Články k tématu: Jermanová, Jaroslava (hnutí ANO)

Nemocnici v Benešově napadl počítačový virus, nic nefunguje. IT experti mají pohotovost

Aktualizovali jsme 11.12.2019, 13:01, 11.12. 11:19

Provoz benešovské nemocnice ochromil počítačový kryptovirus, který v noci na dnešek napadl nemocniční počítačový systém. Nelze spustit žádný přístroj včetně počítačové sítě, všechny plánované operace byly zrušené. Na nápravě pracují IT odborníci, nemocnice spolupracuje se specialisty na…

Razie na Středočeském kraji: Policie jde po smlouvách v úřadu Jermanové (ANO)

Aktualizovali jsme 25.6.2019, 15:16, 25.06. 10:47

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu od dnešního rána zasahují na středočeském krajském úřadě. Ředitel úřadu Jiří Holub řekl ČTK, že hejtmanství poskytuje policii maximální součinnost. Policisté prověřují pracovní smlouvy s externisty, na jejichž základě kraj vyplatil za…

Petr Nečas? Ten byl slušný. Ale Kalousek... V ČT se poštěkaly Jermanová a Písařovicová

Aktualizovali jsme 15.5.2019, 23:01, 15.05. 10:43

V úterním pořadu Události, komentáře se sešli místopředsedkyně hnutí ANO a hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová a místopředseda ODS a senátor Miloš Vystrčil. Střetli se v otázce darů pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou.

reklama

Hnutí ANO má problém. Bude mu Babiš čelit?

17.02. 18:52

Vyplatí se vůbec sledovat celostátní sněm hnutí ANO? Volba předsedy dopadla podle očekávání, premiér Babiš může být spokojený. Vrásky na čele mu však možná přidělala odpolední tisková konference. Místo úspěchů se na ní totiž řešily problémy.

Nová nemocnice v Praze? Jermanová chce jednat s Babišem

28.01. 19:57

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová bude jednat s premiérem Andrejem Babišem a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (všichni ANO) o nové nemocnici, kterou vedení Prahy navrhuje vybudovat v Letňanech. Setkání by se mělo uskutečnit v nejbližších dnech, řekla dnes Pokorná Jermanová…

Středočeská hejtmanka Pokorná Jermanová je těhotná, do práce chce hned po šestinedělí

04.09. 11:05

Praha - Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) je těhotná. Návrat do práce plánuje po šestinedělí, péči o potomka přenechá svému manželovi.

Nejpopulárnějším hejtmanem je opět lidovec Čunek, v těsném závěsu je ale Půta

23.08. 08:48

Praha - Květnový průzkum společnosti SANEP zaměřený na hodnocení zvolených představitelů územně samosprávných celků - krajů, mezi něž patří i hl. město Praha, ukazuje, že nejlépe si dlouhodobě vede lidovecký hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek s aktuálním ziskem 46,3% kladných hlasů.

Kauza Jermanové a jejího muže: Jak hejtmani využívají služební auta?

13.08. 18:51

Praha - Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) čelí podezření, že své druhé služební auto bez řidiče nechávala k soukromým cestám svému manželovi. V některých krajích mohou hejtmani přenechat řízení služebního automobilu příbuznému, podmínkou však je, že je hejtman ve vozidle. V…

Pomůže klientům H-Systemu Ústavní soud?

25.07. 17:13

Praha/Brno - Pokud bytové družstvo Svatopluk podá ústavní stížnost, je v kompetenci ústavních soudců odložit vykonatelnost rozhodnutí Nejvyššího soudu o vyklizení domů v Horoměřicích u Prahy. Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) zjišťuje, jak může kraj pomoci lidem z domů…

Posun v kauze Čapí hnízdo? ROP se v květnu rozhodne, zda bude vymáhat dotaci zpět

29.04. 15:35

Praha - Středočeský dotační úřadu (ROP) by měl mít do konce dubna k dispozici analýzu, jak dál postupovat v kauze Čapí hnízdo a případném vymáhání padesátimilionové dotace na tuto stavbu. V půlce května by pak měl výbor na veřejném jednání rozhodnout, jak kroky budou následovat. V Otázkách Václava…

Jermanová se opět opřela do ODS, vadí jí zastupitel Plánek

26.04. 17:47

Praha - Středočeští zastupitelé dnes na návrh hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) vyzvali opoziční ODS, aby vyměnila svého člena finančního výboru Michaela Pánka. Podle ní některými svými vyjádřeními poškozuje jméno kraje, Pánek to odmítl.

