Články k tématu: Jirounek, Kamil (Oleo Chemical)

Soud očistil bývalého šéfa Oleo Chemical v kauze padělané směnky

08.09. 16:22

Praha - Krajský soud v Praze dnes zprostil obžaloby Kamila Jirounka, jednoho ze zakladatelů společnosti Oleo Chemical. Byl obviněn v kauze padělané směnky na 127 milionů korun a dle původního verdiktu si měl odpykat šest let.

Kauza Oleo Chemical: Nejvyšší soud nařídil propuštění Jirounka potrestaného za směnku

28.06. 11:11

Brno - Nejvyšší soud (NS) dal příkaz k propuštění Kamila Jirounka z výkonu trestu poté, co v úterý rozhodl o jeho dovolání. Jirounek, který patří k zakladatelům petrochemické firmy Oleo Chemical, si odpykával šest let v kauze padělané směnky na 127 milionů korun.

Kauza padělané směnky na 127 milionů míří k Nejvyššímu soudu, zakladatel Oleo Chemical podal dovolání

10.04. 09:46

Brno - K Nejvyššímu soudu (NS) míří kauza jednoho ze zakladatelů firmy Oleo Chemical Kamila Jirounka. Ten dostal šest let vězení za padělaní směnky na 127 milionů korun. Dovolání nemá odkladný účinek.

reklama

Šéf Oleo Chemical půjde na 6 let do vězení

08.12. 18:55

Praha - Jeden z šéfů Oleo Chemical Kamil Jirounek půjde na šest let do vězení kvůli kauze padělané směnky na 127 milionů korun. Pražský vrchní soud mu dnes v odvolacím řízení o dva roky zmírnil původní trest. Rozhodnutí je pravomocné. Lze proti němu podat pouze mimořádný opravný prostředek, a to…

Soud pozměnil svůj názor. Jirounek byl poslán na 8 let do vězení

27.04. 16:40

Praha - Krajský soud v Praze v minulosti zprostil obžaloby spoluzakladatele firmy Oleo Chemical Kamila Jirounka, dnes ho ale poslal do vězení na osm let. Podle verdiktu padělal směnku na 127 milionů korun.

reklama
Fotogalerie