Články k tématu: jihoafrická republika

Krejčíř připravoval únos jihoafrického miliardáře, ukázalo nové svědectví

04.05. 10:32

Johannesburg - Podle jihoafrického deníku The Star plánoval Radovan Krejčíř měl únos miliardáře a důlního magnáta Patrice Motsepeho.

Krejčíř stane znovu před soudem, objevilo se nové svědectví

03.05. 17:48

Johannesburg - Začátek dalšího procesu, v němž je mezi obžalovanými i český občan Radovan Krejčíř, byl dnes v Jihoafrické republice odročen na středu kvůli novým důkazům.

Hrozí prezidentu JAR Zumovi opětovné obvinění? Osvobozující verdikt bude přezkoumán

29.04. 18:13

Pretoria - Prokuratura V JAR může prezidenta Jacoba Zumu znovu obvinit v několika stovkách případů korupce. Nejvyšší soud v zemi dnes totiž rozhodl, že osvobozující verdikt z roku 2009 je iracionální a měl by být revidován.

reklama

Dnešní soud s Pistoriusem byl odložen, začne až za několik měsíců

18.04. 10:29

Pretoria - Dnes měl v Jihoafrické republice začít soud s atletem Oscarem Pistoriusem (29), kterému hrozí za vraždu nejméně patnáct let vězení. Líčení bylo ale odročeno na 30. června.

Krejčíře obžalovali z pokusu o útěk z vězení, jeho komplic se sesypal

12.04. 11:56

Johannesburg - Radovan Krejčíř čelí další žalobě, a to z pokusu o útěk z vězení. Z napomáhání českému podnikateli byli již dříve obviněni vězeňský dozorce Solly Metlae a Čechův spoluvězeň Sandile Mdumbe.

Detektiv, který pomohl dopadnout Krejčíře byl zadržen. Proč?

03.04. 10:41

Johannesburg - Soukromý detektiv Paula O´Sullivana, který dlouhodobě pracoval na kauzách kolem Radovana Krejčíře, byl v JAR zadržen. Prý porušil imigrační zákon.

Oscar Pistorius neuspěl s odvoláním proti obvinění z vraždy

04.03. 13:21

Johannesburg – Handicapovaný atlet Oscar Pistorius neuspěl se svým odvoláním proti obvinění z vraždy. Jihoafrický ústavní soud ji zamítl.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací