Články k tématu: Kabátek, Zdeněk

Ředitel VZP Kabátek dostane odměnu 1,3 milionu. Část správní rady protestuje

27.03. 17:37

Praha - Ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) Zdeněk Kabátek dostane roční odměnu 1,3 milionu korun hrubého. Sedm členů třicetičlenné správní rady s tím ale nesouhlasilo. Vadí jim, jak jsou nastavena kritéria, podle kterých se úspěšnost ředitele hodnotí.

Pacienti by se měli podílet na financování vlastního zdraví. VZP a další pojišťovny prosazují nadstandard

06.09. 16:41

Praha - Pacienti by se měli víc podílet na financování vlastního zdraví. Pro Hospodářské noviny to řekl Zdeněk Kabátek, který byl v minulém týdnu opětovně zvolen do čela Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Pro vyšší spoluúčast by byli i šéfové dalších pojišťoven.

VZP stojí za znovuzvoleným Kabátkem. Babiš nezná problematiku, varuje šéf správní rady

30.08. 17:17

Praha - Poslanec Jiří Běhounek (ČSSD), který je zároveň předsedou správní rady VZP, dnes řekl, že znovuzvolení Zdeňka Kabátka ředitelem pojišťovny zajistí kontinuitu práce. Prý to také zamezí zneužití výběru šéfa VZP ve volbách.

reklama

Kabátek povede další čtyři roky VZP

29.08. 15:24

Praha - Ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) Zdeněk Kabátek bude pokračovat ve funkci do roku 2020. Správní rada ho na dnešním jednání zvolila na další čtyři roky. Současné funkční období šestačtyřicetiletého Kabátka skončí 30. listopadu letošního roku.

Ve VZP se vyhazují "velké ryby". Náměstkyně a hlavní analytik byli odvoláni

08.03. 16:15

Praha - Na základě výsledků externího forenzního auditu IT zakázek skončili ve funkcích náměstkyně pro ekonomický úsek Markéta Slavíková a hlavní analytik Tomáš Červinka, jehož pozice byla zrušena. ČTK to sdělil mluvčí VZP Oldřich Tichý. Audit podle něj nepotvrdil žádné porušení zákona, ale…

reklama
Fotogalerie