Články k tématu: Kadlec, Karel

Bývalý policista Kadlec podal dovolání, před nehodou prý alkohol nepil

20.12. 12:42

Brno - Nejvyšší soud (NS) se bude zabývat kauzou bývalého policejního důstojníka a pedagoga Karla Kadlece, který dostal podmínkou za dopravní nehody v opilosti

Vzbudil jsem se až v autě policistů, tvrdí bývalý policejní důstojník k nabourání 24 vozidel

18.08. 11:19

Praha - Před Obvodním soudem pro Prahu 2 dnes stanul bývalý policejní pedagog a důstojník Karel Kadlec, který loni na pražských Vinohradech naboural 24 aut. Tvrdí, že si nic nepamatuje a že se probral až na zadním sedadle policejního auta s pouty na rukou.

Trest pro expolicistu Kadlece za dopravní nehodu platí, rozhodl soud

22.02. 17:34

Praha - Karel Kadlec, který v opilosti narazil v Nuslích do dvou aut, vyvázl s osmiměsíční podmínkou a dva roky nesmí za volant. Bývalému policejnímu důstojníkovi a pedagogovi dnes trest potvrdil Městský soud v Praze.

reklama

Kadlec dostal podmínku za nehodu v opilosti

24.10. 14:43

Praha - Expolicista Karel Kadlec dostal za nehodu pod vlivem alkoholu osmiměsíční podmínku a po dva roky nesmí řídit. Verdikt není pravomocný, Kadlec se okamžitě odvolal.

Soud kvůli chybám v rozsudku zrušil podmínku pro expolicistu Kadlece

07.09. 12:41

Praha - Městský soud v Praze zrušil rozsudek nad bývalým policistou Karlem Kadlecem, který loni v březnu v opilosti naboural dvě auta. Verdikt podle soudce obsahoval chyby, odvolací soud ho proto vrátil k opětovnému projednání.

Kadlec z kauzy Vidkun je propuštěn ze služby

31.08. 15:57

Olomouc - Policejní prezidium potvrdilo loňské rozhodnutí šéfa krajské policie, podle kterého je bývalý náměstek ředitele olomoucké krajské policie Karel Kadlec obviněný v kauze Vidkun definitivně propuštěn ze služby.

Expolicista Kadlec má nová řidičák. Sám jsem se divil, že mi ho dali, přiznává

30.08. 21:04

Praha - Policie ani v úterý nezasáhla v případu ex-policisty Karla Kadlece. Na pražském magistrátu leží jeho nový řidičský průkaz, který mu musejí vydat, pokud to policie nezakáže. Jenže ani dnes policisté magistrát nekontaktovali. V rozhovoru pro TV Nova Karel Kadlec přiznal, že při nehodě 15.…

Expolicista Kadlec po alkoholových incidentech dál řídí, úředníci mu vystavili nový řidičák

29.08. 21:22

Praha - Bývalý policista Kadlec, který v pátek už poněkolikáté boural a znovu odmítl dechovou zkoušku i odběr krve - si může na pražském magistrátu vyzvednout nový řidičský průkaz, jako náhradu za údajně ztracený. Úředníci údajně nemohou jinak. Pokud jim ovšem policie nepředá požadavek, aby to…

Osvítilo mě slunce, řidičák mi ztratili, tvrdí Kadlec po nehodě

27.08. 18:03

Praha - Bývalý policejní důstojník Karel Kadlec opět boural. Na pražských Vinohradech narazil v pátek večer do dvou zaparkovaných aut, policistům odmítl dechovou zkoušku i odběr krve. V rozhovoru pak tvrdil, že nepil, jen ho oslnilo sluníčko a zároveň mu zazvonil telefon.

Chovanec propustil policistu Kadlece, který boural v opilosti

29.04. 17:41

Praha - Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) dnes propustil ze služby policistu Karla Kadlece, důvodem je zahájení trestního stíhání ze strany GIBS.

Bourající policista Kadlec je i rasista? Odmítl poskytnout krev, protože lékař je černoch

29.04. 11:34

Praha - Policejní důstojník Karel Kadlec, který v dubnu v Praze naboural 29 aut, má potíže s alkoholem a patrně je také rasista. Vyšlo najevo, že u své předchozí nehody odmítl v nemocnici poskytnout krev ke zkoušce s odůvodněním, že lékař je černoch.

Policista Kadlec, který v opilosti naboural auta, byl obviněn. Hrozí mu až tři roky vězení

26.04. 17:25

Praha - Policista Karel Kadlec byl obviněn za nabourání 29 aut na pražských Vinohradech, škoda byla vyčíslena na více než dva miliony korun. Za ohrožení pod vlivem návykové látky mu hrozí až tři roky vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Policista Kadlec, který v opilosti naboural 51 aut, činu lituje

15.04. 12:17

Praha - Policista Karel Kadlec se stydí a lituje toho, že v úterý v opilosti naboural 51 aut na pražských Vinohradech. Neudělal jsem to úmyslně, napsal serveru Aktuálně.cz. Jeho případem se nadále zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Podle její mluvčí Radky Sandorové zatím nejsou…

Policista Kadlec prý normálně jezdil opilý, měl se spoléhat na policejní legitimaci

Aktualizovali jsme 15.4.2016, 09:50, 15.04. 00:46

Praha - Muž dvou tváří. Tak popisují bývalí kolegové podplukovníka Karla Kadlece, který už dvakrát boural pod vlivem alkoholu a při své poslední - úterní demoliční jízdě po pražských Vinohradech zničil přes 50 aut. Opilý prý jezdil často. Navíc se vznášejí otazníky i nad jeho kariérou.

reklama
Fotogalerie