda Trumpa před loňskými prezidentskými volbami byl příliš dysfunkční a neorganizovaný na to, aby mohl spolupracovat se zahraniční vládou.

Kauza ruských vztahů: Trumpův zeť i šéf kampaně dnes podstoupili neveřejná slyšení

25.07. 22:10

Washington - Zeť prezidenta Donalda Trumpa a jeho poradce Jared Kushner i šéf Trumpovy předvolební kampaně Paul Manafort dnes absolvovali neveřejné slyšení před výbory pro tajné služby amerického Kongresu.

Kushner popřel, že by měl nevhodné kontakty s Rusy. Tajné dohody prý neuzavíral

24.07. 21:50

Washington - Žádný z mých kontaktů s Rusy nebyl nevhodný, tvrdí zeť a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner. Řekl to po skončení dnešního neveřejného zasedání výboru pro tajné služby amerického Senátu, při kterém vypovídal. Vliv Ruska na americké prezidentské volby objasňují…

Trumpův zeť bude příští týden vypovídat o Rusech

22.07. 14:37

Washington - Zeť a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner bude o ruské roli během loňských prezidentských voleb vypovídat v Kongresu nejen v pondělí, ale také v úterý.

Trumpův syn a zeť se sešli s ruskou právničkou, slíbila jim kompro na Clintonovou

10.07. 08:10

Washington - Podle informací listu The New York Times (NYT) se nejstarší syn Donald, zeť Jared Kushner a exšéf volební kampaně amerického prezidenta Donalda Trumpa setkali s ruskou právničkou napojenou na Kreml krátce poté, co si současný šéf Bílého domu loni zajistil republikánskou nominaci do…

Rozhovor Kushnera s Kisljakem? Rusko záznam nikdy nezveřejní

30.05. 17:15

Moskva - Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov dnes oznámil, že Moskva nikdy nezveřejní záznam diskusí svého velvyslance ve Washingtonu Sergeje Kisljaka se zetěm a poradcem prezidenta USA Donalda Trumpa Jaredem Kushnerem. Také si stěžoval na úniky informací z Bílého domu do médií,…

Trumpův zeť Kushner údajně žádal vytvoření tajného komunikačního kanálu s Ruskem

27.05. 10:51

Washington - Zeť a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner údajně počátkem prosince žádal ruského velvyslance Sergeje Kisljaka o zřízení tajného komunikačního kanálu s Kremlem. Uvedl to dnes list The Washington Post s odvoláním na nejmenované americké činitele.

Ruské vazby: FBI podle médií vyšetřuje i Trumpova zetě a poradce Kushnera

26.05. 09:26

Washington - Jak informují americká média, FBI se v rámci vyšetřování údajného ruského ovlivňování prezidentských voleb v USA zajímá také o Jareda Kushnera. Zeť Donalda Trumpa je ochoten s úřady spolupracovat.

Kushner zamířil do Iráku, doprovází ho nejvyšší generál USA

03.04. 09:00

Washinton/Bagdád - Jared Kushner, zeť amerického prezidenta Donalda Trumpa, přijel do Iráku. Doprovází ho šéf sboru náčelníků štábů americké armády Joseph Dunford.

Trumpova zetě Kushnera vyslechne výbor pro tajné služby, měl prý podezřelé kontakty s ruskou bankou

28.03. 09:32

Washington - Kauza údajných kontaktů volebního štábu Donalda Trumpa s ruskými činiteli ještě nekončí. Výbor pro tajné služby amerického Senátu chce vyslechnout prezidentova zetě Jareda Kushnera. Ten se dostaví dobrovolně.

Trump vytvořil nový úřad s rozsáhlými pravomocemi, povede ho jeho zeť Kushner

27.03. 13:30

Washington - Šéfem zcela nového Úřadu amerických inovací se stane Trumpův zeť Jared Kushner. Chce se zaměřit na technickou a datovou modernizaci federálních ministerstev či agentur. Každý Američan by podle plánu měl také dostat vysokorychlostní internet.

reklama
Fotogalerie