Jermanová nechodí do práce, zlobí se opozice. Hejtmanka chyběla na většině rad

20.04. 16:28

Praha - Opoziční ODS kritizuje středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou (ANO) za neúčast na jednáních krajské rady. Letos podle občanských demokratů chyběla v 75 procentech případů. Hejtmanka namítla, že měla jiné pracovní povinnosti, které kolidovaly s termíny jednání. Kromě toho…

Resort financí vyňal Čapí hnízdo z evropského financování

29.01. 13:48

Praha - Ministerstvo financí vyňalo Čapí hnízdo z evropského financování. Kvůli 50milionové dotaci pro rekreační a konferenční areál obvinila policie 11 lidí, mezi nimi premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka.

Čapí hnízdo zůstane mezi projekty financovanými evropskými penězi

16.01. 15:40

Praha - Výbor regionální rady Regionálního operačního programu Střední Čechy dnes neschválil vynětí farmy Čapí hnízdo z evropského financování. Podle opozice by se vyřazením projektu kauza přenesla na národní úroveň a nemusela by být důsledně vyřešena.

Výbor ROP nevzal na vědomí doporučení OLAF týkající se Čapího hnízda

16.01. 13:02

Praha - Výbor regionální rady Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy dnes nevzal na vědomí doporučení závěrů Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) vůči farmě Čapí hnízdo. Nyní členové výboru jednají o vyjmutí výdajů z evropského financování.

Výbor ROP Střední Čechy podle opozice nedostane zprávu OLAF, Prý to zakázala Jermanová

05.01. 14:20

Praha - Výbor regionální rady Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy, který by měl v polovině ledna jednat o vyjmutí farmy Čapí hnízdo z evropského financování, nebude mít k dispozici zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

Hejtmani Půta a Pokorná se vzdali mandátu poslance, přidal se i Hlavatý

24.11. 16:55

Praha - Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) i její liberecký kolega Martin Půta (STAN) se dnes ústně vzdali svých poslaneckých mandátů. Stejně tak v závěru ustavující schůze dolní komory učinil poslanec ANO Jiří Hlavatý, který se chce v lednových doplňovacích volbách na…

ANO pořádně naštvalo Čechy. Dělají si z nás p*del? A kdo to zaplatí?

Aktualizovali jsme 3.11.2017, 22:07, 02.11. 11:03

Praha – Nově zvolený poslanec hnutí ANO Jiří Hlavatý se postaral o pořádný rozruch. Nejprve se zlobil, že byl díky kroužkování zvolen do Poslanecké sněmovny, čímž přišel o křeslo senátora. Teď oznámil, že zvažuje opětovnou kandidaturu na senátora v doplňujících volbách na Trutnovsku. Bojoval by tak…

Do sídla středočeského hejtmanství se dostal zloděj, z kanceláří odcizil pár věcí

03.11. 16:58

Praha - Do kanceláří středočeských radních Františka Petrtýla a Jaroslavy Němcové (oba ANO) a dalších zamčených prostor v budově krajského úřadu v Praze 5 někdo v noci na úterý neoprávněně vnikl. Úřad kvůli případu zvyšuje ochranu a zabezpečení budovy, hlavně kontrolu u vstupních dveří.

Pokorná Jermanová (ANO) chce být i nadále hejtmankou, poslaneckého mandátu se vzdá

31.10. 16:26

Praha - Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) chce i nadále zůstat hejtmankou. Dnes oznámila, že se vzdává poslaneckého mandátu, který získala v nedávných sněmovních volbách. Zárověň ujistila, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš na rozhodnutí neměl vliv.

Jermanová: Členové hnutí ANO musí být pro úspěch loajální

26.02. 13:45

Praha - Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová zdůraznila, že členové hnutí ANO musí být pro úspěch hnutí loajální a musí převzít svou roli v týmu.

ANO posílilo Babiše, nové stanovy mu daly více pravomocí

26.02. 10:28

Praha - Celostátní sněm ANO na úvod druhého jednacího dne schválil změnu stanov hnutí. Posílil tak pravomoci předsedy.

Vondráček nahradí Jermanovou v pozici místopředsedy Sněmovny

11.01. 17:35

Praha - Novým místopředsedou Poslanecké sněmovny se dnes stal Radek Vondráček. Kandidát hnutí ANO nahradil Jaroslavu Pokornou Jermanovou, která z dolní komory odešla v souvislosti se svým zvolením středočeskou hejtmankou.

Jermanová chce provoz metra prodloužit až do Jesenice

03.01. 15:04

Praha - Podle středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) by mohlo být do Jesenice u Prahy protaženo pražské metro, které by v tomto úseku jezdilo po povrchu. Náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD), který má dopravu na starosti, reagoval slovy, že jde o populismus.

reklama
Fotogalerie